Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 23 úno 2020 09:04

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 665 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 45  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rozdiel ceny letenky STUDENTAGENCY.CZ A .SK
PříspěvekNapsal: 08 úno 2010 17:57 
Tazatel

na 1/2 roka,to asi pracovne,že?POznáš to tam trošku?

Předmět příspěvku: Re: Rozdiel ceny letenky STUDENTAGENCY.CZ A .SK
PříspěvekNapsal: 10 úno 2010 21:28 
VIP

vladik1979 píše:
na 1/2 roka,to asi pracovne,že?POznáš to tam trošku?

Pracovne...na pol roka...no idem do neznameho :)

Předmět příspěvku: Ltur atd.
PříspěvekNapsal: 10 bře 2010 21:18 
Návštěvník

Ahoj lidi. Miluju cestování, a i když se k moři dostanu až v červnu nebo červenci tak každej den koukám na stránky ltur a nabídky levných letenek( Dominikánská rep, Jamaika, Kuba, atd :-) Chci se zepta na jednu věc a to zda-li tyhle ceny jako Domin.rep. za 230 éček, Kuba 250, atd. vydrží až do prázdnin nebo nejlépe přes prázdniny, nebo jsou tyhle ceny jen přes zimní období?

Díky moc a mějte se fajn!!

Předmět příspěvku: Re: Ltur atd.
PříspěvekNapsal: 10 bře 2010 21:31 
Moderátor

Narayen píše:
Určitě budou levnější, nebot tam právě končí sezona a začíná období hurikánů :D

:!: Thumbs up :!: :lol:

Předmět příspěvku: MF DNES: Tipy a triky, jak na levné letenky
PříspěvekNapsal: 10 dub 2010 15:23 
Administrátor

Redaktor MF DNES, Ing. Jan Sůra sepsal velmi komplexní článek o problematice nákupu letenek s praktickými radami. Doporučuji k přečtení začínajícím cestovatelům.

http://cestovani.idnes.cz/konec-snu-sto ... igsvet_tom

Navíc jako bonus přehled o aktuálních cenách letenek do vybraných destinací.

http://cestovani.idnes.cz/specialni-pri ... h-mist.htm

Předmět příspěvku: Re: MF DNES: Tipy a triky, jak na levné letenky
PříspěvekNapsal: 10 dub 2010 16:51 
Diskutér

už jsem to sem chtěl dát ráno, ale pak jsem si to rozmyslel. Ale když už to tu je. Nechci být moc kritický ale pan Sůra akorát opsal to, co se dozvěděl pečlivým projížděním airways, planes, akčníchletenek a možná ještě nějakých serverů. Ne že bych akčním letenkám nepřál publicitu, ale myslím, že to přispěje tak akorát k víc topiců typu "Chci levně tam a tam, dejte mi tip". To, co se tam píše, totiž pravidelný čtenář moc dobře ví sám už dávno.

PříspěvekNapsal: 10 dub 2010 16:56 
VIP

Nedávno se dosti podobnej článek objevil i v "novinách" Metro, ale je to vpodstatě tak jak řika mandrinka

PříspěvekNapsal: 10 dub 2010 17:29 
VIP

Taky se mi ten clanek zda jako mlaceni prazdne slamy. Mozna to bude tim, ze jsem neco podobneho cetl kdysi davno i tady na strankach (a musim rict, ze to mel Luko mnohem lepe popsane..) v sekci LEVNE LETENKY. Taky dalsi uvedeny link s ,,porovnanim,, akcnich letenek se mi zda UPLNE out.... Nevim jestli jsem se prehledl, kdyz jsem tam nevidel Ryanair, mimo to bych asi hned v uvodu uvedl, ze ceny neberou VUBEC ohled na akce, ktere muzou probihat. Jako priklad treba uvadim OSLO, kde je moznost koupit let u Wizz jeste ted za 4+4zl....pisu zamerne v polske mene, protoze jsem se ani po dukladnem prostudovani nedopidil ODKUD TY SUPER ceny, ktere porovnaval vlastne jsou (je mi jasne, ze panacek myslel asi Prahu...a nebo OV, Brno......).
Myslim si, ze se Akcniletenky zavedenim DISKUZE posunulo ne o krok, ale o nekolik poradnych mil dopredu. Hned je tady mnohem lepsi prehled napadu, tipu&triku, akci....a samozrejme i dotazu ve stylu ,,help, chci do sveta, pokud mozno zadarmo...,,. Ale taky si vzpominam, ze tady hned v uvodu nekdo narazil a moderator ho utipl....a usmernil tim, at nejdrive sam neco pro to udela a zkusi si pomoct sam a neceka na to, co mu kdo najde. A tak by to melo i byt...a snad i bude.

PříspěvekNapsal: 10 dub 2010 18:52 
VIP

Apocalypto píše:
Taky se mi ten clanek zda jako mlaceni prazdne slamy. Mozna to bude tim, ze jsem neco podobneho cetl kdysi davno i tady na strankach (a musim rict, ze to mel Luko mnohem lepe popsane..) v sekci LEVNE LETENKY. Taky dalsi uvedeny link s ,,porovnanim,, akcnich letenek se mi zda UPLNE out.... Nevim jestli jsem se prehledl, kdyz jsem tam nevidel Ryanair, mimo to bych asi hned v uvodu uvedl, ze ceny neberou VUBEC ohled na akce, ktere muzou probihat. Jako priklad treba uvadim OSLO, kde je moznost koupit let u Wizz jeste ted za 4+4zl....pisu zamerne v polske mene, protoze jsem se ani po dukladnem prostudovani nedopidil ODKUD TY SUPER ceny, ktere porovnaval vlastne jsou (je mi jasne, ze panacek myslel asi Prahu...a nebo OV, Brno......).
Myslim si, ze se Akcniletenky zavedenim DISKUZE posunulo ne o krok, ale o nekolik poradnych mil dopredu. Hned je tady mnohem lepsi prehled napadu, tipu&triku, akci....a samozrejme i dotazu ve stylu ,,help, chci do sveta, pokud mozno zadarmo...,,. Ale taky si vzpominam, ze tady hned v uvodu nekdo narazil a moderator ho utipl....a usmernil tim, at nejdrive sam neco pro to udela a zkusi si pomoct sam a neceka na to, co mu kdo najde. A tak by to melo i byt...a snad i bude.

prehledl.

Co se tyce toho, ze je to kompilat toho co se obecne vi, to je panove novinarina a idnes. Ne vedecky casopis, kde se publikuji nove vedecke poznatky o vyzkumu rakoviny.
Clanek mi neprijde spatny nebo nejak zavadejici a imho je dobre informovat lidi, ze se da dostat napr. k mori i bez cestovky...

PříspěvekNapsal: 10 dub 2010 18:59 
Diskutér

adam píše:
Apocalypto píše:

prehledl.

Co se tyce toho, ze je to kompilat toho co se obecne vi, to je panove novinarina a idnes. Ne vedecky casopis, kde se publikuji nove vedecke poznatky o vyzkumu rakoviny.
Clanek mi neprijde spatny nebo nejak zavadejici a imho je dobre informovat lidi, ze se da dostat napr. k mori i bez cestovky...

nechci tu zakládat nějaký flame, ale informovat je jedna věc a druhá věc je, že mně přijde, že je to jako když se nějaká domácí kuchařka (rozuměj lidi na fórech) podělí o své recepty, vychytávky, lepší přísady, koření atd. se svojí sousedkou (rozuměj pan Sůra) a sousedka pak jde a vydá rovnou kuchařku (idnes).

Naposledy upravil mandrinka dne 10 dub 2010 19:03, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 10 dub 2010 19:03 
VIP

jasne, ale bavime se o cestovatelskem "portalu" idnes ne o specifickem webu (treba jako zde), ktery se na problematiku orientuje. Zkus si napriklad precist "specializovany" clanek z jine vetve (zdravi/finance/...) a poptat se na konkretnim server jak s tim souhlasi :)

Rikam ciste jedno, je to web pro siroky lid a i tak je smerovan clanek. Byt tam popsane letenky jake zde mnozi kupuji (5letu s x hodinovym layoverem na kazdem z nich + cestou vlakem z letiste na letiste) tak to spis kazdeho odradi...

Tolko muj nazor, myslim, ze pro ctenarskou obec idnes je to clanek primereny a minimalne muze nakopnout ctenare k tomu, aby hledal dal a pro ty ostatni aspon vnuknul myslenku, ze letenka nerovna se eximtours nebo cedok :)

PříspěvekNapsal: 10 dub 2010 20:00 
VIP

Narayen píše:
Jak sám luko píše - > pro začínající cestovatele dobrý přehled!! Tak tu neházejte moudra když jste sami nic neudělali :lol:

hm ted si nas neblaze dostal do kolen. Toho bohda nebude, aby si nekdo na diskuzi troufl diskutovat, kdyz sami nic neudelali. fuj velebnosti.

PříspěvekNapsal: 11 dub 2010 13:13 
Diskutér

Luko píše:
Doporučuji k přečtení začínajícím cestovatelům.

Mozno to bolo myslene ako dobry navod pre tych, ktory sa tu chystali vytvorit nove vlaknu s jednoriadkovou informaciou typu "Ako sa najlacnejsie dostanem do XYZ" ;)

PříspěvekNapsal: 14 dub 2010 07:16 
Diskutér

Narayen píše:
Jak sám luko píše - > pro začínající cestovatele dobrý přehled!! Tak tu neházejte moudra když jste sami nic neudělali :lol:

Souhlasím, články pana Sůry sleduji už několik let, nejsou detailní, ale pro běžného čtenáře je to informace, která ho umí v případě zájmu poslat dál. Akcniletenky.com jsem objevila díky němu.

Předmět příspěvku: Re: Vyhledávače
PříspěvekNapsal: 07 čer 2010 12:47 
Diskutér

Zdravim,

mete nekdo zkusennosti s vyhledavacem hoodaki.com??
Pomerne casto mi to vyhodi nejlepsi ceny, ale rezervace je tam pouze telefonicka, po overeni dostupnosti nalezene ceny(take telefonicky)
Uz to samo o sobe se mi moc nezda :?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 665 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 45  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina