Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 20 čer 2019 09:13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 213 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Západ USA v červenci
PříspěvekNapsal: 09 pro 2009 09:48 
Moderátor

V červenci plánuji roadtrip po národních parcích západu USA, snažím se sehnat levnou letenku někde rozumně z plochy mezi Frankfurtem, Varšavou a Budapeští (nebo Londýna) do LA, San Francisca, Las Vegas nebo Phoenixu.

Kolik vidíte že by byla reálná cena, je šance v tomhle období na nějakou cenovou akci?

Předmět příspěvku: Re: Západ USA v červenci
PříspěvekNapsal: 09 pro 2009 10:02 
Moderátor

Ahoj, já minulý letos chytil akci někdy v dubnu a bookoval jsem na srpen. Akce byla od Air Canada z Dublinu do L.A s přestupem v Torontu za nějakých 8200,- Co si pamatuju tak potom bylo ještě pár akcí na L.A, SF

Takže bych určitě počkal.

PříspěvekNapsal: 12 pro 2009 00:28 
Nováček

My zase poletíme do SF, ale už na přelomu ledna/února.
Nejlevnější letenky teď vidím z Prahy a jedním přestupem za 18 tis. CZK. Levnější to už asi nebude, co? :)

PříspěvekNapsal: 12 pro 2009 09:45 
Diskutér

S nakupem letenky na červen/červenec ještě rozhodně počkej par měsíců. I z Prahy určitě seženeš levnější letenku než 18,000, solidni cena je tak 14,000 včetně tax. Případně z Německa máš dobrou šanci se dostat i pod 10 tis.

PříspěvekNapsal: 12 pro 2009 10:44 
VIP

Potvrzuji, leteos sem tam letel v Cervnu, letenky kupoval na prelomu ledna/unora s BA za cenu okolo 14-15 000, pokud tě ale neváže čas San Francisco doporučuju navštívit v září nebo říjnu když je tam nejlepší počasí...

PříspěvekNapsal: 13 pro 2009 16:57 
Nováček

Ahoj,take chceme jet v cervenci nebo zacatkem srpna,cekam az budou letenky okolo 10000,letos byly akce od ledna az do cervna,nechce to se unahlit,ale dobre je stanovit si nejaky priblizny limit-treba vyse zminenych 10000.Extrem byly letenky z Mnichova za 5500,ale neverim,ze se to bude opakovat.Jinak to na Zapade znam velice dobre,byli jsme tam 4 x,a pokud bude zajem rad poradim s trasou,ubytovanim,jidlem a vubec se vsim.Moc se nam tam libi a verim,ze nase zkusenosti pomohou i dalsim v jejich dobyvani Zapadu.Muj tel.736541501

PříspěvekNapsal: 13 pro 2009 20:56 
Nováček

Nakonec jsem to psychicky nezvládl a v noci na sobotu jsem koupil letenky přes Opodo. Je to s British Airways 27.1.-8.2. za cca 17k CZK, stejné lety jsou přes kralovna.cz apod. za 18k CZK, takže alespoň malá úspora ;)).

PříspěvekNapsal: 13 pro 2009 21:09 
Nováček

soulwasted píše:
Nakonec jsem to psychicky nezvládl a v noci na sobotu jsem koupil letenky přes Opodo. Je to s British Airways 27.1.-8.2. za cca 17k CZK, stejné lety jsou přes kralovna.cz apod. za 18k CZK, takže alespoň malá úspora ;)).

Cha! A teď koukám na úvodku a co nevidím Dublin - SF za 10k a něco. Takže jsme asi moc neušetřili :/, tak třeba někdy příště :))).

PříspěvekNapsal: 13 pro 2009 21:20 
Diskutér

Jestli uz jsi to koupil, tak nesleduj nabidky, at si nekazis zbytecne naladu. Ono letet z Prahy ma taky sve vyhody. Pokud je v Tvem rozpoctu vcelku jedno, jestli das za takovy zajezd o 5 tisic vic nebo min, tak pohoda odletu z Prahy za to stoji.

Takze bud v klidu, 17,000 je bezna cena, spousta lidi poleti draz, par taky levneji, ale s tim clovek musi zit....ne kazdemu se chce vyrazet 10 hodin pred odletem autem do Frankfurtu nebo riskovat navaznost letu z Dublinu na low cost jen aby se usetrilo par tisic...(ja vcelku stridam oboji, obcas litam z Nemecka, obcas z Prahy...)

PříspěvekNapsal: 29 pro 2009 17:06 
Nováček

Ahoj. Loni jsem letel do Phoenixu za necelych 14 tis. Nejlevnejsi je Las Vegas. To sezenes i ted kolem 10 tis z Frankfurtu nebo LHR.

Ja mam v planu to samy. Jeste je dobry letiste v San Diegu. Odtud nejsou tebou zminovane lokality taku daleko. Navic muzes jet pres krasne zlute pouste okolo Yuma. Navic do LA je to hodka a pul jizdy autem.
JInak jet do teto oblasti v cervenci neni uplne dobry napad. V Grand Canyonu se upeces. Lepsi je srpen, zari nebo jako ja na jare.
Nezapomen navstivit Apache trial, Sedonu a Arches NP. Nejhezci mista na svete

Ja to mam letos v planu nekdy na konec zari zopakovat, tak snad se zadari. Uz ted jsem videl letenky do Vegas od BA a Lufthansy pod 10 tis.
Dobra je taky americka, australska a UK expedia. Tam jsou obcas super akce.

PříspěvekNapsal: 29 pro 2009 21:20 
Diskutér

Ahoj, mas nejaky konkretni priklad pro LA nebo Las Vegas na jaro nebo leto pod 10,000 Kc?? Ja jsem nasel jen BA z Nemecka za 470 EUR a Las Vegas okolo 500 EUR...diky

PříspěvekNapsal: 29 pro 2009 23:44 
Moderátor

Já jsem zadal zkusmo své vybrané termíny červenec/srpen a ani z Frankfurtu ani z Heathrow jsem se do Vegas nedostal pod 1000 USD.

PříspěvekNapsal: 30 pro 2009 00:15 
Návštěvník

kubisv píše:
Ahoj. Loni jsem letel do Phoenixu za necelych 14 tis. Nejlevnejsi je Las Vegas. To sezenes i ted kolem 10 tis z Frankfurtu nebo LHR.

Ja mam v planu to samy. Jeste je dobry letiste v San Diegu. Odtud nejsou tebou zminovane lokality taku daleko. Navic muzes jet pres krasne zlute pouste okolo Yuma. Navic do LA je to hodka a pul jizdy autem.
JInak jet do teto oblasti v cervenci neni uplne dobry napad. V Grand Canyonu se upeces. Lepsi je srpen, zari nebo jako ja na jare.
Nezapomen navstivit Apache trial, Sedonu a Arches NP. Nejhezci mista na svete

Ja to mam letos v planu nekdy na konec zari zopakovat, tak snad se zadari. Uz ted jsem videl letenky do Vegas od BA a Lufthansy pod 10 tis.
Dobra je taky americka, australska a UK expedia. Tam jsou obcas super akce.

Ja bych si dovolil krapet nesouhlasit. Myslím že červenec je ideální termín. Ja nevím, ale myslim že běžný turista se v Grand Canyonu neupeče. Teda pokud nebude podnikat tůru na dno, která ale zabere dva dny a na dně se bez povolení NPS spát nesmí. Já jsem byl letos právě v červenci v Grandy Canyon na nahoře na okraji, kam většina turistů míří, a tam jsme nosili mikiny. Ono je to totiž výš než Sněžka. :-D sice to vypadá že je to v poušti, ale jsou to vlastně plochý hory ve kterých je díra. :-D takže to skutečně poušť neni :-D

A jedno doporučení. Leťte helikoptérou. Je to božský... Jinak si Grand Canyon neužijete...

Takže klidně na západní pobřeží v červnu, červenci. V Las Vegas vedro bude, ale suchý takže ok. LA je v pohodě a SF je úplně v pohodě, tam budete nosit mikinu taky. :-D San Diego je ale už trochu teplejší a vlhčí, takže tam vedro bude a pořádný.

Předmět příspěvku: Los Angeles / San Francisko - červen
PříspěvekNapsal: 28 led 2010 14:32 
VIP

Dobrý den,

poptávám letenky do Los Angeles nebo San Francisca zač. června tam a koncem června zpět. Můžete poradit nějakou akci nebo levnou aerolinku?

Moc díky!

Předmět příspěvku: Re: Los Angeles / San Francisko - červen
PříspěvekNapsal: 28 led 2010 17:42 
Moderátor

Řešilo se tady několikero možností - Air New Zealand z LHR, Air Canada z LHR přes Toronto (tak letím já v září), Swiss z PRG přes ZRH, KLM z AMS...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 213 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina