Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 21 srp 2019 08:07

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Portugalsko: Lisabon
PříspěvekNapsal: 11 led 2010 10:49 
Diskutér

Zdravim hladam low cost letenky do Lisabonu na koniec maj 2010. Vie niekto poradit najvyhodnejsie a samozrejme najlacnejsie spojenie do Lisabonu ? Pre mna naj je letisko BTS, KRK, or BUD ale nie problem ani PRg, VIE aj tak sa vsade musim dopravit autom na tie letiska kedze z Kosic nic nelieta priamo :). vacsinou co som nasiel tak BTS- STN- LIS s Ryan + EasyJet ale aj tak letenka vyjde na cca 150 Eur co je si myslim dost. treba este pockat ci nahodou Ryanair nepusti nejake akcne 1 cent or 1 Eur letenky ?
Dik za rady prestupy a tipy na ubytko. Tiez som premyslal o ceste BTS- faro co vyjde trocha lacnejsie a potom vlakom do Lisabonu. Ma s tym niekto nejake skusenosti?

Předmět příspěvku: Re: Lisabon z BTS,KRK,BUD,PRG,VIE
PříspěvekNapsal: 11 led 2010 12:35 
VIP

Neblázni....na květen se to bude dát koupit levně tak na začátku března...teď je ještě moc brzo, pokud poletíš segment s Ryanairem...Easyjet je teď prima s tou slevou, ale předpokládám, že ještě bude větší.... osobně bych volil BTS-BGY-OPO s Ryanairem....nebo BTS-HHN-OPO občas mají akci....častější akce jsou o segment víc BTS(nebo PRG)- HHN(nebo BGY)-MAD(nebo GRO)-OPO a pak vlakem...protože při dobrý konstelaci tuhle kombinaci seženeš pod euro...plus vlak nebo bus do Lisabonu...popřípadě možná ještě přidat Easyjet na poslední segment a bus to přímo a možná i levnější...každopádně zatím není kam spěchat...to bude až za dva měsíce :-)

PříspěvekNapsal: 11 led 2010 12:50 
Diskutér

Zajda píše:
Neblázni....na květen se to bude dát koupit levně tak na začátku března...teď je ještě moc brzo, pokud poletíš segment s Ryanairem...Easyjet je teď prima s tou slevou, ale předpokládám, že ještě bude větší.... osobně bych volil BTS-BGY-OPO s Ryanairem....nebo BTS-HHN-OPO občas mají akci....častější akce jsou o segment víc BTS(nebo PRG)- HHN(nebo BGY)-MAD(nebo GRO)-OPO a pak vlakem...protože při dobrý konstelaci tuhle kombinaci seženeš pod euro...plus vlak nebo bus do Lisabonu...popřípadě možná ještě přidat Easyjet na poslední segment a bus to přímo a možná i levnější...každopádně zatím není kam spěchat...to bude až za dva měsíce :-)

ok dik ja preferujem najnizsiu CENU a co najmenej prestupov.
Chcel som si pozriet aj FARO pricom ked som hladal nejake kombinacie tak myslim ze dost lowcostov sa da najst aj do Faro a odtial vlakom do Lisabonu co je podobna vzdialenost ako z OPO=Porto do Lisabonu.
Ale asi este pockam na akcie od Ryanaru , alebo mozno otvoria nieco nove aj z BTS. Taky Madrid by bol super odtial to je len na skok do LIS.

PříspěvekNapsal: 11 led 2010 14:01 
Kolemjdoucí

ja bych jel Praha - Madrid s wizzairem a z Madridu do Porta nebo Fara s Ryanairem..

PříspěvekNapsal: 11 led 2010 15:00 
VIP

Pokud muze byt OPO, urcite bych ti doporucil tresu BTS-NRN-OPO. Krasne to navazuje, par hodin cekani v NRN. Cenove to bude urcite zajimave,protoze trasa BTS-NRN se da prakticky porad koupit za akcni cenu na vetsinu terminu, problem je akorat z cestou zpet, tu by bylo asi lepsi resit jinou cestou.

PříspěvekNapsal: 11 led 2010 16:14 
VIP

Tak já nevím, jak lítá BTS-HHN, ale co se týče z PRG, tak návaznost je relativně dobrá..letí se večer a pak ráno...cca 7 hodin...jinak do Fara je samozřejmě dobrý letět z Porta letadlem a třeba pak do Lisabonu vlakem....jinak asi to tak dopadne, že budeš muset zvolit jinou cestu tam a jinou zpět...a pokud to dobře letí z BTS přes NRN tak proč ne, určitě se na tuhle trasu podívej, nemám BTS tak v hlavě, já používám PRG...

PříspěvekNapsal: 26 kvě 2010 19:43 
Kolemjdoucí

Ahoj,
scháním zpáteční letenku do Lisabonu nejlépe z Prahy (nebo z Bratislavy/Vídně). 30.8. nebo 31.8. do Lisabonu a 14.9. nebo 15.9. zpět. Zatím mi nejlépe vychází s Ryanairem do Milána a pak Easyjetem do Lisabonu, nevěděl byste někdo o něčem lepším, prosím?
Předem děkuju:)

Předmět příspěvku: Re: Praha - Lisabon
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2010 19:59 
VIP

podívej se sem viewtopic.php?f=2&t=670 Snad ti to pomůže.

PříspěvekNapsal: 07 čer 2010 08:38 
Nováček

Strasne moc se vsem dotcenym stranam omlouvam za to ze jsem je svojim pristupem urazil.

Takze znovu a lepe.

Shanim ZKUSENOSTI lidi kteri litaji pravidelne do lisabonu a stejne jako me je zasahl krach skyeurope. Prosim NEHLEDAM a NECHCI praci jinych lidi aby za me spoje vyhledavali to samozrejme UMIM zcela sam jsem dospeli a svepravny.

Moje poptavka zni po spoji ktery se VAM osobne osvetsil kvuli snadnemu prestupu dobre navaznosti a cene.

Abych dodrzel pravidla, tak neshanim konkretni termin nechci jet na dovolenou od zitrka za tyden a pak se vratit. Jde mi o nejvyhodnejsi spoj, kterym prave vy letate protoze si samozrejme uvedomuji ze moznych spoju je milion, tak prave proto zadam o radu ktery je ten Vas oblibeny. Nic vice nic mene.

Doufam ze nyni uz je moje tema korektni a nehodne smazani.

Jeste jednou nechci po nikom aby mi hledal spoje na internetu, chtel bych znat zkusenosti lidi kteri tuto destinaci letaji.

Dekuji.

Předmět příspěvku: Re: aktualne Lisabon 2
PříspěvekNapsal: 07 čer 2010 08:52 
Diskutér

Ahoj, parkrat jsem letel s Lufthansou (prestup Mnichov nebo Frankfurt). Preferuji Mnichov. LH ma docela dobry servis. Na letu MUC-LIS je vetsinou teple jidlo. V Mnichove nebo Frankfurtu je kava ci caj zdarma. Kdyz sezenes akci, tak se daji sehnat letenky pod 3700Kc.

Předmět příspěvku: Re: aktualne Lisabon 2
PříspěvekNapsal: 07 čer 2010 08:58 
Moderátor

Ještě se zkus podívat na TAP Portugal z MUC.
Mám booknuto s předstihem na Červenec a vyšel mě na cca 120 EUR.

Nutno podotknou, že sehnat teď něco extra lacinýho bude asi problém.
Je sezóna a ceny jsou nahoře. Odhaduji ceny cca 5000 CZK.

Předmět příspěvku: Re: Portugalsko: Lisabon
PříspěvekNapsal: 15 led 2011 15:44 
Diskutér

Ahoj, pro kamaráda sháním 2 letenky do Lisabonu, bohužel si vzpomněl až teď, co skončila akce Easyjetu. Odlet 28.4. (nelze posunout), návrat 2.5. (může být i 3.5.). Preferovaná letiště PRG, VIE, BRQ, BTS šlo by i BUD, je z Brna...Preferuju co nejmíň přestupů díky jeho nezkušenosti a nechci odlety z Německa. Zatím jsem se dostal na nejnižší cenu 4600kč, jenže s 2 přestupy se Spanairem a Easy nebo kombinací Wizzu a Easy. Povezou zavazadlo, takže bych se rád dostal na nižší cenu včetně zavazadla. Přímý let (i když opět s přestupem) od TAPu stojí přes 5 tis.
Díky

PříspěvekNapsal: 15 led 2011 16:13 
VIP

Vim, ze chce kamarad letet do Lisabonu, ale zkus mu poradit at leti do Porta. Z tama do LIS vlakem neni zadny problem. Z BTS se tam dostanes pohodlne s jednim prestupem v BVA nebo BGY (v zavislosti na dnu) a zpatky se da letet primo do BRQ (via BGY). Kupoval jsem ted tak letenky pro pritelkyni a bylo to cca 60 EUR za zpatecku. Jinak nema cenu to kupovat takhle dopredu, idealne 1 az 2 mesice predem.

PříspěvekNapsal: 15 led 2011 16:17 
Diskutér

Vím, že je na květen brzo, jenže V Estorilu jsou v tu dobu závody, takže jsem to radši začal řešit už teď. Jinak díky, zkusím pohledat tu variantu přes Porto, max.1 přestup na každé cestě by byl ideální.

EDIT: Tak časy u Ryanu jsou naprosto nevyhovující a nejdou nakombinovat přestupy zrovna na toho 28.4.(s tímto datem nejde hýbat), takže tudy cesta nepovede :(

PříspěvekNapsal: 24 čer 2011 14:09 
Diskutér

kupoval někdo zde příme lety? kamarádi letí do lisabonu Erasmus.mají pevný termín 6září tam 10 unora zpět...našel jsem jim s přestupama ale když se k tomu připočítá zavazadlo tak to vyjde skoro na stejno.odletové místa rakousko,česko,slovensko. příme lety jsem našel za 5200 což je pálka..má někdo zkušenost? dík

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina