Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 16 říj 2019 04:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 132 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: USA: Florida
PříspěvekNapsal: 10 zář 2012 13:36 
Diskutér

já jsem kupovala v lednu na březen tu šílenou akci Alitalia za cca 5600Kč. Ale chtěla jsem se zeptat, jestli opravdu víš, do čeho jdeš, když chceš na Floridu v červenci a srpnu, toto jsou na návštěvu Floridy ty nejhorší měsíce.

PříspěvekNapsal: 10 zář 2012 14:18 
VIP

Jak píše Sau,nic není paušální,co bylo loni nemusí být napřesrok.Jediná osvědčená rada: stále sledovat tyto stránky a když se mi to bude zdát přijatelné,tak koupit.Skoro všichni jsme využili té lonské akce Alitalie a měli letenky pod 6000 a doufáme,že něco podobného zase bude.Nabídky určitě budou,ale vybrat tu správnou je jen na tobě.

PříspěvekNapsal: 10 zář 2012 14:21 
Moderátor

Sau píše:
To ti nikdo s jistotů nepoví, nejde to paušalizovat. Já byt tebů bych bral cokoliv pod 10 tisíc. Třeba loni sem kupoval na letošní červen Floridu už nejak na přelomu října/listopadu a pak, co si vybavuju, už nic tak levného nebylo. Ale že to tak bude aj letos slůbit samozřejmě nejde...

A taky to bylo z Budapešti a se dvěma přestupama, ikdyž původně nás nalákali na jeden.

PříspěvekNapsal: 10 zář 2012 14:37 
VIP

My to měli z Prahy a místo příletu do Varšavy jsme si připlatili 1100 za Wizz z říma.Takže celkem 6900 a něco málo Orbitzu, +- asi 7000 dohromady.

PříspěvekNapsal: 10 zář 2012 15:02 
Diskutér

anavi píše:
My to měli z Prahy a místo příletu do Varšavy jsme si připlatili 1100 za Wizz z říma.Takže celkem 6900 a něco málo Orbitzu, +- asi 7000 dohromady.

Naše letenka byla z MXP a návrat VIE (ale to až po krachu Malév). Přikupovali jsme jen letenku z VIE do MXP za cca 50EUR, takže nás to vyšlo taky na cca 7000kč komplet. Každopádně nebýt těchto stránek, na Floridě bychom nebyli :D

PříspěvekNapsal: 10 zář 2012 21:22 
VIP

Aniž bych chtěl Lukovi nějak pochlebovat,naprostý souhlas s Ja-Be.

PříspěvekNapsal: 10 zář 2012 22:51 
VIP

susenka píše:
Jsem omezená jen na tyto dva měsíce a jejich přelom.

Opravdu nemůžeš jet někdy jindy? Březen? Duben? Listopad?
Jak už zmínili jiní, Florida v červenci a srpnu je fakt nesnesitelná prádelna a skoro bych řekl je škoda si takhle kazit nejlepší měsíce v roce tady v ČR co se počasí týče. Navíc je všude plno "koupáků" ať už domácích nebo navezených chartery hlavně z Británie.

Předmět příspěvku: Florida (Miami, Orlando, ale i Atlanta)
PříspěvekNapsal: 11 zář 2012 11:25 
Kolemjdoucí

Dobrý den, prosím o radu - tip místní odborníky, hledal jsem ale nenašel jsem nic pod 550 euro na osobu s dlouhými přestupy. Sháním na březen - duben 2013 letenky nejlépe z Prahy, ale nebráním se ani Mnichovu či Frankfurtu na Floridu, nejlépe Miami, ale může být i Orlando nebo v nejhorším Atlanta. Klidně i přes NY, nebo Washington... Je nějaká šance na dané období na akční ceny, popravdě hledám něco jako byly ty akce okolo 6-8kKč .... Předem děkuji.

Předmět příspěvku: Re: Florida (Miami, Orlando, ale i Atlanta)
PříspěvekNapsal: 11 zář 2012 11:41 
VIP

Jedině čekat na "něco jako byly ty akce okolo 6-8kKč".

PříspěvekNapsal: 11 zář 2012 13:36 
Návštěvník

Luko píše:
susenka píše:
Kamarád mi říkal, že nejlepší je koupit letenky hned během září až října, to jsou prý velmi levné.
Co považuje kamarád za "velmi levné" ?

Do 20000 tisíc. Jak všichni tady píšou o té akci od AllItalia, to bylo i na období přelomu červenec a srpen? Opravu nemohu jindy :cry:

PříspěvekNapsal: 11 zář 2012 14:36 
Kolemjdoucí

Nemate nekdo tip na letenku PRG-MIA (FLL, PBI) , odlet v rozmezi cca od 14.9. do 7.10. na 14-20 dní....Hacek to ma , ze jeden den v rozmezi 3.-9.10. musim byt v CR. Hledam kde se da a nic levnejsiho nez za 18tis. nenachazim (cena za dospelaka+infanta bez naroku na misto). Nevite jestli nejaka splecnost nebo rezervacni server neposkytujou treba vyhodnejsi cenu pro infanta nebo tak? Odlet by pripadne mohl byt i z nejakyho jinyho mesta, ale tak aby se to financne vyplacelo a abych s prckem na ceste nestravila dva dny.....Predem diky

PříspěvekNapsal: 11 zář 2012 16:35 
Návštěvník

barrrbucha píše:
Nemate nekdo tip na letenku PRG-MIA (FLL, PBI) , odlet v rozmezi cca od 14.9. do 7.10. na 14-20 dní....Hacek to ma , ze jeden den v rozmezi 3.-9.10. musim byt v CR. Hledam kde se da a nic levnejsiho nez za 18tis. nenachazim (cena za dospelaka+infanta bez naroku na misto). Nevite jestli nejaka splecnost nebo rezervacni server neposkytujou treba vyhodnejsi cenu pro infanta nebo tak? Odlet by pripadne mohl byt i z nejakyho jinyho mesta, ale tak aby se to financne vyplacelo a abych s prckem na ceste nestravila dva dny.....Predem diky

Ahoj, mrkni tady, zkus si kdyztak nejak pohrat s datumama, ja na to kouknul jen tak rychle http://www.kayak.com/flights#/PRG,MUC,V ... hildren-1S ;)

PříspěvekNapsal: 11 zář 2012 22:01 
VIP

susenka píše:
Luko píše:
susenka píše:
Kamarád mi říkal, že nejlepší je koupit letenky hned během září až října, to jsou prý velmi levné.
Co považuje kamarád za "velmi levné" ?

Do 20000 tisíc. Jak všichni tady píšou o té akci od AllItalia, to bylo i na období přelomu červenec a srpen? Opravu nemohu jindy :cry:

No tak do 20 tisíc kůpíš letenku na Floridu prakticky kdykoliv, to opravdu není nic levného. Levné to je tak do poloviny té částky (do 10tisíc).

Předmět příspěvku: Letenky do Miami nebo na Key West
PříspěvekNapsal: 28 zář 2012 20:22 
Kolemjdoucí

Ahoj, hledám 2 letenky v termínu nejdříve od 18. 10. do (přibližně) přelom listopadu a prosince, a jednu letenku v termínu nejdříve od 18.10. na dva až tři týdny. Do miami, případně na Key West. Nejlevnější variantu jsem momentálně našla za asi 10.000 se společností alitalia 21.10-18.10. Před pár dny jsem na tento termín našla letenky za nějakých 7500, ale už jsou vyprodané. Jo a je to milán-miami, miami-milán-praha. Nevíte když tak o nějaké jiné akci? A na key west jsem našla asi za 16000 zpáteční z prahy, ale to už je hodně. Hledám vždycky na kayak.com, student a pelikán. Díky moc za rady, už se to blíží, tak nevím, jestli bych radši neměla vzít ty letenky za 10tis.

Předmět příspěvku: Re: Letenky do Miami nebo na Key West
PříspěvekNapsal: 28 zář 2012 20:28 
Moderátor

Vzhledem k tomu za jak dlouho, tedy spíš za jak krátko, chceš letět, bych neváhal a koupil za 10 tisíc hned. Pochybuji, že se kromě náhodného LM charteru dostaneš na Tvůj termín níž.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 132 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina