Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 23 úno 2020 08:34

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 665 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 45  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zkušenost s FlyHi.cz ???
PříspěvekNapsal: 22 čer 2010 20:06 
Nováček

Máte někdo zkušenosti s prodejcem letenek http://www.FlyHi.cz? Nabízejí docela zajímavé ceny (neúčtují si servisní poplatek), ale jejich stránky nebudí zrovna přiliš důvěry...jediné co na nich lze nalézt je název firmy, která tento web provozuje a ta je navíc Litvy. Na netu se o nich moc informací nenachází.

Jestli někdo o tomto prodejci něco víte, dejte vědět. Dík.

Naposledy upravil zipakna dne 23 čer 2010 09:07, celkově upraveno 1

Předmět příspěvku: Re: Zkušenost s FlyHi.cz ???
PříspěvekNapsal: 22 čer 2010 22:52 
Administrátor

zipakna píše:
Nabízejí docela zajímavé ceny.

Bylo by možné to nějakým způsobem blíže specifikovat?

Předmět příspěvku: Re: Vyhledávače letenek
PříspěvekNapsal: 21 črc 2010 14:29 
Diskutér

Prosím o radu. Na alpha rooms nemůžu zadat do vyhledávače letiště Praha, Bratislava, Vídeň, Brno. Je mi divný, že by to nenabízeli, spíš to neumím. Děkuji moc za radu.

PříspěvekNapsal: 21 črc 2010 14:36 
Návštěvník

Alpharooms.com jsou stránky pro UK a tak nabízejí odlety na dovolené jenom z letišť v jejich zemi.

PříspěvekNapsal: 21 črc 2010 14:40 
Diskutér

Aha, tak moc díky. ;)

Předmět příspěvku: ITA software
PříspěvekNapsal: 25 črc 2010 18:06 
Kolemjdoucí

ahoj,
chci se zeptat, jestli nemáte zkušenost s koupí letenky vyhledané přes ITA software. Našel jsem si Praha - NY za zhruba 14000. tam přes Londýn a zpět přes Amstr. Tři různé společnosti. Ale když si je začnu hledat jednotlivě, tak cena je daleko vyšší a navíc bych asi musel odbavovat zavazadlo víckrát, na což by ani nebyl čas. ITA odkazuje na "travel agent" ...
děkuji za kteroukoli radu

Předmět příspěvku: Re: ITA software
PříspěvekNapsal: 25 črc 2010 19:04 
Diskutér

No tak musite oslovit toho Travel agenta, pokial sa vam podobny itinerar nepodari namodelovat cez nejaku webovu sluzbu (pelikan, expedia, orbitz...). ITA umoznuje zobrazit (pripadne aj poslat mejlom) podrobne informacie o letenke, na zaklade ktorych by vam mal travel agent dokazat spravit letenku v podobnej cene /navysenu o ich service fee/. Nie je zaruka ze sa mu to podari, pretoze v tom case uz moze byt dany tarif/bookovacia trieda uzavreta, ale obycajne by s tym nemal mat problem. ITA letenky nepredava, "iba" zabezpecuje technicku infrastrukturu pre svojich klientov - predajcov leteniek.

To ze ide o rozne spolocnosti vobec nevyhnutne neznamena ze by ste si museli odbavovat batozinu viackrat, obvykle to nie je problem, ak je vsetko na jednej letenke.

samcadlp píše:
ahoj,
chci se zeptat, jestli nemáte zkušenost s koupí letenky vyhledané přes ITA software. Našel jsem si Praha - NY za zhruba 14000. tam přes Londýn a zpět přes Amstr. Tři různé společnosti. Ale když si je začnu hledat jednotlivě, tak cena je daleko vyšší a navíc bych asi musel odbavovat zavazadlo víckrát, na což by ani nebyl čas. ITA odkazuje na "travel agent" ...
děkuji za kteroukoli radu

PříspěvekNapsal: 25 črc 2010 19:37 
Kolemjdoucí

vím, že neprodávaj. jen jsem netušil, jak to pak vyhledat. děkuji moc za info

PříspěvekNapsal: 25 črc 2010 19:51 
Diskutér

samcadlp píše:
vím, že neprodávaj. jen jsem netušil, jak to pak vyhledat. děkuji moc za info

Za normalnych okolnosti by ste ten itinerar, ktory vam ITA ukaze, mali najst aj u pelikana a na podobnych weboch. Zadajte tam datumy odletu a priletu podla toho, ake datumy su vo vami najdenej letenke cez ITA. Nezadavajte ziadne dalsie obmedzujuce parametre, ako napr. vyber konkretnych leteckych spolocnosti a pod.

Ak nahodou pouzivate pelikana, zadajte zlavovy kupon vid. http://www.akcniletenky.com/levne-letenky.htm

PříspěvekNapsal: 30 črc 2010 09:45 
Nováček

Poletím s nimi (FlyHi) do Říma v září 2010 a pak uvidím co je to zač :)

PříspěvekNapsal: 30 črc 2010 09:49 
Nováček

zipakna píše:
Máte někdo zkušenosti s prodejcem letenek http://www.FlyHi.cz? Nabízejí docela zajímavé ceny (neúčtují si servisní poplatek), ale jejich stránky nebudí zrovna přiliš důvěry...jediné co na nich lze nalézt je název firmy, která tento web provozuje a ta je navíc Litvy. Na netu se o nich moc informací nenachází.

Poletím s nimi do Říma pak dám vědět - zatím vše proběhlo OK i letadlo vím a všechny podrobnosti. Jsou nabízeni i na webu www.booking.com přes které jsem si již několikrát objednával ubytování po celé Evropě tak to zkusím a risknu to. Platbu mi potvrdili a vše je zatím OK

PříspěvekNapsal: 17 srp 2010 12:07 
Diskutér

Takže je to nová verze oblíbeného vyhledávače Azuon 2.0. Obsahuje některé zajímavé vylepšení ( :idea: http://www.azuon.com/software.php#news), ale špatnou zprávou je to, že už není zdarma ( :( http://www.azuon.com/purchase.php). Demo verze (neplacená) ukáže pouze 25% nalezených letenek :( :?
... už ji máte někdo naistalovanou a předplacenou :?:

PříspěvekNapsal: 17 srp 2010 13:04 
VIP

zipakna píše:

No nevím, dal jsem zkušebně Helsinky a ty mi vyšly na pelikánu o tři sta levněji....tedy s promo kodem, ale ten tu zná asi každý ... tak pak dej vědět, jak to celý dopadlo, na ITA to taky vyšlo podobně jako pelikán ... navíc opět není jasné, jaké letiště nalétávají, chybí jim kody, to při přestupu může být dost problém...

PříspěvekNapsal: 17 srp 2010 15:31 
VIP

vmachalik píše:
Takže je to nová verze oblíbeného vyhledávače Azuon 2.0. Obsahuje některé zajímavé vylepšení ( :idea: http://www.azuon.com/software.php#news), ale špatnou zprávou je to, že už není zdarma ( :( http://www.azuon.com/purchase.php). Demo verze (neplacená) ukáže pouze 25% nalezených letenek :( :?
... už ji máte někdo naistalovanou a předplacenou :?:

Já jsem předevčírem zkoušel azuon nainstalovat a jedinou věc, kterou to po mě chtělo bylo registrování mé mailové adresy, nic víc, takže buď mi něco uniklo, nebo se stačí zaregistrovat a funguje

PříspěvekNapsal: 19 srp 2010 08:47 
VIP

Jen zkušenost ze včerejška....kámoška po mě chtěla letenky na 27.8-30.8. pro sebe (BHX) a přítele (PRG) do Paříže....a světe div se, na takhle šibeniční termín bylo nejlevnější koupit letenky přímo přes stránky dopravce KLM (AF nejde bookovací systém) a SW (pelikán to měl o 2 tisíce dráž..slovenský jen o 15 euro, ale i tak).... tak mě to hodně překvapilo....nemáte někdo tip, kde vyhledávat letenky na poslední chvíli tak, aby to bylo ještě levnější než ofiko weby dopravců...díky za podněty....

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 665 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 45  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina