Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 27 čer 2019 05:59

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Srí Lanka: Colombo
PříspěvekNapsal: 04 dub 2012 11:01 
Nováček

Dobrý den,

mám dotaz nečekaně ohledně letenek :D V srpnu plánujeme s přítelem návštěvu Srí Lanky, cvičně jsem si tedy zkusila vyhledat nějaké letenky a nejlépe zatím vychází odlet z Mnichova za cca 15 tis. (kolem 6. tam a zpět kolem 22.).
Můj dotaz je, jestli si myslíte, že je lepší ještě počkat nebo rovnou kupovat?? Já jsem totiž zvyklá vše zařizovat x měsíců dopředu, ale říkám si, jestli to nerisknout. Dívala jsem se, že momentálně mají akci Emirates, kteří nabízí letenky do Colomba taky za cca 15 tis. z Prahy, ale nabídka platí jen pro odlety do 30. června. Nevíte, zda třeba nedělají akce i na letní měsíce nebo v těch by se jim to nevyplatilo?? Nebo nemáte zkušenosti s nějakými pravidelnými akcemi jiných společností, které tam lítají (Qatar, Etihad)???
Díky moc a přeji hezký den

Vendula

Předmět příspěvku: SRÍ LANKA
PříspěvekNapsal: 06 dub 2012 22:14 
Nováček

Dobrý den,

sháníme s přítelkyní co nejlevnější zpáteční letenky z ČR na Srí Lanku(Colombo) na šest týdnů. Termín odletu: začátek července
Termín příletu: druhý,třetí týden v srpnu.

Náš cenový strop je 15 000 na hlavu + surf

Pokud byste měli nějaké dobré tipy, tak nám určitě napište.

Děkujeme :)

Předmět příspěvku: Srí Lanka
PříspěvekNapsal: 25 kvě 2012 17:53 
Nováček

Zdravím! :-) Rádi bychom využili zkušeností ostatních cestovatelů a obracím se na Vás s touto prosbou:

Našim vysněným cílem je Srí Lanka, ideálně v srpnu 2012, navnadila nás akce ČSA, kterou jsme bohužel prošvihli. Nemáte někdo zkušenosti s nákupem levných letenek? Po zhruba 2 dnech hledání jsme se pořád nedokázali dostat pod 15 000, což je pro dva studenty pořád celkem dost.

Ideální termín je pro nás od 15. srpna dále, návrat na začátku září. Ideálně z Prahy, ale to je drahé, takže jsme ochotni odletět i z okolních států. Strop je pro nás max 15 000.

Zatím nejlevnější se ukázaly letenky na ltur.de, ale v termínu, který nám už nevyhovuje, takže nevíte někdo, jestli se to bude dále aktualizovat a ty lety na prázdniny tam budou postupně přibývat? Akce na Pelikánovi na srpen je taky blbá, poněvadž je tam od sebe odlet a přílet hrozně daleko :-(

Dále jsme našli, že někdo letěl přes Istanbul, ale to by asi chtělo tam chytit nějakou akci, protože do Istanbulu pod 5 tisíc jsme na srpen také nenašli. Případně s Wizzairem do Milána a odtamtud, ale to se prodraží skrz platbu za batohy a za platbu kartou.

Předem děkujeme za odpoveď, pánbu vám to oplatí na dětech.

PříspěvekNapsal: 26 kvě 2012 22:25 
VIP

Kupte si ted v akce od Swissu Male z Prahy za 13000 a pak za necelých 5k doletíte na Sri lanku a zabijete dvě mouchy jednou ranou :)

PříspěvekNapsal: 29 kvě 2012 20:46 
Diskutér

caute, budem cca 2 mesiace v azii (januar, febrauar) najprv v thajsku a na konci v indii, chcel by som medzi tym ist kuknut sri lanku, nasiel som letenky BKK - CMB za cca 72 € s batozinou a potom CMB - MAA za cca 65 €, myslite ze sa este budu dat najst lacnajsie, alebo by som uz toto mal kupit?

Předmět příspěvku: Sri lanka
PříspěvekNapsal: 08 lis 2012 12:25 
Nováček

Vcera mi utekla akce na Sri Lanku v lednovem terminu. Nevite nekdo o nejake exotice v lednu?

PříspěvekNapsal: 28 lis 2012 11:00 
Nováček

Dobry den
hladam co najvyhodnejsiu letenku s prilteom na Sri Lanku (CMB) +-18.2.2013, dlzka pobytu +-13dni, odlet moze byt z europskych miest (Milano, Pariz, Vieden, Frankfurt,...)
najvyhodnejsiu letenku sa mi podarilo najst z Milana (MXP) 18.2.2013 do Colomba (CMB) 5.3.2013 za 540 Eur cez letecku spolocnost OMAN AIR

Vopred dakujem

PříspěvekNapsal: 25 bře 2013 09:52 
Návštěvník

S kamarádkou plánujeme v červnu cestu na Srí Lanku (bohužel jindy nám to nevyjde). Je cena 13000 od Turkish Airlines dobrá? Předpokládám, že už se nevyplatí čekat a kupovat .... chceme letět na začátku června přibližně na 14 dní ...

PříspěvekNapsal: 25 bře 2013 09:57 
Diskutér

cominick píše:
S kamarádkou plánujeme v červnu cestu na Srí Lanku (bohužel jindy nám to nevyjde). Je cena 13000 od Turkish Airlines dobrá? Předpokládám, že už se nevyplatí čekat a kupovat .... chceme letět na začátku června přibližně na 14 dní ...

cena je dobrá , TK je dobrá spoločnosť a či bude niečo ešte nižšie tak narýchlo, ťažko povedať, ja by som to kúpil...

PříspěvekNapsal: 25 bře 2013 10:27 
Moderátor

cominick píše:

Pokud jste ochotni jet odjinud a dopravit se tam, pak bych počkal na akci Qatar Airways. V únoru jsem tam byl za 8000 Kč Milán-Colombo-Mnichov. Let do Milána + bus z Mnichova za 1200Kč. Chceš-li z Prahy, není cena úžasná, ale velmi solidní a bez potíží, navíc s výbornými Turky, takže je OK. + U Qatar nevíš, jak bude akce nastavená...

PříspěvekNapsal: 25 bře 2013 14:10 
Návštěvník

A akce od Qatar Airways bude přibližně kdy? To je těžké odhadnout, že?

Díky za rady! Dohodnu se s kamarádkou, zda jí to nevadí. Mně osobně to nevadí :) už jsme takhle podnikly výlet do NY.

PříspěvekNapsal: 25 bře 2013 14:46 
Moderátor

cominick píše:
A akce od Qatar Airways bude přibližně kdy? To je těžké odhadnout, že?
...

Minulá, velmi cenově vstřícná, byla v polovině dubna....

PříspěvekNapsal: 01 čer 2013 16:55 
Nováček

Dobrý den,
hledám nejlevnější letenky z Prahy/Frankfurtu/Vídně/Mnichova do Colomba (Srí Lanka), odlet začátkem července, přílet 17. srpna. Poradili byste mi, u jaké letecké společnosti v tomto termínu by to vycházelo nejlépe?

Díky za odpověď.

PříspěvekNapsal: 01 čer 2013 17:11 
VIP

www.kayak.com

Předmět příspěvku: Srí Lanka - poptávám letenky
PříspěvekNapsal: 22 říj 2013 11:24 
Nováček

Poptávám letenky na Srí Lanku do Colomba. Všechny témata k této destinaci jsou již staršího data, takže různé akce co jsem našel již neplatí. Termín cesty na 14dnů cca 10-30. leden 2014 nebo 10-28.únor 2014. Doposud jsem našel nejlepší cenu za 14400,- s Emirates z Prahy. Rádi bychom našli lepší ceny s tím, že bychom se dopravili na nějaké jiné letiště, jde jen o to, aby se to vyplatilo...

Myslíte, že se ještě vyplatí počkat např do konce listopadu na nějakou akci? Aby se lety mezitím nevyprodaly...

Za všechny alternativní nabídky předem děkuji.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina