Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 20 říj 2019 02:10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Keňa: Nairobi
PříspěvekNapsal: 06 kvě 2011 19:48 
Nováček

Sháním letenku do Nairobi. Chtěl bych odlétat z Prahy okolo 2 srpna a zpět okolo 4. září. Termíny jsou bohužel dost fixní, protože přítelkyně bude tou dobou v Keni končit stáž v Itibu v české nemocnici a já jí nechci nechávat v Nairobi/Keni někde samotnou... Nedaří se mi nalézt nic pod 18-19 tis. a to jsou většinou jen hodne dlouhe prestupy ( i okolo 20h). Pokud by někdo na něco narazil, byl bych velice vděčen. Jinak jsem dost mobilní a autem/busem klidně dojedu kamkoliv, ale pokud by to ve vysledku melo byt drazsi/delsi/horsi termin, tak se to moc nevyplati :)
Případně myslíte, že má dojem ještě chvíli čekat? Vím, že Turkish airrlines létají tuto destinace okolo 15 tis, ale nevím, zda jsem to již neprosvih...

Předmět příspěvku: (Keňa) Nairobi -pevne datum
PříspěvekNapsal: 06 pro 2011 23:56 
Tazatel

Ahoj, nevite nekdo a dobre cene na letenky do Nairobi? Potrebuji odlet 30.6.2012 a navrat nejdriv 15.7.2012. Poradite mi, ktery web krome tohoto sledovat a kde letenku hledat? Diky za odpoved za naprosto zacatecnicke dotazy.

Předmět příspěvku: Re: (Keňa) Nairobi -pevne datum
PříspěvekNapsal: 07 pro 2011 00:15 
VIP

viewtopic.php?f=3&t=669

Jiná odpověď ani není možná..... :idea:

PříspěvekNapsal: 07 pro 2011 00:23 
Tazatel

OMLOUVAM SE
1) V tématu uvádějte co nejvíce detailních informací.
naivne jsem se domnival ze jsem je poskytl - cil i datum cesty.2) Uvádějte konkrétní město, popřípadě stát či více měst v dané lokaci kam poptáváte letenky.
uvedeno3) Uvádějte přesné datum odletu a návratu, pokud nemáte přesné datum, tak udejte rozmezí.
uvedeno4) Uvádějte konkrétní místo odletu, popřípadě informaci, že jste ochotni odletět ze sousedních státu ČR.
domnival jsem se ze se rozumi CR+Viden+Nemecko, vzhledem k nizkonakladovkam se da uvazovat o ledascem.5) Uvádějte jakou nejnižší cenu se Vám podařilo ve Vašem dosavadním hledání najít.
16500,-6) Vaše "děkuji" je na místě
podekovano

Dekuji jeste jednou. Odlet idealne z Vidne, cena pod 16500,-

PříspěvekNapsal: 07 pro 2011 00:28 
VIP

Na ta tvoje data mi Matrix ukazuje cestu s Qatar (5* aerolinky) za necelych 13 000 Z VIE. Treba nekdo najde neco levnejsiho, jak se cena muze vyvijet nedokazu odhadnout.

PříspěvekNapsal: 07 pro 2011 00:33 
VIP

begbye: z toho si nic nedelej, tu je to mistni folklor. Divim se, ze to trvalo celych 19 minut.

PříspěvekNapsal: 07 pro 2011 10:55 
VIP

pavelpmi píše:
begbye: z toho si nic nedelej, tu je to mistni folklor. Divim se, ze to trvalo celych 19 minut.

A co je na tom špatného ? I když si to přečetl, tak evidentně není schopný napsat co našel .... pro někoho z Aše je asi VIE dost na houby a Ostraváci "skousnou" i Katowice...atd...když neumí číst, tak se na něj vykašlu ... že si toho někdo nevšimne to chápu, že se chová jak *** to už moc ne.

PS: Potřebuji vydělat prachy, nevíš náhodou jak? Hlavně hodně a s nulovým rizikem :lol: , tak mi to prosím napiš, dík.

PříspěvekNapsal: 08 pro 2011 16:50 
VIP

begbye píše:
Ahoj, nevite nekdo a dobre cene na letenky do Nairobi? Potrebuji odlet 30.6.2012 a navrat nejdriv 15.7.2012. Poradite mi, ktery web krome tohoto sledovat a kde letenku hledat? Diky za odpoved za naprosto zacatecnicke dotazy.

Ahoj ja našel letenku za 13500Kč do NBO.

Předmět příspěvku: Re: Keňa: Nairobi
PříspěvekNapsal: 07 dub 2014 15:49 
Tazatel

Ahoj, v červenci nebo srpnu plánuju tak tři týdny v Keni a tak sháním pokud možno co nejlevnější letenky (Praha, Vídeň, Frankfurt). Je mi celkem jedno kdy během těchto dvou měsíců. Nejlevněji jsem našel v srpnu z Prahy do Nairobi s přestupem v Dubaji s Emirates za cca 14500,- kč. Chtěl bych se zeptat zkušenějších akčních letenkářů, jestli byste to vzali za tuto cenu, nebo se vyplatí čekat na nějakou akci (docela často vídám na hlavní stránce Keňu kolem 9000,-). Moc díky za případné tipy a rady. Milan

PříspěvekNapsal: 07 dub 2014 17:25 
VIP

KLM má akci z prahy. Koupili jsme multicity Praha-nairobi-Dar-Praha za 14000, přesně na temín, který jsme chtěli s minimem času na letišti.

PříspěvekNapsal: 07 dub 2014 18:23 
Tazatel

Super, díky za tip. Tak KLM vychází stejně jako Emirates. Zkoušel jsem multi city, taky Praha - Nairobi - Dar - Praha, ale cenu mi to hlásí kolem 40tis. Samotná Praha - Nairobi - Praha je za těch cca 14.400,-

Předmět příspěvku: Praha - Keňa
PříspěvekNapsal: 05 dub 2015 07:46 
Nováček

Zdravim všechny,scháním letenku do Keňi (Nairoby,Eldoret) v terminu konec září a návrat prosinec (do 22.12 nejlépe),odlet nemusí být přimo z Prahy,jsem z Č.Budějovic
Hledám již delší dobu,ceny se pohybují kolem 11300,- nejlevněji,tak bych vás chtěl poprosit vás zkušenější o lepší let =) díky za odpovědi

PříspěvekNapsal: 05 dub 2015 08:10 
Diskutér

11300 se mi zda jako celkem dobra cena ale jeste je casu dost tak bych asi pockal ma nejakou akci...ikdyz nevim jestli tam nebude treba max. pobyt 30 dnu u toho tarifu, at reknou zkusenejsi

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina