Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 21 říj 2019 13:07

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Belgie: Brussel
PříspěvekNapsal: 03 pro 2014 11:22 
VIP

jarda007 píše:
Zdravím,

jen spíše ujasnění než dotaz. Do Bruselu se dá dostat nejlevněji s RyanAir? Sháníme letenky termín skoroteď, 7.12-24.12 a cena je poměrně vysoká... Maximálně bych je musel od někoho odkoupit za body nebo nevím :D Ale je nakonec možné, že zvolíme jiné místo, sháníme totiž dovolenou a teď je za dobře Zanzibar, ale právě z Bruselu, třeba ještě naskočí něco jiného ;-)

Každopádně tak či onak děkuji za info.

Jarda

Nemyslim,ze je FR vzdy levnejsi,ale v tvem pripade asi ano. Predpokladam,ze charter leti z Brussels National a ne Charleroi,takze tam pak musis pricist neck za transfer.
V zari jsem kupoval s Brussels zpatecni za 3300 (bez kufr,ten se dal prikoupit za 15 euro). Na tve datum to tam neni,pred Vanoci je to drahe.

PříspěvekNapsal: 03 pro 2014 11:52 
Diskutér

vaek píše:
A kolik vas jede? takhle narychlo bych asi zvazil cestu autem. Zas tak daleko to neni.

popř. zkus autobus - SA nebo Eurolines

PříspěvekNapsal: 03 pro 2014 12:01 
Moderátor

jarda007 píše:
Zdravím,

jen spíše ujasnění než dotaz. Do Bruselu se dá dostat nejlevněji s RyanAir? Sháníme letenky termín skoroteď, 7.12-24.12 a cena je poměrně vysoká... Maximálně bych je musel od někoho odkoupit za body nebo nevím :D Ale je nakonec možné, že zvolíme jiné místo, sháníme totiž dovolenou a teď je za dobře Zanzibar, ale právě z Bruselu, třeba ještě naskočí něco jiného ;-)

Každopádně tak či onak děkuji za info.

Jarda

Na dobrou cenu pro autobus tam je asi pozdě, ale zpět už jede třeba Megabus do Mnichova aktuálně od 12 liber.

PříspěvekNapsal: 03 pro 2014 18:06 
Návštěvník

Děkuji všem za odpovědi, na megabus jsem už také narazil a koukal jsem jen na cestu zpět, což by se ale dalo ;) Jinak jsem dva a auto (opět!) prozatím vítězí 8-)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina