Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 18 lis 2019 09:10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: USA: Seattle
PříspěvekNapsal: 28 úno 2011 15:03 
Diskutér

Zdravím,
hledám letenku z Portlandu nebo Seattlu na přelomu června/července do Prahy a tak za cca 10 dní zpět. Idealní termíny 29.6. 2011 - 11.7.2011 +-3 dny u cesty sem a +-1den u cesty zpět.

Nejlevnější kombinaci jsem našel za cca 1380USD s US Airways. Což se mi zdá dost. I když beru v potaz, že je to hlavní sezóna.
Zkoušel jsem i varianty z východního pobřeží do Evropy a přískok po USA. Ale taky to nenachází nic rozumného.
Myslíte ještě počkat?

Předmět příspěvku: Re: Portland/Seattle - Praha
PříspěvekNapsal: 28 úno 2011 16:09 
VIP

Ne ze bych byl znalec mezikontinentalnich letu, ale to je fakt moc :) Idealni pockat na akci (doufat, ze bude, ale naka vzdycky bude). A pak se do Seattlu dohodit vnitrostatnim letem. Urcite levnejsi.

PříspěvekNapsal: 28 úno 2011 21:17 
Diskutér

co zkusit svoji vlastni cenu priceline?????

PříspěvekNapsal: 28 úno 2011 21:38 
Diskutér

To mě taky napadlo. Ale mám s tím zkušenost jen u hotelů. Zkoušel jste to někdo s letenkama?

PříspěvekNapsal: 28 úno 2011 22:13 
Tazatel

Dobrá náhoda. Taky sháním Seattle, popř. Portland, ale nejlépe Pasco, akorát v opačném směru a na 3 týdny. Zatím žádná akční cena, tak čekám. Zatím vše v přepočtu kolem 21 000,- nebo spíš víc. Nejzajímavější cena byla z Londýna - něco kolem 16 000,-, ale když k tomu člověk připočte cestu do/z Londýna, tak jsme zase skoro na dvacítce. Taky čekám. Jestli něco seženu, hned se podělím.

Předmět příspěvku: Letenky Seattle
PříspěvekNapsal: 08 kvě 2012 09:51 
Nováček

Ahoj všem.Pročetla jsem spoustu příspěvků do fora a už několik dní denně prohledávám a srovnávám různé nabídky leteckých společností.Nikde jsem však nenarazila na žádnou akci nebo výhodnou nabídku.Potřebovala bych sehnat 3 letenky (1x dospělý,1x mládežník,1x dítě do 12 let)do Seattle.Odlet nejlépe z Prahy,ale není to podmínka (záleží hlavně na ceně).Potřebujeme letět v červnu (nejlépe koncem ) a návrat v srpnu (nejlépě koncem) ,ale datumy přizpůsobíme .ceny se pohybují kolem 22-23 tis.Což se mi zdá oproti minulému roku dost.Letěli jsme za 17000 kč .Nemá někdo nějaký typ nebo info o výhodých letenkách ?díky moc

Předmět příspěvku: Re: USA: Seattle
PříspěvekNapsal: 23 bře 2013 16:39 
Kolemjdoucí

Prosím poraďte. Chystáme se letět 8 lidí do Seattlu za prací. chceme letět 16.6.2013 jednosměrným letem. Zpět se chystáme letět z New Yorku. Nějaké rady, přes kterou společnost letět? V tomto jsem fakt nováček, jelikož jsem letěla jen jednou a to si ještě nemusela shánět letenky. Jde nám o to, aby letenky byly co nejlevnější a let trval kolem 14h, a co jsem našla lety, tak vždy buď cena byla vysoká a nebo let trval strašně dlouho.

PříspěvekNapsal: 23 bře 2013 17:05 
VIP

Eschet píše:
Jde nám o to, aby letenky byly co nejlevnější a let trval kolem 14h, a co jsem našla lety, tak vždy buď cena byla vysoká a nebo let trval strašně dlouho.

Tyhle dva požadavky se obvykle vzájemně vylučují a nejspíš budete muset v jednom nebo druhém ohledu udělat nějaký kompromis. 14 hodin se velmi blíží minimální fyzicky dosažitelné době na cestě při započtění alespoň nezbytných časů na přestup. Stejně tak bych zvážil, jestli je nutné aby vás cestovalo všech 8 pohromadě. Pokud se rozdělíte např. na 4 a 4 nebo 3+3+2 tak je hledání zase o něco jednodušší, protože sehnat 8 letenek za stejnou cenu na stejný itinerář může (ale nemusí) být problém.
Nicméně, tohle mi přijde jako vcelku slušná nabídka: http://zkracovatko.cz/bj4sTp

PříspěvekNapsal: 24 bře 2013 09:42 
Kolemjdoucí

Děkuji za odpověd. Pouvažujeme a uvidíme na co přijdem.

Předmět příspěvku: PRG/NUE/BER - SEATTLE
PříspěvekNapsal: 29 bře 2013 11:21 
Nováček

Ahoj vsichni,

prvne mi dovolte Vam poprat hezke velikonocni svatky... a ted k veci :)

Jako kazdy rok, i letos letime opet do USA - do Seattlu.
Shanim letenky z Prahy, Norimberka nebo Berlina, rozhodujici bude rozdil ceny, nebot v Praze bydlim, ale napr. v UL mam rodinu, a z UL do Berlina ci Prahy do Norimberka je cca stejne dlouho.

Termin:
neni pevne urcen, pouze nejdrive k odletu a nejpozdeji k priletu
27.6.2013 (nejdrivejsi mozny odlet) - 24.8.2013 (nejpozdejsi mozny navrat)

Pravidelne litame dle akce s BA pres Londyn (jediny prestup) nebo s KLM/DELTA pres Amsterdam (taky jediny prestup, obcas na jedne ceste byvaji 2 - 1 v usa)

Aktualne co jsem dohledal at na skyscanner/kayak/orbitz jsou ceny kolem 22k a povetsinou operovane Lufthansou + coz mi prijde dost, protoze minuly rok se dali sehnat za 17tis z prahy a obdobny datum.

Proto prosim o pomoc zdejsi badatele.
Predem Diky moc !!!

Předmět příspěvku: USA: Seattle
PříspěvekNapsal: 13 lis 2013 16:04 
Nováček

ahoj, budu si kupovat zpáteční letenku z Prahy do Seattlu a byla bych moc vděčná za rady od zkušenějších ohledně několika věcí:

1. Znáte v Praze nějakého dobrého zprostředkovatele za kterým se vyplatí zajít, aby vám let našel co nejlépe? Nebo nakupujete na internetu?

2. Potřebovala bych letenku s flexibilním datem návratu - je možné takovou koupit aniž by mě to stálo celkově dvojnásobek? Měli byste nějaký typ?

3. Je běžné / možné mít rozdílné místo příletu a odletu např. Praha - Seattle, San Francisco - Praha jako jednu zpáteční letenku? A kde bych takovou letenku sehnala?

4. Je možné sehnat letenku s mezipřistáním i na několik dní např. Praha, mezipřistání 3 dny v New Yorku, a pak Seattle

Vím, že "bych toho chtěla hodně" nemyslím si, že seženu to vše dohromady, ale rada bych zjistila co jde a co ne a kde shánět díky moc

PříspěvekNapsal: 13 lis 2013 17:04 
Diskutér

Na internetu (třeba delta.com) si můžeš zadat multicity podle vlastních požadavků včetně flexibilního návratu. Ale cena klidně může být i více než 2x vyšší než u pevného termínu.

PříspěvekNapsal: 13 led 2015 11:26 
VIP

Sháním pro 2 studenty letenky do Portlandu (PDX), případně okolí (Seattle,..) na léto. Odlet ideálně z Prahy, případně VIE, MUC apod. po 11.7.2015, návrat nejpozději 13.8.2015. Bohužel zatím se mi nedaří se dostat pod 30 tis. Kč. Nemá prosím někdo tip, radu? Děkuji.

PříspěvekNapsal: 13 led 2015 11:47 
Diskutér

Co som iba tak zbezne skusal cez flights.google.com, tak sa da najst aj pod 20tis, ak by nevadil odlet z Bratislavy..

http://goo.gl/flights/tkjh

PříspěvekNapsal: 13 led 2015 15:02 
VIP

Na BTS jsem si nevzpoměl, díky. Nemá prosím ještě někdo tip, přeci jen je z BTS složitější routing...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina