Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 23 úno 2020 07:59

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 665 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 45  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: dotaz na admina- ltour.de
PříspěvekNapsal: 02 úno 2010 10:32 
Administrátor

Autorem akcnich letenek je pouze jedna osoba od zacatku az do dnesnich dnu. Pouze v diskuzi mi pomaha vas krotit Vanilla.

Neni nutne hledat zakopaneho psa, kde zadny neni. V okamziku zverejneni prispevku jsou letenky vzdy dostupne k online nakupu. Netreba s rezervaci otalet, nebot je zpravidla letenka v kratke dobe koupena a vecera se uz nedozije, jelikoz jsou zpravidla pouze dve.

Předmět příspěvku: Re: LTUR - Last minute letenky
PříspěvekNapsal: 02 úno 2010 10:55 
Diskutér

luko,právě jsem se od srdce zasmála tvé poznámce.je to fakt,občas je tady nutno ty kluky zkrotit.je fajn,že se o to ti rozumní starají.musíš mít pevný nervy to někdy ustát.
ale jinak vše supr.tyhle stránky se staly už mou srdeční záležitostí.
díky.

Předmět příspěvku: Re: dotaz na admina- ltour.de
PříspěvekNapsal: 02 úno 2010 22:42 
VIP

Luko píše:
Autorem akcnich letenek je pouze jedna osoba od zacatku az do dnesnich dnu. Pouze v diskuzi mi pomaha vas krotit Vanilla.

Neni nutne hledat zakopaneho psa, kde zadny neni. V okamziku zverejneni prispevku jsou letenky vzdy dostupne k online nakupu. Netreba s rezervaci otalet, nebot je zpravidla letenka v kratke dobe koupena a vecera se uz nedozije, jelikoz jsou zpravidla pouze dve.

ajo....takže v tom není fígl? tzn. že si to včera zveřejnil až po 19tý hodině...já sem si nějak vsugeroval, žes to tam měl dříve daný..asi už blbnu..škoda teda, že není žádnej fígl...dneska jsem například zkoušel prolomit tu letenku na jamajku jak byla přes den za 119 zlaťáků, ale příjde mi taktika prodeje těchto letenek přinejmenším divná - condor, kterého to byly lety, měl na ofic webu přes 500 zlaťáků (vzhledem k tomu, že létá jenom jednou za tejden, tak to musel být on - berlin air letí až za pár dní...) a na lturu to bylo za 119. Divný mi to příjde nabídnout někde jinde za solidní cenu a nemít to ve svým rezervačním systému. I když, jestli mají s těma providerama nějakou smlouvu, tak jako to mají všichni a na všechno....A nebo nechce mít condor "cejch" low costu.. :)

PříspěvekNapsal: 02 úno 2010 23:05 
Administrátor

Přípspěvek byl zveřejněn ve 14:10, kdy byl tarif online dostupný. Štastní majitelé letenek již sedí v letadle a podává se jim k večeři žraločí polévka. Jedná se o zvláštní tarify, které dodávají CK s nimiž má LTUR exkluzivní smlouvu...

PříspěvekNapsal: 02 úno 2010 23:28 
VIP

Luko píše:
Přípspěvek byl zveřejněn ve 14:10, kdy byl tarif online dostupný. Štastní majitelé letenek již sedí v letadle a podává se jim k večeři žraločí polévka. Jedná se o zvláštní tarify, které dodávají CK s nimiž má LTUR exkluzivní smlouvu...

díky za upřesnění infa o cenotvorbě těchl letenek. Doufám, že Tě to moc neotráví, když se zeptám na poslední věc :) . Jediné o co mi jde je, jakým způsobem mohl být tarif již ve 14:10 online dostupný, když se to oficiálně otvírá až v 19 hodin - potažmo ve 20. Jenom se pořád pídím po tom, jak se to dá už přes den zjistit (myslím ty datumy a časy - popřípadě již nákup přes den). A tohle je už můj poslední dotaz, sibuju a dík :)

Předmět příspěvku: Re: Vyhledávače - dokonalý vyhledavač?
PříspěvekNapsal: 02 úno 2010 23:42 
VIP

takže jsem našel fakt dobrej systém vyhledavače ... funguje po světadílech, státech, celý rok, či jednotlivé měsíce, one way/rt ...prostě něco jako swoddo v záložce powersuche (a narozdíl od swoddo, kde jsou jenom evropský nízkonákladovky, pár asijských, pár charterů a jenom malinko klasických linek-skoro žádné) tam jsou i klasičtí dopravci.

ALe :)

ty ceny co to vyhledá, to je běs a hrůza - oni to snad aktualizujou jednou za měsíc nebo co

http://flights.idealo.co.uk/route/

neznáte nějakej jinej vyhledávač, kterej pracuje na podobným principu jako tento (tj světadíly, země, města, měsíce, celý rok, nízkonákladový i klasičtí dopravci..) a s aktualizovanýma cenama :) ? matrixu, swoddo, dohopu, skyscanneru i kayaku vždy něco z této dokonalosti chybí ( ikdyž matrix dvojka mě hodně potěšil). Je jasné, že jestli se takovýto vyhledavač objeví, tak hledání letenek ztratí své kouzlo - "pátrání a prohledávání

Předmět příspěvku: Re: Vyhledávače
PříspěvekNapsal: 03 úno 2010 08:01 
Diskutér

Ahoj,

vyzkousej liligo.co.uk

tam jsou ceny pomerne aktualni ;)

PříspěvekNapsal: 03 úno 2010 10:48 
VIP

frisged píše:
Ahoj,

vyzkousej liligo.co.uk

tam jsou ceny pomerne aktualni ;)

dík... zdá se to být fajn. není nad buzz ...Takovej ostrovní kayak. K úplný dokonalosti by měl nějakej ITák vymyslet systém, kde by bylo možno zadávat do políčka odlet takový možnosti, které nabízí přílet :) to bych chtěl vidět sekvenci enywhere - enywhere (tak a ted mi najdi nejlevnější letenku na světě :) )

PříspěvekNapsal: 03 úno 2010 10:52 
Diskutér

taky přihazuju do mlýna
www.mcflight.de

PříspěvekNapsal: 04 úno 2010 00:07 
Administrátor

Letenky uvedené v příspěvku byly dostupné mimo nabídku Super last minute, jež je přístupná od večera. V těchto případech vždy směruju odkaz přímo na danou nabídku. Kdo čte pečlivě příspěvky, tak s tím nemá problémy.

PříspěvekNapsal: 04 úno 2010 00:28 
Návštěvník

ako som si vsimol, tak vzdy sa daju zvolit maximalne 2letenky, znamena to, ze su naozaj len 2, alebo sa da kupit 2x2? Nemate niekto skusenost?

PříspěvekNapsal: 04 úno 2010 08:50 
Moderátor

otherside píše:
ako som si vsimol, tak vzdy sa daju zvolit maximalne 2letenky, znamena to, ze su naozaj len 2, alebo sa da kupit 2x2? Nemate niekto skusenost?

Řešil jsem to mírnou oklikou(2+ dítě). Podíval se na data nabídky, vrátil zpět a dal vyhledat zvolenou destinaci na ta konkrétní data. Ukázalo mi to správnou akční cenu-pokud samozřejmě jsou místa...

Předmět příspěvku: Rozdiel ceny letenky STUDENTAGENCY.CZ A .SK
PříspěvekNapsal: 08 úno 2010 14:29 
VIP

Zdravim!

Prave som si rezervoval letenku z Viedne do Pekingu s Emirates. Kedze sa nejedna o par centov, venoval som sa hladaniu dlhsi cas aj s pomocou kolegov tuto v diskusii. Nakoniec som uplnou nahodou hladal cez Studentagency.cz (zvycajne hladam len cez studentagency.sk) a narazil som na spiatocnu v super terminoch za cca 15000 CZK (cca 575 EUR). Pre istotu som dal vyhladat tu istu cez slovensku verziu a co nevidim..ten isty let..ale cena 652 EUR...teda rozdiel skoro 80 EUR.
Takze odteraz uz hladanie cez rozne jazykove mutacie :)

Předmět příspěvku: Re: Rozdiel ceny letenky STUDENTAGENCY.CZ A .SK
PříspěvekNapsal: 08 úno 2010 16:05 
Tazatel

Škoda,že si to neurobil do nedele do polnoci..Pri odletoch Mnichov,Berlín alebo Frankfurt to bolo 335 EUR!!
Odlietam 8.5.2010 :)
Tak nech sa nám tam páči :)

Předmět příspěvku: Re: Rozdiel ceny letenky STUDENTAGENCY.CZ A .SK
PříspěvekNapsal: 08 úno 2010 16:15 
VIP

super cena:) Lenze ja idem o 2 tyzdne uz a pobudnem pol roka...takze som spokojny aj s touto cenou, kedze predpokladam ze 335 euro je s navratom do mesiaca

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 665 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 45  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina