Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 19 zář 2019 12:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Miami - srpen?
PříspěvekNapsal: 16 bře 2018 14:53 
Návštěvník

Ahoj,

byl jsme trochu déle mimo letenkový svět. Miami v druhé polovině srpna? Kupovat už teďka nebo chvíli ještě počkat?

Teď je Norwegian za nějakých 13500 - ale nechce se mi s nima moc letět. Nemám s nimi zkušenosti a přeci jen s někým zavedeným mi to přijde lepší. Zvlášť přes louži.

Díky!! :-)

Předmět příspěvku: Re: Miami - srpen?
PříspěvekNapsal: 16 bře 2018 21:40 
Tazatel

Norwegianu bych se nebal , letel jsem sice s nima jen jednou , byl jsem zklamany personalem , ze prijimali jen severskou menu, a reklamou , ze lze pouzivat na palube mobil za letu , coz na nasem letu neplatilo ( neletel jsem s nimi USA ). je to uz dele co meli tuhle reklamu na letadlech , nakonec Ryanair to taky chvili umuznoval a pak ty pristroje demontoval a zrusili to
Jinak ale v pohode a na zebricku za lonsky rok figuruji jako nejlepsi nizkonakladovka v Evrope a druha nejlepsi na svete

Muzes ale mrknout i na Jetairfly z Bruselu , nebo s Eurowings jinak jen takova mala vychytavka pokud nechas norwegian v norstine tak usetris par stokorun ,nez kdyz si to prepnes do anglictiny ,ale mozna uz to neplati ,jako podobna finta trosku jineho charaktru co byla sveho casu na EasyJet pri letech s prestupem po Evrope , kdyz si zacal od druheho segmentu a tedy cenou v eurech

Nejlevneji to s Norwegianem asi vychazi ze Stockholmu ,tam se dostanes pri letu koncem cervence a zpet koncem srpna za asi 470 euro zpatecni
Da se nakombinovat i let treba s Jetairfly nebo Erowingsem tam a Norwegianem zpet , protoze zpatky tam ma vetsi nabidku do ruznych mistt pod 200 euro

PříspěvekNapsal: 16 bře 2018 21:46 
Tazatel

Aha takze sorry ja prehledl tu druhou polovinu srpna , na Floridu se dneska da dostat za levno ale podle meho cim vic se budou blizit prazdniny tak tim bude cena vyssi i kdyz Florida v lete neni zadne stesti byl jsem tam 2x poprve 2 mesice podruhe 5 mesicu pred vice lety , ale pocasi se nezmenilo urcite

PříspěvekNapsal: 17 bře 2018 11:01 
Návštěvník

Díky za info.. asi nakonec vemu ten Norwegian, ale říkám.. otázka je zda se vyplatí ještě počkat nebo ne?

PříspěvekNapsal: 17 bře 2018 11:13 
VIP

Já bych čekal... Něco se urodí ;)

PříspěvekNapsal: 17 bře 2018 13:52 
Moderátor

2misakr: Dobré ceny v tomto období bývají z Milána, tam je navíc přesun z Čech velmi jednoduchý a cenově přijatelný + pojištění zdarma návaznosti letu přes Viamilano na přískok jasný bonus. Pak už dle preferencí alliance.
Pokud by byl odlet v pozdějším srpnu a návrat na počátku září, pak cenově ještě lépe. http://www.1url.cz/ntc6e

PříspěvekNapsal: 17 bře 2018 17:45 
Návštěvník

Milano mě teda nenapadlo a je to super typ! Tak díky... zkusím tedy ještě počkat i jak radíte a uvidí se. Taky mi to přijde zbytečně brzo kupovat. Zvlášť když chceme letět až 16.8. :-)

PříspěvekNapsal: 18 bře 2018 15:25 
Návštěvník

Tak jak jsem do toho zabředl... kdyby někdo hledal něco podobného. Tak za polovinou srpna... odlet z Osla.. využít multicity a tak se vrátit rovnou do Prahy. Routing: OSL-MIA-PRG-OSL - samotřejmě poslední segment PRG-OSL nenastoupíte. Cena je pak 10500 CZK - plus přískok do OSL a nocleh... Furt se ale dostaneme na nějakých 13000 CZK komplet... :-) Btw: Jde to i z Kodaně - tam je to ještě o chlup levnější.. třeba někomu pomůže! :-)

PříspěvekNapsal: 18 bře 2018 17:22 
Moderátor

Zvaž, že poletíš nízkonákladovkou, budeš připlácet za jídlo atd. Takto dostaneš alespoň i nějaké míle, ač to bude asi jen 25% a nemusíš ani využít hotel. Volba ale na Tobě...

PříspěvekNapsal: 18 bře 2018 18:05 
Návštěvník

To za těch 13000 je s American Airlines včetně baglu, atd. Ale odlety jsou vždy ráno, že stejně musíš jednu noc v Oslu nebo Kodani dát. Jinak to bohužel nejde. A z Prahy je jedina normální aerolinka za 18000 a to Turci.. :-)

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina