Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 19 zář 2019 12:38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Portugalsko: Lisabon
PříspěvekNapsal: 24 čer 2011 14:36 
VIP

tomasnytra píše:
kupoval někdo zde příme lety? kamarádi letí do lisabonu Erasmus.mají pevný termín 6září tam 10 unora zpět...našel jsem jim s přestupama ale když se k tomu připočítá zavazadlo tak to vyjde skoro na stejno.odletové místa rakousko,česko,slovensko. příme lety jsem našel za 5200 což je pálka..má někdo zkušenost? dík

většina Erasmáků využívá ryanair v rámci evropy je nesmyls kupovat zpáteční letenky na tak dlouhou dobu pobytu

PříspěvekNapsal: 24 čer 2011 20:20 
VIP

já bych teda nebyl ochotnej dát za zpátečku do portugalska víc než 2tis...max tu akci s TAP z MUC

PříspěvekNapsal: 24 čer 2011 23:52 
VIP

A co v tom pripade poradit, jak tech 2 tis dosahnout? Je hezke, ze bys za to dva tisice nedal, ale to ani trochu nevypovida o tom, za kolik se ta letenka da sehnat :)

Upozornuju, ze se evidentne jedna o fixni data a samozrejme se zavazadlem.

PříspěvekNapsal: 25 čer 2011 00:08 
VIP

Pokud je nekdo vazan fixnim datem nemuze ocekavat, ze se do destinace tipu Lisabon dostane za libovku! Pritelkyne byla vloni na Erasmu v Portugalsku a na zacatek volila primi let s TAPem s navratem pred Vanoci (diky pocasi se vracela s Iberii :D ) za cca 5000 CZK. Po Vanocich letela s FR pres BVA jenom s prirusnim zavazadlem a zpatky z OPO pres LTN do BRQ , cena i se zavazadlem byla do 1500 CZK. Kdyz jsem si za ni kupoval letenky do Portugalska, tak jsem se temer vzdy dokazal dostal do 1300 CZK (bez zavazadla,s wirecard).

PříspěvekNapsal: 25 čer 2011 12:40 
Diskutér

poja píše:
já bych teda nebyl ochotnej dát za zpátečku do portugalska víc než 2tis...max tu akci s TAP z MUC

Oni ty prachy prostě musejí dát..je tam možné o den později nebo dříve..ale na pul roku pouze s příručním nikdo nepoletí..kdyby někdo narazil tak to hodte do placu..ještě jsem s lufthanosou našel za 4400 s přestupem(tam je snad zavazadlo v ceně)

PříspěvekNapsal: 27 čer 2011 11:19 
VIP

zennie píše:
A co v tom pripade poradit, jak tech 2 tis dosahnout? Je hezke, ze bys za to dva tisice nedal, ale to ani trochu nevypovida o tom, za kolik se ta letenka da sehnat :)

Upozornuju, ze se evidentne jedna o fixni data a samozrejme se zavazadlem.

kombinace wizzu, ryanu, vueling, easy atd...obzvlast na cestu zpet se vyplatí počkat na akci až bude ryan za par eur

PříspěvekNapsal: 27 čer 2011 20:36 
VIP

Predpokladame neexistenci primeho spoje, takze minimalne dva segmenty kazdou cestou. Zavazadlo u wizzu stoji 15 EUR, u Ryanu taky. Na ctyri segmenty to dava 60 EUR (tzn. cca 1500 CZK) v idealni variante. Idealni varianta znamena, ze neletis v sezone (kdy Ryan jde s cenami zavazadel nahoru), staci ti 15 kg + prirucni (na pul roku... nevim nevim). U wizzu dale poplatek za transakci (u Ryanu rekneme, ze to uhrajeme na Wirecard). Presto mam pocit, ze se blizime dvema tisicum a to jsme nezapocitali jeste co? Cenu za letenky a letistni poplatky.

Pripomenme si jeste, ze se jedna o fixni data a pocitat, ze chytnes na vsechny segmenty eurovou akci, je sice mozne, ale rozhodne bych se na to nespolehal :)

Tak mi nejak unika, jak se dostat do Portugalska RT pod dva tisice, se zavazadlem a ve fixnich terminech ;)

jeste edit: koukam na easyjet, 766 Kc chteji za RT zavazadlo, to je nejakych 380 Kc (asi taky 15 EUR) OW. Vueling ma predpokladam zavazadlo v cene, ale u nej i u easyjetu povazuju pravdepodobnost koupe eurove letenky za nulovou.

PříspěvekNapsal: 27 čer 2011 22:10 
VIP

Levný letenky na fix s pěti měsíci mezi cestami a se zavazadlem... a popř. kdybyste někdo měl tip na kvalitní a laciný diamanty... jen nevím, jestli ten kapitalismus nepřeceňujem. Ani SkyEurope ve svých nejzoufalejších časech to nedávala levněji než 60 EUR zpáteční, bez zavazadla, dvakrát do týdne a jako dumping při čekání na spasení...
Kdo to podle zadání najde pod 5000, je frajer. Já vidím 6300 u TAPu. A pokud budou chtít na vánoce domů, tak i víc.

PříspěvekNapsal: 28 čer 2011 09:56 
VIP

Ako tak citam skoda ze si premeskal akciu austrianu ktory predaval letenky tap air portugal vie-lis za 89 EUR spiatocne vratane 20kg batoziny... ale mozno este nieco take pride

PříspěvekNapsal: 28 čer 2011 10:08 
Diskutér

koupil jsem jim to u austrie.stála 210 euro..je to pálka.ale opravdu at jsem hledal jak jsem hledal tak nešlo najít..Ten lisabon je divná destinace

PříspěvekNapsal: 29 čer 2011 11:27 
VIP

asi každý nízkonákladovvý cestovatel mi dá za pravdu, že kupovat RT na půlroku dopředu v rámci evropy je nesmysl...pokud nestojí třeba 100e

PříspěvekNapsal: 29 čer 2011 11:31 
Diskutér

poja píše:
asi každý nízkonákladovvý cestovatel mi dá za pravdu, že kupovat RT na půlroku dopředu v rámci evropy je nesmysl...pokud nestojí třeba 100e

ono to ale není tak lehké..když máš přesné datum..tak přece envíš jestli bude akce na letenku a tak dále..prostě se ten lisabon nedá o moc levněji udělat a hlavně s tím zavazadlem

PříspěvekNapsal: 29 čer 2011 12:09 
VIP

yellow píše:
poja píše:

Věřím, že bys na půlroční studijní pobyt letěl s handbagem ve fixním termínu s nejlevnější letenkou, spal někde na podlaze na letišti při přestupu a věděl, že na tvůj fixní termín zpátky bude nějaká "akce" :D Relevantní příspěvek...

nemusim připlatim si na dva lety na zavazdalo, a zpet v lednu ma ryan vždy stačí si to hlídat a neřikejte mi erasmáci, že ted víte přesný čas a datum odjezdu zpět, a pokud ano da se přeci přespat v hostelu, a kdo z vás nespal na letišti na podlaze a když už ne tak v letištnim hotelu...erasmaku znam desitky a nikdo si nekupoval zpáteční letenku

PříspěvekNapsal: 29 čer 2011 23:14 
Kolemjdoucí

Dobrý den,

prosím,sháním letenku do Portugalska-je jedno které město. Mělo by to být okolo 22.7. na týden +-. Koukám, že jde zde mnoho šikovnych, mohl by mi někdo poradit?

Děkuji,

K.

PříspěvekNapsal: 30 čer 2011 11:19 
Diskutér

vzhledem k tomu že to máš v lisabonu tka bych předpokládal že to chceš tam???s přestupama,přímý let?zavazadlo?od kud chceš letět.....

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina