Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 21 říj 2019 13:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: OW z Indie
PříspěvekNapsal: 02 říj 2014 08:22 
Diskutér

Zdravicko,
omylem jsem koupil letenku na 6 tydnu místo 2, proto musim dokoupit co nejlevnejsi navrat okolo 24.2 (+-2 dny),tedy ow, idealne bud z letist - Bombaj, Delhi ci cokoliv v severni Indii..zatim jsem nasel u klasických dopravcu nejlevnejsi Katarce okolo 7 tisíc do MUC a kombinaci FlyDubaj a Pegasus primo do PRG za 6k. Staci mi jen poradit zda existuje nejake lowcost spojeni, ci nejake tipy...:)
diky moc a hezky den
Jirka

Předmět příspěvku: Re: OW z Indie
PříspěvekNapsal: 02 říj 2014 09:18 
VIP

Pegasus je lowcost. A ta cena mi prijde adekvatni...

PříspěvekNapsal: 02 říj 2014 09:37 
Diskutér

vim ze je to lowcost..ale hledam jestli existuje jiné lowcost spojeni...:)

PříspěvekNapsal: 02 říj 2014 09:47 
VIP

Koukni se na letiste v Indii a uvidis, ze smerem do Evropy nic.

PříspěvekNapsal: 02 říj 2014 09:49 
Diskutér

ještě alternativa k flydubai je airarabia, případně jazeera. Ale z Istanbulu už musíš hledat jiné varianty, např. ten Pegasus, ale do Německa se dostaneš i s jinými. Nicméně za 6000 OW z Indie do Prahy mi to nepřijde jako špatnej deal

PříspěvekNapsal: 02 říj 2014 09:59 
Diskutér

ja jsem nasel BOM-DEL-AUH-MUC s jet Airways a Etihad za 345 USD one way na 24.2. 2015.

PříspěvekNapsal: 02 říj 2014 10:06 
Moderátor

alespesl píše:
ja jsem nasel BOM-DEL-AUH-MUC s jet Airways a Etihad za 345 USD one way na 24.2. 2015.

To rovněž považuji za šikovnou cestu. Úsek do Delhi je možný s Jet Airways z více míst s obdobnou cenou, takže se dá využít podle potřeby reálného místa, kde se budeš pohybovat.

PříspěvekNapsal: 02 říj 2014 10:46 
VIP

Souhlasim. Za stejnou cenu co Ales jsem nasel s Etihadem do Mnichova (primo pres AUH bez nutnosti pred DEL), nebo primo z DEL s Katarem.

PříspěvekNapsal: 02 říj 2014 14:12 
Diskutér

nasel jsem jeste neco levnejsi a rovnou do PRG. Ale je potreba koupit a hledat to jako 2 one way letenky.

24.2. BOM-DXB 09:10 - 11:05 za 82 USD hledano pres skyscanner s Jet Airways
24.2. DXB-PRG 19:30 - 23:20 za 204 USD s CSA operated by Smartwings za 204 USD pres expedia.com

Secteno a podtrzeno, 286 USD cca 6200 CZK.

Naposledy upravil alespesl dne 02 říj 2014 14:19, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 02 říj 2014 14:15 
Diskutér

zdroj: planes. cz

S očekávaným růstem poptávky na letech mezi ČR a Spojenými arabskými emiráty, které jsou v zimním období populární destinací, letos navíc podpořenou zrušením vízové povinnosti, přichází na trh nízkonákladový dopravce Flydubai. Do Prahy začne létat z Dubaje (terminál 2) od 05.12.2014 4x týdně (úterý, čtvrtek, pátek, neděle) - letadly Boeing 737-800, kterých má ve flotile 40. Flydubai byl založen dubajskou vládou v roce 2008, první let se uskutečnil v červnu 2009 do Bejrútu. Společnost pět let po svém startu létá do 83 destinací a v současné době se prezentuje jako "low-cost s přidanou hodnotou", na svých palubách nabízí mimo jiné i business class. I v Praze hodlá Flydubai oslovit tranzitní cestující, ale v současné době je možné rezervovat přípoje s Flydubai z dubajského letiště rovnou u Emirates. Praha bude jedinou destinací v Evropě, kde bude fungovat souběh linek Emirates a Flydubai na jednom letišti - Flydubai sice otevřel 23. září linku do Moskvy Vnukova, kam již Emirates létaly - ale na letiště Domodědovo. Stejná situace funguje i v Istanbulu, Emirates létají na Atatürkovo letiště, Flydubai na letiště Sabihy Gökcen. Paralelní nabídka produktů Emirates a Flydubai na linkách z Dubaje je obvyklá na letištích na arabském poloostrově, oblasti Indie, Srí Lanky a Malediv a některých letištích v Africe. Kromě Prahy se budou letadla Flydubai pravidelně objevovat i v Bratislavě, od 06.12.2014 každé úterý a sobotu.

PříspěvekNapsal: 02 říj 2014 14:22 
VIP

alespesl píše:
zdroj: planes. cz

S očekávaným růstem poptávky na letech mezi ČR a Spojenými arabskými emiráty, které jsou v zimním období populární destinací, letos navíc podpořenou zrušením vízové povinnosti, přichází na trh nízkonákladový dopravce Flydubai. Do Prahy začne létat z Dubaje (terminál 2) od 05.12.2014 4x týdně (úterý, čtvrtek, pátek, neděle) - letadly Boeing 737-800, kterých má ve flotile 40. Flydubai byl založen dubajskou vládou v roce 2008, první let se uskutečnil v červnu 2009 do Bejrútu. Společnost pět let po svém startu létá do 83 destinací a v současné době se prezentuje jako "low-cost s přidanou hodnotou", na svých palubách nabízí mimo jiné i business class. I v Praze hodlá Flydubai oslovit tranzitní cestující, ale v současné době je možné rezervovat přípoje s Flydubai z dubajského letiště rovnou u Emirates. Praha bude jedinou destinací v Evropě, kde bude fungovat souběh linek Emirates a Flydubai na jednom letišti - Flydubai sice otevřel 23. září linku do Moskvy Vnukova, kam již Emirates létaly - ale na letiště Domodědovo. Stejná situace funguje i v Istanbulu, Emirates létají na Atatürkovo letiště, Flydubai na letiště Sabihy Gökcen. Paralelní nabídka produktů Emirates a Flydubai na linkách z Dubaje je obvyklá na letištích na arabském poloostrově, oblasti Indie, Srí Lanky a Malediv a některých letištích v Africe. Kromě Prahy se budou letadla Flydubai pravidelně objevovat i v Bratislavě, od 06.12.2014 každé úterý a sobotu.

Ceny ale zatim dost silene. Dival jsem se zrovna na ceny k teto diskuzi a cena jednosmerne letenky 300 euro.... :!:

PříspěvekNapsal: 02 říj 2014 14:34 
VIP

alespesl píše:
nasel jsem jeste neco levnejsi a rovnou do PRG. Ale je potreba koupit a hledat to jako 2 one way letenky.

24.2. DXB-PRG 19:30 - 23:20 za 204 USD s CSA operated by Smartwings za 204 USD pres expedia.com

Do toho bych nesel, jakakoliv kombinace nasich dvou dopravcu mne uz jednou stacila... Byl to porod... Letenka od QS, let CSA. Jenze z duvodu nejednotnych systemu nas na letisti nechteli odbavit, pac nas tam proste nemeli... Mistni kontakt taky nic moc nevyresil, az volani do Prahy zrejme zabralo. Nevim, jestli to muze byt i pripad tohohle, spis je to asi vyjimka a nahoda, ale zrovna resit tohle v Emiratech...

PříspěvekNapsal: 02 říj 2014 14:41 
Diskutér

diky moc vsem za odpovedi:)mrknu na to vecer:)
Jirka

PříspěvekNapsal: 02 říj 2014 16:50 
Diskutér

cestovatelm píše:
alespesl píše:

Do toho bych nesel, jakakoliv kombinace nasich dvou dopravcu mne uz jednou stacila... Byl to porod... Letenka od QS, let CSA. Jenze z duvodu nejednotnych systemu nas na letisti nechteli odbavit, pac nas tam proste nemeli... Mistni kontakt taky nic moc nevyresil, az volani do Prahy zrejme zabralo. Nevim, jestli to muze byt i pripad tohohle, spis je to asi vyjimka a nahoda, ale zrovna resit tohle v Emiratech...

co je na tom spatneho. Ma 2 letenky. Odbavi se zvlast do DXB a pak v dubaji se odbavi na prepazce na let do PRG a nemusi nic delat online. Ja jsem takto kupoval uz pres 4 letenky pro ruzne lidi a nikdy zadny problem nebyl. Kdyby byl, tak to nedoporucuji.

PříspěvekNapsal: 02 říj 2014 16:55 
VIP

alespesl píše:
co je na tom spatneho. Ma 2 letenky. Odbavi se zvlast do DXB a pak v dubaji se odbavi na prepazce na let do PRG a nemusi nic delat online. Ja jsem takto kupoval uz pres 4 letenky pro ruzne lidi a nikdy zadny problem nebyl. Kdyby byl, tak to nedoporucuji.

Spatnyho? Napr. zpozdeni nebo zruseni letu...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina