Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 08 dub 2020 06:32

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 111 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Mexiko: Cancún
PříspěvekNapsal: 11 led 2010 16:45 
Kolemjdoucí

Zdravim!

Chtel bych vyrazit do Belizu. Vim ze lety do Belizu z 99% operovany pres US a jsou kvuli tome dost predrazeny. Proto bych klidne bral za vhodnu cenu let do Cancunu (dal uz busem nebo autem dolu po mape do Belizu). Pred casem byli akcni letenky od Mexicana s Madridu do Cancunu za kolem 8,000 czk. Poptavam letenky na obdobi Brezen - Duben. Predem dekuji vsem za radu a informace ;)

Předmět příspěvku: Re: Belize nebo Cancun
PříspěvekNapsal: 17 led 2010 00:26 
Kolemjdoucí

Opravdu nikdo nic? :( :cry:

PříspěvekNapsal: 17 led 2010 16:47 
Diskutér

Pockej si bud na akci Condora z FRA, my jsme leteli za 300 EUR (zpatecni), ale akce jsou v rozmezi 199 EUR-499 EUR.
Pripadne to chce vychytat akci z FRA nebo MUC do NYC nebo MIA a pak uz je prelet do Cancunu levnej (viz jina sekce, kde se bavime o cestach do tepla).
Nevim, jak pospichas na objednani, ale radim pockat, az bude akce z Nemecka do NYC za 270 EUR nebo z Prahy mezi 8,000 a 9,000 Kc. Akce od Condora se posledni rok dost zhorsily, takze tam uz ani ja moc nekoukam.

Dalsi varianta je akce od LH do Mexico City (casem urcite bude podobna od KLM) a prejet dal busem nebo nejakym mistnim letem - jestli mas cas, tak by prejezd z MEX do Belize mohl byt zajimavejsi nez prejezd z Cancunu, kam se muzes podivat nekdy spis na valeci akci s hvezdicovymi vylety.

PříspěvekNapsal: 17 led 2010 21:40 
Diskutér

o cene letenky ti vela nepoviem, ale pokial rozmyslas s prenajatym autom ist do Belize, mozes mat mensi problem. Len malo mexickych spolocnosti umoznuje zobrat auto do belize. Ja som bol s autom z Mexica v Belize pred dvoma rokmi a bola to celkom sranda. Napriek tomu, ze v mexiku som mal auto s total cover, v belize som fakticky nemal ziadne poistenie a nakolko mexickej pozicovky som musel dat kartovu garanciu na celu sumu auta, asi 15 000,/ usd. , okrem toho som si na hraniciach musel kupit obdobu nasho PZP. Ked som si chcel dokupit aj havarijne poistenie na sposob total cover, vysoka cena v belize ma zaskocila {ak sa dobre pamatam, musel by som si kupit to poistenie na isty cas, no ja potreboval poistku len na tri dni}. Tak som to riskol a mal som len PZP. Inak v belize auta jazdia velmi pomaly, cca 50 - 60 km aj mimo mesta, takze pozor na planovanie. Busom z cancunu sa da s prestupom do Chetumalu na hranice, avsak dalej v belize busy nejazdia velmi pravidelne a casto.

Předmět příspěvku: Belize, Guatemala, Cancun
PříspěvekNapsal: 01 srp 2010 17:08 
Tazatel

Ahoj,
hledám letenky do Belize - případně někde blízko okolo: Guatemala nebo Mexiko - Cancun. Odlet bych si představoval někdy koncem října, začátkem listopadu a na 3 týdny. Vše co jsem viděl je ukrutně drahé, pár levných letenek bylo v květnu, ale to jsem propásnul. Potřebuji dvě letenky - na jednu by šlo možná i použít slevu na cestující do 26 let, teda jestli se to využít.

Díky za jakýkoliv tip.

Honza

Předmět příspěvku: Re: Belize, Guatemala, Cancun
PříspěvekNapsal: 01 srp 2010 17:38 
Moderátor

viewtopic.php?f=3&t=669

Jde o princip.

PříspěvekNapsal: 01 srp 2010 17:59 
Tazatel

alexx píše:
http://www.akcniletenky.com/diskuze/viewtopic.php?f=3&t=669

Jde o princip.

Ahoj,
co prosím tě jsem z těch 6 bodů zapomněl? Snad jen místo odletu, to je možná i jedno,
předpokládám odlet z nějakého evropského letiště, na které se dá už doletět nejakou nízkonákladovkou třeba z Prahy, ty už si najdu sám. Spíš mám problém nalézt něco přijatelného přes Atlantik. Cen jsem viděl spousty, ale všechno nad 20 tisíc, kromě již zmíněné květnové akční nabídky. Cenu bych si představoval do 10kKč. Pokud jsem na něco zapomněl omlouvám se.

Ještě jednou díky,
Honza

PříspěvekNapsal: 01 srp 2010 18:36 
VIP

jan.nejman píše:
alexx píše:
http://www.akcniletenky.com/diskuze/viewtopic.php?f=3&t=669

Jde o princip.

Ahoj,
co prosím tě jsem z těch 6 bodů zapomněl? Snad jen místo odletu, to je možná i jedno,
předpokládám odlet z nějakého evropského letiště, na které se dá už doletět nejakou nízkonákladovkou třeba z Prahy, ty už si najdu sám. Spíš mám problém nalézt něco přijatelného přes Atlantik. Cen jsem viděl spousty, ale všechno nad 20 tisíc, kromě již zmíněné květnové akční nabídky. Cenu bych si představoval do 10kKč. Pokud jsem na něco zapomněl omlouvám se.

Ještě jednou díky,
Honza

Co jsi zapomněl? Třeba cena: Ukrutně drahé = to je konkrétní jak pras* ... kdo ti to má hledat, když ani nevím, pod kolik se mám dostat ... ....snad je to tam jasně popsaný, co se od tebe chce....a taky co jsi hledal...co takhle napsat nejlevnější variantu, zkus příště trochu namáhat prstíky, určitě se to vyplatí...dokud to tu nebude, tak nevím jak ostatní, ale já o to ani nezavadím, že bych něco v tomhle stylu hledal, i když Belize může být zajímavý se o něco pokusit

PříspěvekNapsal: 01 srp 2010 19:04 
Moderátor

Cena kolem 10 je podle mě nereálná (pominu-li nějaký superlast). Ten Cancun z MUC je s tui nebo Air Berlin nejlevněji kolem 850E.

PříspěvekNapsal: 01 srp 2010 19:09 
VIP

Lucie píše:
Cena kolem 10 je podle mě nereálná (pominu-li nějaký superlast). Ten Cancun z MUC je s tui nebo Air Berlin nejlevněji kolem 850E.

jj, jednou byl na Ltour Cancun za 129 E....z Mnichova, častěji za 399 E, ale to je fakt last...nevypadá, že by jsi chtěl tohle riskovat....

PříspěvekNapsal: 01 srp 2010 19:48 
Tazatel

Ahoj,
přijde mi, že Belize skoro nikde není, ikdyž je to zajímavá destinace. Asi to nezbude nic jiného, než letět do Cancunu, a pak využít "double entrada". Když jsem byl posledně v Mexiku, chtěli za double entradu 400 pesos, ikdyž na stránkach MZV je, že by to mělo být 250pesos. Proto bych radeji prvně letěl do Belize a pak se zase podíval na Yukatán.
Air Berlin nabízel Cancun i za 300e ještě někdy v dubnu nebo v květnu, už si nevzpomínám. Tu akční nabídku jsem nestihnul a taky bylo riziko, že tam už bude pršet.

Nevíte někdo, kdo všechno lítá do Cancunu nebo do Belize, ikdyž to si myslím, že určitě vyjde o dost dráž než Cancun+double entrada...?

Díky,
Honza

PříspěvekNapsal: 01 srp 2010 19:57 
Moderátor

http://www.cancun-airport.com/airlines-directory.htm

PříspěvekNapsal: 01 srp 2010 20:07 
Tazatel

Lucie píše:
http://www.cancun-airport.com/airlines-directory.htm

Díky za link. Vyberu pár společností co čas od času zkontroluju, jestli nějaká nenabízí něco zajímavého. Nemáš i nějaký podobný fajnový seznam ještě pro Belize ;-)?

H.

PříspěvekNapsal: 01 srp 2010 20:12 
Moderátor

http://www.pgiabelize.com/airlines.htm
řekla bych, že v úvahu přichází jedině let do USA a pak do Belize

PříspěvekNapsal: 01 srp 2010 20:25 
Tazatel

Lucie píše:
http://www.pgiabelize.com/airlines.htm
řekla bych, že v úvahu přichází jedině let do USA a pak do Belize

Já už nemám vízum do Statů, propadlo mi před 4 roky :-( Podle toho seznamu
to vypadá, že to jde jen přes Státy, ach jo.

Tak přímo do Belize to tedy vzdávám, Guatemala se taky moc často nevidí, asi nejjistější bude Cancun a pak přejet busem do Belize.

Díky.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 111 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina