Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 16 říj 2019 04:02

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 75 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: USA: San Francisco
PříspěvekNapsal: 28 srp 2014 08:33 
VIP

Super tip! A jsou už otevřený národní parky?

PříspěvekNapsal: 28 srp 2014 11:23 
Nováček

Tak jsem koupil PRG-SFO a zpet LAX-PRG na datum co potřebuji za 11800,-kč
diky:)

PříspěvekNapsal: 07 led 2015 18:40 
VIP

Norwegian : PRG-OAK u SF např. 20.5.-2.6. 10200.- kč, 5.9.- 19.9. 11200.- kč. I jiné termíny za podobné ceny.

PříspěvekNapsal: 10 led 2015 10:40 
Diskutér

No jo, ale Norweigan je bez zavazadel, jidla a pripadne rezervace mista :(

PříspěvekNapsal: 10 led 2015 18:17 
Tazatel

Vzal jste někdo tu nabídku norwegiana, já jo, letim v půlce dubna, tak nemám problém se s někým spojit, za účelem nějakýho ušetření. :)

PříspěvekNapsal: 11 led 2015 14:36 
Nováček

Ahoj,
chystáme se na 3 týdny do NP - západní pobřeží. Napřed jsme plánovali odlet kolem 20.7.2015 (v době prázdnin - dcera je na gymnáziu). Po studiu tohoto fóra (opravdu velmi užitečné) a zjištění že ceny letenky se v tomto termínu blíží k 30 tis. Kč/osoba, jsme hledali jiný termín.
Nyní tedy hledáme odlet v týdnu 18.-22.5. nebo 15.-19.6. (přibližně na 3 týdny), zatím jsem našel ceny kolem 18-20 tis. / osoba. LAX mi vychází trochu lépe než SFO.
Myslíte, že se dá najít ještě výhodnější nabídka, nebo je lepší vzít tuto cenu, dokud ještě je ;) ?
Děkuji, Tom.

PříspěvekNapsal: 11 led 2015 15:47 
VIP

Je teoretická šance, že se do konce února objeví něco v akci. Ještě bych počkal. Za 18-20 to bude ke koupi pořád.

PříspěvekNapsal: 11 led 2015 16:36 
Diskutér

Norwegian z Prahy na kveten a navrat v cervnu je za priblizne 655 EUR.
Je jedno, jestli okruh po narodnich parcich zacnes v LA nebo SF.
Do kvetna/cervna je ale na nakup letenek casu jeste dost, pokud to nutne nemusis fixovat ted, pockej.

a Praha - Oakland (u SF) - Praha = cca 560 EUR (kveten/cerven)

a odlet v srpnu, navrat v zari za 460 EUR

Naposledy upravil Wayne dne 11 led 2015 16:48, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 11 led 2015 16:44 
VIP

tomk píše:
Myslíte, že se dá najít ještě výhodnější nabídka, nebo je lepší vzít tuto cenu, dokud ještě je ;) ?
Děkuji, Tom.

Ak si fórum čítal skutočne pozorne, tak túto "fintu" asi poznáš :)
Ale keby náhodou nie:

Jasné, môže to byť pakáreň, ale na spiatočnej ceste sa pri troche snahy dá vystúpiť aj v Londýne a keď zoberieš návštevu Štokholmu ako z núdze cnosť ....

Keby si hľadal týmto postupom lepšie časy prestupu (hlavne smerom tam), tak môžeš používať tento link, dá sa tam upravovať dátum a zobrazí to viacero letov.
http://www.kayak.de/flights/ARN-SFO/201 ... 2015-06-10

Příloha:
SFO-LAX-speci.GIF
SFO-LAX-speci.GIF [ 118.9 KiB | Zobrazeno 3895 krát ]

PříspěvekNapsal: 11 led 2015 16:48 
Moderátor

tomk píše:
Ahoj,
chystáme se na 3 týdny do NP - západní pobřeží. Napřed jsme plánovali odlet kolem 20.7.2015 (v době prázdnin - dcera je na gymnáziu). Po studiu tohoto fóra (opravdu velmi užitečné) a zjištění že ceny letenky se v tomto termínu blíží k 30 tis. Kč/osoba, jsme hledali jiný termín.
Nyní tedy hledáme odlet v týdnu 18.-22.5. nebo 15.-19.6. (přibližně na 3 týdny), zatím jsem našel ceny kolem 18-20 tis. / osoba. LAX mi vychází trochu lépe než SFO.
Děkuji, Tom.

Pokud jsi zvážil vyšší teplo v letním období a z hlediska prázdnin dcery je původní termín optimální, pak bych se jej nevzdával - volba cesty místo Skandinávie přes Lucembursko, pak bude na prázdniny cena 531E (s VISA Credit - nezkoušel jsem platit) asi taky solidní.
http://jdem.cz/brfqu8
Kombinaci měst, prodejců a dat už musíš zkusit sám...

PříspěvekNapsal: 11 led 2015 17:28 
Nováček

Předně VŠEM děkuji za rychlé odpovědi a inspiraci pro další hledání . Mám příští týden co dělat ;)

afleben píše:
Ak si fórum čítal skutočne pozorne, tak túto "fintu" asi poznáš :)

Této finty jsem si v některém příspěvku všimnul (myslím že to byl anavi v tématu USA: Západ), ale přiznám se, že jsem ji úplně nepochopil...
Díky za link, budu zkoušet :)

PříspěvekNapsal: 11 led 2015 17:36 
VIP

tomk píše:
Díky za link, budu zkoušet :)

Môžeš ako odletové miesto vyskúšať aj Prahu, ale to už bude dosť drahšie.
Ako cieľové letisko odporúčam použiť SFO a ako odletové späť SNA (je to v podstate iné menšie letisko v Los Angeles), použiť by si mohol ešte aj ONT, keby to z nejakého dôvodu vyhovovalo lepšie.

PříspěvekNapsal: 11 led 2015 18:19 
Diskutér

Pokial neplanujete pouzit auto ci taxi, tak odporucam SNA pred ONT, ktore je dosiahnutelne MHD o dost narocnejsie.

PříspěvekNapsal: 11 led 2015 18:44 
VIP

Finta je v tom, že lety od BA do SNA a ONT /oboje je v LA/ jsou z Osla, nebo jak píše výše Afleben z/do Stockholmu velmi levné. Pokud ale nechceš končit /začít musíš/ v Oslu nebo Stockholmu, tak můžeš skončit za jistých okolností v Londýně, odkud je snažší se dostat do čR. Ty okolnosti znamenají letět zpět jen s os. zavazadly, nebo nějak zdůvodnit /nemoc/, že musíš v Londýně skončit. Ale ani přílet až do Osla/Stockholmu není tragédie, někdy je přískok do čR za dobrou cenu. Jde i kombinace Oslo - SNA a SFO - PRG, ale je to dražší. Má to výhodu, že zpět máš plnohodnotná zavazadla .

PříspěvekNapsal: 14 led 2015 20:51 
Nováček

burito píše:
Pokud jsi zvážil vyšší teplo v letním období a z hlediska prázdnin dcery je původní termín optimální, pak bych se jej nevzdával - volba cesty místo Skandinávie přes Lucembursko, pak bude na prázdniny cena 531E (s VISA Credit - nezkoušel jsem platit) asi taky solidní.

Termín - nakonec jsme udělali kompromis - poletíme 14.6. - prodloužíme dceři prázdniny o dva týdny ;-)
Letíme s BA, trasa OSL-LAX a zpět SNA-VIE, cena (pro mě) pěkná - asi 12 700 Kč. Do Osla poletíme den předem, dáme si krátkou prohlídku města... Vídeň jako návratové letiště nám vyhovuje - část "výpravy" je ze Slovenska a my to na jih Čech také nemáme daleko.
Ještě jednou díky všem za rady - začínat v Oslu by mě určitě nenapadlo :-)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 75 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina