Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 23 zář 2019 20:32

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: letenky mimo Evropu k mori
PříspěvekNapsal: 09 bře 2018 14:08 
Tazatel

Hledam zajimavou akci na duben k mori mimo Evropu , priorita koupani , snorchlovani , nejaky ten vylet v miste , slusne ubytovani , jidlo , cistota , relax , pro dva
Cenove do 2000 euro za vsechno ,radeji 1500, radeji bez CK, ale nejake super last minute se nebranim pokud je levnejsi nez kdyz si to sestavim sam
Dik za inspiraci

Předmět příspěvku: Re: letenky mimo Evropu k mori
PříspěvekNapsal: 09 bře 2018 15:27 
Moderátor

Jasně že mi řekneš, že "Egypt nechci", ale za tyhle peníze můžeš mít na pohodu Jaz Solaya v Marsa Alam. Super hotel all-in, dobré šnorchlování, výlety Luxor, Asuán.

300€ letenka
50€ os/noc

tj. 10 dní 800€ a zbude na výlet.

Oproti Mövenpicku v Tabě kde jsme byli teď je ten hotel o hvězdičku horší (papírově), ale o dvě lepší (reálně). Na vyloženě válecí dovolenou s jedním výletem imho ideál, není třeba se tahat přes půl světa. Výhoda je že areál toho hotelu je obrovský (5 hotelů v jednom) a můžeš se pohybovat všude, plus je tam v areálu aquapark.

Nebo za míň peněz doletět do Izraele, busem do Taby a pak taxíkem do Dahabu, kde bude ubytko levnější, ale je to trochu dobrodružnější.

Byl jsem tam podruhé a ač bych tomu sám před rokem nevěřil, tak Egypt v pohodě a nemám problém se tam vrátit.

PříspěvekNapsal: 09 bře 2018 16:07 
VIP

Vzal bych tchyni na Mindanao. Super koupačka a možná budete i v televizi ;-)

PříspěvekNapsal: 09 bře 2018 21:08 
Diskutér

mikir nechce Thajsko, Sri Lanku, Seychely, Kambodzu.... A vůbec, země kam nelítá Ryan (takze Alexxi s Egyptem tez nepochodis), tak zbyvaji zase ty Kanary... ?
Sorry mikir, ale uz se musim smat :lol:

PříspěvekNapsal: 12 bře 2018 16:36 
Tazatel

dropino píše:
mikir nechce Thajsko, Sri Lanku, Seychely, Kambodzu.... A vůbec, země kam nelítá Ryan (takze Alexxi s Egyptem tez nepochodis), tak zbyvaji zase ty Kanary... ?

Klidne se smej -) , ja jsem mel jen vyhrady ke Kambodzi , Seychely se tezko vlezeou do rozpoctu, Sri Lanka je diskutiabili i kdyz tonic hlasi ze uz to odeznelo , zda byl uz zruseny vyjimecny stav nebo ne nevim , Thajsko sleduju , zalezi na letence a koukam na Dominikanskou , byla tu hezka nabidka za 7290 Zanzibar od 12.do 20.3. treba bude neco podobneho i na duben a Kanary nech Kanarama a Ryanair Ryanairem

PříspěvekNapsal: 12 bře 2018 16:44 
Tazatel

alexx píše:
Jasně že mi řekneš, že "Egypt nechci", ale za tyhle peníze můžeš mít na pohodu Jaz Solaya v Marsa Alam. Super hotel all-in, dobré šnorchlování, výlety Luxor, Asuán.

300€ letenka
50€ os/noc

tj. 10 dní 800€ a zbude na výlet.

Oproti Mövenpicku v Tabě kde jsme byli teď je ten hotel o hvězdičku horší (papírově), ale o dvě lepší (reálně). Na vyloženě válecí dovolenou s jedním výletem imho ideál, není třeba se tahat přes půl světa. Výhoda je že areál toho hotelu je obrovský (5 hotelů v jednom) a můžeš se pohybovat všude, plus je tam v areálu aquapark.

Nebo za míň peněz doletět do Izraele, busem do Taby a pak taxíkem do Dahabu, kde bude ubytko levnější, ale je to trochu dobrodružnější.

Byl jsem tam podruhé a ač bych tomu sám před rokem nevěřil, tak Egypt v pohodě a nemám problém se tam vrátit.

Dekuji Egypt opravdu ne , nepotrpim si na mista kde jsem zavreny a odkazany na hotelove arealy a na vylety, ktere mi nabidnou opet z hotelu , jiste da se koupit od nemecke cestovky kde to bude lepsi nez od ceske , ale to na veci nic nemeni , Ani ten Izrael nebude to prave orechove , ale v pohode a poznamek o Ryanairu a Kanarech si nevsimej -)

PříspěvekNapsal: 12 bře 2018 19:35 
VIP

mikir píše:
dropino píše:

Klidne se smej -) , ja jsem mel jen vyhrady ke Kambodzi , Seychely se tezko vlezeou do rozpoctu, Sri Lanka je diskutiabili i kdyz tonic hlasi ze uz to odeznelo , zda byl uz zruseny vyjimecny stav nebo ne nevim , Thajsko sleduju , zalezi na letence a koukam na Dominikanskou , byla tu hezka nabidka za 7290 Zanzibar od 12.do 20.3. treba bude neco podobneho i na duben a Kanary nech Kanarama a Ryanair Ryanairem

Ty vole bych ten tvůj vejlet stáhnul na 150 a zbytek propil na místě. Jestli opravdu musíš letět s babičkou a tchyní, co třeba Mácháč?

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina