Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 20 říj 2019 02:02

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jamajka
PříspěvekNapsal: 13 bře 2018 17:17 
Tazatel

Dnes tady je nabidka letu na Jamajku , podobna nabidka byla i pred par dny odlet 15.3., bohuzel , kdyz jsem vyzkousel ,zda by to slo koupit , dava mi to zcela jine ceny , znamena to ze tech letenek bylo par a jsou pryc ? nebo delam neco spatne , nabidka je ze spolecnosti Condor nebo pak Eurowings
Jinak vim , ze Jamajku lita jeste Jetairfly z Bruselu , napise nekdo porovnani techto dvou spolecnosti ? Eurowings pri zadani rezervace pak uvadi ze nema v cene jidlo i kdyz je to let nad pocet hodin , kdy je spolecnost povinna jidlo poskytnout a Jetairfly ma v cene jen prirucni zavazadlo . ale nejsem si jisty zda je to tech 10 kg

Předmět příspěvku: Re: Jamajka
PříspěvekNapsal: 14 bře 2018 14:29 
Tazatel

Koukam sice 80 zobrazeni , ale komentar zadny , priznam ze me to trosku zklamalo , protoze akcni letenky se me libi prehlednosti a jednoduchosti , ovsem kdyz jsou dva odkazy na zajimavou cenu letenky v rozmezi 2 dnu a v ani jednom pripade to nejde koupit za ty ceny , respektive tam naskace uplne jina cena , prakticky temer dvojnasobek uvedene ,tak je neco spatne ,,,to pak je urove f4free nebo SF apod

PříspěvekNapsal: 14 bře 2018 14:37 
VIP

Jo. Štamgast z CL tu bude asi zklamanej, bo nedostane tu správnou osobní asistenci a nezaplatí dva kolíky navíc za provizi od Jančury. Vítám tě ve světě, kde lidi umí používat gůgl a víc než jeden vyhledávač letenek.

PříspěvekNapsal: 14 bře 2018 14:49 
Diskutér

brumbrum píše:
Jo. Štamgast z CL tu bude asi zklamanej, bo nedostane tu správnou osobní asistenci a nezaplatí dva kolíky navíc za provizi od Jančury. Vítám tě ve světě, kde lidi umí používat gůgl a víc než jeden vyhledávač letenek.

sklapni predkozaku a vrat se nasavat....

PříspěvekNapsal: 14 bře 2018 15:05 
VIP

Líbí se mi tvoje láskyplný příspěvky. Promo cl nebude? Neměl bys marnit příležitost...

PříspěvekNapsal: 14 bře 2018 15:44 
Diskutér

brumbrum píše:
Líbí se mi tvoje láskyplný příspěvky. Promo cl nebude? Neměl bys marnit příležitost...

jsem si myslel, ze si na predkozce zakladas....

PříspěvekNapsal: 14 bře 2018 17:42 
Tazatel

Aha chapu jako Banik a Sparta co ? Kdo komunikuje na CL tady se nic podstatneho nedozvi ?

PříspěvekNapsal: 14 bře 2018 17:59 
VIP

mikir píše:
Dnes tady je nabidka letu na Jamajku , podobna nabidka byla i pred par dny odlet 15.3., bohuzel , kdyz jsem vyzkousel ,zda by to slo koupit , dava mi to zcela jine ceny , znamena to ze tech letenek bylo par a jsou pryc ? nebo delam neco spatne , nabidka je ze spolecnosti Condor nebo pak Eurowings
Jinak vim , ze Jamajku lita jeste Jetairfly z Bruselu , napise nekdo porovnani techto dvou spolecnosti ? Eurowings pri zadani rezervace pak uvadi ze nema v cene jidlo i kdyz je to let nad pocet hodin , kdy je spolecnost povinna jidlo poskytnout a Jetairfly ma v cene jen prirucni zavazadlo . ale nejsem si jisty zda je to tech 10 kg

Těžko odpovět (zejména počet letenek za danou cenu).
Jednou jsem místní odkaz využil, byl to Cancún s Eurowings, zavazadlo bylo v ceně.
Ale rychle to ubývalo. Pro dva jsem koupil za 300€, kámoš se přidal druhej den za 350€, další čtvrtej do party to kupoval o den později už za 400€.
A to jsem měl při zpáteční cestě trojku pro sebe a letadlo bylo poloprázdný.
Jiný detaily si už nepamatuju, snad jen že sedačky byly přidělený až na přepážce.

PříspěvekNapsal: 14 bře 2018 18:57 
Diskutér

mikir píše:

Mikir, říká se, že ženská neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane. A Ty jsi v tomto asi horší, než ženská :roll: Takže pokud nechceš do Thajska, na Sri Lanku, na Bali, na Zanzibar, do Dominikánské ani na Kanáry, ale na Jamajku, tak já tam před pár roky letěla z Bruselu s Jetairfly. Tehdy ještě bylo v ceně odbavené zavazadlo. Zavazadla při odbavení vážili. Letěl Boeing 787, sedadla 3-3-3, podávalo se klasické teplé a i docela dobré jídlo, nealko bez omezení, alko placené. Letělo se 14 hodin, protože bylo mezipřistání v Punta Cana. 24 hodin předem šel udělat online check in, ale sedadla to přidělilo bez možnosti výběru. Takže pokud letenku koupíš za dobré peníze a máš delší nohy, tak si doplať sedadla XL, za to pohodlí to stojí. Tehdy to bylo tuším za 20EUR jedna cesta.

Když si budeš hlídat web Jetairfly, tak tam určitě sám natrefíš na dobré ceny na LM, ať Jamajky, nebo jiných destinací, kam z Bruselu létají, a nemusíš čekat na to, co dá Luko na web.

PříspěvekNapsal: 14 bře 2018 23:50 
Tazatel

ja-be píše:
mikir píše:

Mikir, říká se, že ženská neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane. A Ty jsi v tomto asi horší, než ženská :roll: Takže pokud nechceš do Thajska, na Sri Lanku, na Bali, na Zanzibar, do Dominikánské ani na Kanáry, ale na Jamajku, tak já tam před pár roky letěla z Bruselu s Jetairfly. Tehdy ještě bylo v ceně odbavené zavazadlo. Zavazadla při odbavení vážili. Letěl Boeing 787, sedadla 3-3-3, podávalo se klasické teplé a i docela dobré jídlo, nealko bez omezení, alko placené. Letělo se 14 hodin, protože bylo mezipřistání v Punta Cana. 24 hodin předem šel udělat online check in, ale sedadla to přidělilo bez možnosti výběru. Takže pokud letenku koupíš za dobré peníze a máš delší nohy, tak si doplať sedadla XL, za to pohodlí to stojí. Tehdy to bylo tuším za 20EUR jedna cesta.

Když si budeš hlídat web Jetairfly, tak tam určitě sám natrefíš na dobré ceny na LM, ať Jamajky, nebo jiných destinací, kam z Bruselu létají, a nemusíš čekat na to, co dá Luko na web.

Ale jiste , o Jetairfly vim , i kdyz jsem s nimi nikdy neletel , jejich webovku sleduju , uz jsem dokonce zjistil ze to prirucni zavazadlo muze mit 10 kg , na coz jsme zvykli a oproti Eurowingsu poskytuji v cene letenky i jidlo
Jenze me slo o neco jineho , jak u Dominikanske ,tak u Jamajky jsou tady uvedene 4 ceny ( 2x zverejenena Dominikanska , 2x Jamajka s cenama ktere neodpovidaji a koupit nejdou ,,nevadi mi to ten termin jsem stejne nechtel , ale zklamalo me to jako neseriozni info, nic vic nic min .,., nekoukam jen sem ,,na fly4 free se to podobnyma nabidkama taky hemzi, nebo na Secreetflight ,, a taky castou koupit nejdou , nereknu kdyz se to stane jednou , nejaka bomba co je za 10 minut pryc ,, ale aby u 4 letu v okamziku zverejeni byla prezenovana cena nejakych 600 euro pro dva a naskakovalo mi tam 1000 euro to nepovazuju za seriozni odkaz

PříspěvekNapsal: 15 bře 2018 00:56 
VIP

mikir píše:
uz jsem dokonce zjistil ze to prirucni zavazadlo muze mit 10 kg

No neke! Takže už můžem v klidu usnout?

Když se podíváš na tyhle nabídky, zjistíš, že to všechno, cos jmenoval, jsou last minute nabídky na jeden konkrétní let. Jakou u takovejch akcí očekáváš zivotnost?
Čéče Jamajku bych ti fakt nedoporučoval. S timhle přehledem tě tam bubáci můžou oškubat dřív než řekneš jetairfly.

PříspěvekNapsal: 15 bře 2018 08:48 
Tazatel

brumbrum píše:
mikir píše:
uz jsem dokonce zjistil ze to prirucni zavazadlo muze mit 10 kg

No neke! Takže už můžem v klidu usnout?

Když se podíváš na tyhle nabídky, zjistíš, že to všechno, cos jmenoval, jsou last minute nabídky na jeden konkrétní let. Jakou u takovejch akcí očekáváš zivotnost?
Čéče Jamajku bych ti fakt nedoporučoval. S timhle přehledem tě tam bubáci můžou oškubat dřív než řekneš jetairfly.

Nemej peci o muj prehled 52 statu ,vsechny kontinety 2 cesty kolem sveta s baglem a prazdnou kapsou staci ? a ze jsem hned nevedel jestli ma Jetaifrly 10 kg ? nektere tyhle spolecnosti maji jen 6 kg napriklad wow air a vcil mudruj synku

PS: zivotnost muze byt klidne i 10 minut, ale treba u error fare nebo skutecne bomba cene a ty asi neumis cist ,kritizuju to kam me vsechny lety presmeruji a co mi to ve vysledku ukaze ,ne druhy den,ani vecer ale hned rano ,,, jedina omluva je to, ze tyhle last minute jde najit na vice servrech a tim se ta rychlost vyprodeje nasobi

PříspěvekNapsal: 15 bře 2018 09:18 
VIP

ved presne Mikir, 52 krajin, 2 cesty okolo sveta, ale cuduje sa 10kg prirucnej.
Hlavne neviem odkial si na to prisiel, ze nad nejaku dobu letu mas garantovane obcerstvenie.

PříspěvekNapsal: 15 bře 2018 10:13 
Tazatel

tonic píše:
ved presne Mikir, 52 krajin, 2 cesty okolo sveta, ale cuduje sa 10kg prirucnej.
Hlavne neviem odkial si na to prisiel, ze nad nejaku dobu letu mas garantovane obcerstvenie.

Ahoj -) necudujem sa -) jen jsem hned na skrblikovi v seznamu nenasel Jetairfly a na jejich strankach hned taky ne , chtel jsem si jen overit zda nahodou to neni jako u wow air jen 6 kg

https://www.skrblik.cz/cestovani/letenk ... -poplatky/

PS: Prisla ti soukroma zprava s CL ?

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina