Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 20 říj 2019 12:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 157 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: JV Asie v březnu
PříspěvekNapsal: 13 pro 2009 02:38 
VIP

Sháním se po letenkách, odlet ideálně začátek března, cca 2 týdny. Primárně se dívám po BKK, může být i jinam v regionu, ale předpokládám, že letenky tam budou nejlevnější/nejdostupnější.

Odlet ideálně VIE/PRG, v případě dobré nabídky i třeba Německo. Na last-minute charter spoléhat nechci.

Nejlevnější jsem našel za cca 11700 Aerosvit z PRG do BKK (málo termínů, ale vybral bych si). Myslím, že to je pěkná cena, ale stejně se zeptám, zda někoho nenapadá lepší nabídka. Taky si úplně nejsem jistý tím Aerosvitem, vím už teď, že mi to rodiče budou vymlouvat.

Díky za tipy.

Předmět příspěvku: Re: JV Asie v březnu
PříspěvekNapsal: 13 pro 2009 09:42 
Kolemjdoucí

Aerosvit je v pohode, pred dvema roky jsme s nim leteli z Kieva do Delhi. Sluzby v pohode, je pravda ze cekani v Kieve na letisti je nuda, kdyz je to ctverec 40 na 40 a uprostred jeden bar.:) Ale i 7 hodin s knihou se da vydrzet.:)

PříspěvekNapsal: 20 pro 2009 18:23 
Kolemjdoucí

Zkus třeba z Fra 4.3. 2010 do Kuala a zpět 19.3. 2010. Je to za 13.773,- Kč. Vím, že to není TOP, ale úplně nejhorší také ne. Letí to Kuwait airways.

PříspěvekNapsal: 20 pro 2009 18:30 
VIP

... pardon, zapomnel jsem sem napsat (psal jsem to do jineho tematu), ze uz jsem koupil - Emirates za 11500 CZK z DUS-DXB-BKK + 2000 za PRG-DUS.

Dekuji za rady :)

PříspěvekNapsal: 22 pro 2009 10:51 
Diskutér

Ahoj,
myslite, ze se behem zimy opet objevi nejaka zajimava nabidka do asie pod 10tis? Rekneme z Nemecka nebo v kombinaci s LC do UK? Uz jsem celkem nedockavy, kam nas vitr zavane letos :)

PříspěvekNapsal: 22 pro 2009 13:40 
VIP

Objevila se pod 8000 z Kahiry, ale byl to evidentne chybny tarif, takze to uz asi bude pryc a navic k pricteni letenky z Evropy by to pod 10000 neslo.

Jinak nevim, ten Aerosvit mel 11600 z Prahy do Bangkoku, coz mi prijde docela solidni ...

Předmět příspěvku: Jihovýchodní Asie
PříspěvekNapsal: 10 led 2010 18:42 
Kolemjdoucí

Ahoj, sháním letenku do JV Asie. Nejlépe, vzhledem k cenám, asi do Thajska nebo KL pro dva studenty. Odletět bychom chtěli co nejdříve po 12.1. a vrátit se chceme asi za měsíc, nejpozději 14.2.. Nejlevnější letenky, které jsem našla, jsou s Emirates nebo Qatar, z Benátek nebo Mnichova. Pokud byste někdo narazil na lepší ceny než 16000 (včetně busu na letiště - např. do Benátek asi za 1400 zpáteční), dejte, prosím, vědět.

Předmět příspěvku: Re: Letenky JV Asie
PříspěvekNapsal: 10 led 2010 18:53 
Diskutér

Aeroflot

Viden - Mosvka - Hong Kong / 17.1. tam, zpatky 8.2 .. za 449 eur , cca. 11 800,-

Jakoze zalezi jestli chcete vylozene Bangkok, Kuala lumpur nebo celkove to tam projet.. aeroflot tech tarifu bude mit asi vic a nejen do hong kongu.

PříspěvekNapsal: 10 led 2010 18:58 
Kolemjdoucí

V Thajsku už jsme byli a zdá se nám to jako nejlepší výchozí bod. Máme v plánu hlavně Kambodžu a asi Laos, takže je to asi nejblíž. Kuala Lumpur by byla ale taky dobrá vzhledem k tomu, že bychom museli do Thajska risknout visa on arival, protože je z Čech nestihneme vyřídit.
Díky moc za tip, letenky můžu koupit až zítra, takže se na Aeroflot určitě podívám. Jen jsem o něm slyšela strašné věci, od lidí, kteří s Aeroflotem letěli. Takže budu při koupit letenky asi myslet i na tohle. Ale cena je úžasná, díky.

PříspěvekNapsal: 10 led 2010 19:10 
VIP

Vyrizeni thajskeho viza trva dva pracovni dny - zadost jsem podal v patek, jedu pro nej v utery. To jen mimochodem. S visa on arrival by nemel byt problem samozrejme, jen je treba mit u sebe dostatek hotovosti.

Z Hong Kongu do Bangkoku lita nizkonakladove Airasia, takze kdyby ta letenka do HK byla o hodne levnejsi, asi by to stalo za zvazeni.

PříspěvekNapsal: 10 led 2010 19:13 
Diskutér

no Bangkok asi bude vseobecne drazsi.. mozna by taky nebylo spatne tady ten hong kong a prelet na misto kam potrebujete

PříspěvekNapsal: 10 led 2010 19:50 
VIP

Terezita píše:
Díky moc za tip, letenky můžu koupit až zítra, takže se na Aeroflot určitě podívám. Jen jsem o něm slyšela strašné věci, od lidí, kteří s Aeroflotem letěli. Takže budu při koupit letenky asi myslet i na tohle. Ale cena je úžasná, díky.

Hlavně si spočítej cenu přeletů Hong-Kong - Bangkok (podívej se nejen na Air Asia ale i na společnosti jako Sri Lankan Airlines http://www.srilankan.aero, Kenya Airways http://www.kenya-airways.com nebo Ethiopian Airlines http://www.ethiopianairlines.com, které segment HKG-BKK též létají a často vycházejí levněji než Air Asia) protože to až taková láce není a posčítáno sečteno to s Aerošrotem a "úžasným" přestupem na Šeremetěvu vyjde +- nastejno jako Emirates, které mi v economy bůhvíjak úžasné nepřijdou, ale rozhodně lepší než Rusáci :evil: .

PříspěvekNapsal: 10 led 2010 20:47 
Tazatel

Ahoj, vas tip na aeroflot me potesil, taky se chystam na cestu, ale az za mesic.. Jenom s tim vizem sem se chtel zeptat, vzdyt thajsky vizum ma byt nejak do brezna zdarma?!

PříspěvekNapsal: 10 led 2010 20:53 
VIP

charlie2025 píše:
no Bangkok asi bude vseobecne drazsi.. mozna by taky nebylo spatne tady ten hong kong a prelet na misto kam potrebujete

Nevim, tipoval bych, ze let Hong Kong-Bangkok bude mnohem levnejsi nez Hong Kong-Phnom Penh/Siem Reap/Vientiane. Navic z Bangkoku se da za par korun pokracovat po zemi do Laosu i do Kambodzi.

PříspěvekNapsal: 10 led 2010 21:40 
Diskutér

zennie píše:
charlie2025 píše:

Nevim, tipoval bych, ze let Hong Kong-Bangkok bude mnohem levnejsi nez Hong Kong-Phnom Penh/Siem Reap/Vientiane. Navic z Bangkoku se da za par korun pokracovat po zemi do Laosu i do Kambodzi.

To jo, myslel jsem ze Viden - Bangkok bude mnohem drazsi nez Viden - Hong Kong (ne jen Viden..)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 157 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina