Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 23 úno 2020 09:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 665 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 45  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Skyscanner
PříspěvekNapsal: 20 srp 2010 09:21 
Diskutér

Prosím, mám takový problém. Hledám letenku do Protugalska a na skyscanneru jsem narazil na let
čt 16 IX 2010
12:55 MUC Mnichov TAP TP557
15:05 LIS Lisabon 3 h 10

út 21 IX 2010
19:05 LIS Lisabon TAP TP552
23:15 MUC Mnichov 3 h 10

x 1 x 0 x 0
2 752,70 Kč
Společnost Skytours bude cenu pravděpodobně uvádět v měně EUR

110,96 €

Problém nastane, když dám rezervovat, žádný tkaový let mi to nenajde. Let nejde ani rezervoat přes stránky TAPu. Vím, že skyscanner blbne, ale takhle moc? Zkoušel jsem to včera, i dnes. Pořád to tam je. Existuje ten let a dá se na něj nějak dotat, nebo je to nějaká chyba systému?

Předmět příspěvku: Re: Skyscanner
PříspěvekNapsal: 20 srp 2010 09:52 
Návštěvník

uvedené lety tam i zpátky existují, jenom to asi bude za jinou cenu :-)) viz odkaz na stránky TAP :

http://book.flytap.com/r3air/TAPDE/Powe ... /Homepage/

Předmět příspěvku: Re: Vyhledávače letenek
PříspěvekNapsal: 17 zář 2010 18:15 
VIP

Tak jsem si nainstaloval do PC program Azuon verze 1.3.1 (předchozí verze před placenou 2.0), a nějak to nefunguje - po pokusu o otevření nenaběhne. Tahle verze už není podporována? Nějaký tip, jak to rozchodit?

PříspěvekNapsal: 17 zář 2010 21:22 
Diskutér

Zrovna dnes jsem si nainstaloval Azuon 2.2.36.....
Nejprve jem zkusil to neplacené a to sice funguje, ale opravdu to neukáže vše. Zkoušel jsem to na letu co mám již zaplacen a našlo to jen s přestupem a na dva dny. Potom jsem to zaplatil přes Paypal a hned to našlo na stejný termín mraky letů a i ten přímý co mám letět já. Je tam platba 9,87 Euro za rok, ale jde to i na 3 měsíce nebo na nekonečno.

PříspěvekNapsal: 18 zář 2010 16:26 
VIP

myslim že ve hledání letenek nejsem uplně nováček, le s azuonem zkušenost nemam...dovedl by mě někdo popsat jaké má výhody a co umí vyhledavat a na co je nejlepší jo používat a jestli má lepší ceny???
jestli bych to tedy na své cestování využil...díky za postřehy

PříspěvekNapsal: 18 zář 2010 16:51 
Diskutér

poja píše:
myslim že ve hledání letenek nejsem uplně nováček, le s azuonem zkušenost nemam...dovedl by mě někdo popsat jaké má výhody a co umí vyhledavat a na co je nejlepší jo používat a jestli má lepší ceny???
jestli bych to tedy na své cestování využil...díky za postřehy

vyzkoušej zdarma
http://www.azuon.com/download.php

PříspěvekNapsal: 18 zář 2010 17:35 
VIP

aha tak to je něco jako swoodoo, možností je tam dost ale fungujet to koukam jen na evropu resp evropský spol. což je o ničem protoža na to stačí ryanair :)

PříspěvekNapsal: 18 zář 2010 17:57 
Diskutér

Mno Ryanair trebas na Bejrut nestaci..:)
A musim rict, ze ten programek je fakt hoooodne vychytanej,nastavit se tam daj veci o kterejch me ani nenapadlo,ze by se mohli nastavovat nebo menit.. :D
Doufam,ze se mi povede s autorama navazat nejakej kontakt a dat jim par postrehu,ktery me napadli a rozhodne si ho kouupim jen co rzochodim paypal :)

phx

PříspěvekNapsal: 19 zář 2010 08:07 
Administrátor

Účet u Paypal není nutný. Co jsem někde četl, tak tam v budoucnu má být i AirAsia.

PříspěvekNapsal: 19 zář 2010 08:38 
Diskutér

to mas Luko sice pravdu,ze paypal neni udajne nutny,ale fakt je,ze mi to nebere kartu,kterou normalne platim letenky..
Duvodem je mozna fakt,ze je to jen debetka a ne kreditka...nevim.

Co je dalsi problem,ze pri zadavani ty platby to tam hce mail a heslo a ted je otazka jestli uz to chce mail a heslo pro ucet,ktery mas u Azuonu vytvoreny a nebo uplne novy..V prvnim pripade,ze ses v haji,protoze jsem vazne neprisel na zpusob jak je mozny si vytvorit nejaky "ucet"..zadny Join nebo Register na jejich strankach neni...

phx

PříspěvekNapsal: 19 zář 2010 10:08 
Moderátor

Já jsem Azuon asi před měsícem zaplatil normálně debetní kartou (VISA) a použil svůj předchozí účet - žádný problém.
To Poja - zvládneš vše sám samozřejmě i bez Azuonu, leč prohledávání trasování a návazností, zvláště u standardních destinací třeba s 3 přestupy, nabídne program za chvilku, Tobě to tak rychle nepůjde. Prostě výborněj pomocník nic víc, nic míň. Za tu cenu myslím jasná volba.

PříspěvekNapsal: 19 zář 2010 10:21 
Diskutér

to je ale prave ten problem - ja zadnej predchozi ucet nemam-jestli teda myslis ucet u Azuonu...a v soucasny dobe sem neprisel na to,jak si tam nejakej vytvorit... :(

PříspěvekNapsal: 19 zář 2010 10:29 
Moderátor

Pokud vyplníš "buy now", zaplatíš částku (pokud tedy nemáš problém s kartou), zadáš mailovou adresu a zvolíš heslo (což pak představuje login), tak to nefunguje?

PříspěvekNapsal: 19 zář 2010 10:45 
Diskutér

ok,tak uz si mi zodpovedel,ze v tom formulari u koupi vyplnuju mail a heslo ktery chci mit jako svuj ucet nikoli ktery uz mam jako svuj ucet..
Ted uz jen prijit na duvd proc mi to neber karu u myho mKonta co mam u mBanky.. :(

PříspěvekNapsal: 20 zář 2010 08:30 
VIP

To se mi s mBank stávalo taky.....k jejich běžnýmu účtu mi ta karta nefungovala kromě platby u Easyjet ... u mBank business konta karta funguje bez problémů, ale zase není embosovaná. na druhou stranu to je visa elektron..nejlíp mi nakonec funguje ČS, tam nikdy nebyl problém. (Ale ty poplatky za vedení, hrůza, ještě že to mám zadáčo :-) )

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 665 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 45  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina