Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 24 srp 2019 12:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 640 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 39, 40, 41, 42, 43
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Prodejci letenek
PříspěvekNapsal: 27 led 2019 13:37 
Diskutér

Před 6 lety zrušené 2 letenky z PRG do Petrohradu přes Muc. Kupováno přímo u LH, zrušeno telefonicky u LH bez důvodu. Cena letenky 4060, vráceno 1 845,00 CZK.

PříspěvekNapsal: 27 led 2019 15:18 
VIP

Resil jsem jednou s edreams kdy jsem doprcal jmeno a neslo to zmenit, tak mi to zrusili hned po vystaveni a poslali cca 40e a neco si nechali na poplatku. U Turka jsem to vzdal protoze turci a arabove vseobecne jsou lehce vypatlani.

PříspěvekNapsal: 27 led 2019 22:23 
Moderátor

burito píše:
Tak to je pěkný. Vypořádala to tedy čistě SA bez nutnosti kontaktování aerolinky a bez obstrukcí? Nějaké oficiální vyřizování (formulář, proces...?) či čistě žádost mailem/osobně/jinak o navrácení letištních poplatků?

ciste po emailu(byl jsem tou dobou na fiji), resi to jedinna zenska , vyjimecne jeste jedna co maji tohleto na starosti.V podstate by se dalo rici, ze jsem snimi resil 1x zmenu vsech sesti letenek,posunuti terminu,kalkulaci doplatku atd.
Kdyz jsem prvni segment nenastoupil, resil jsem zmenu zbylich stale neproletenych letenek na pozdejsi datumy, nasledne jsem se rozhodl pro storno celeho.Vsechno vcelku ochone vykomunikovano.Nemusel jsem (nemohl) jsem nic, zadna komunikace s aerolinkou apod.

Jen mi poslaly dobropis, ktery chteli podepsat a poslat zpet scan, coz je docela klasika znama z eshopů.

Akorat nepracuji o vikendech, takze to me docela vypeklo a nemohl jsem resit zmeny primo s aerolinkou ,protoze jsem mel koupeno pres SA.

PříspěvekNapsal: 05 úno 2019 18:03 
VIP

Tak který je nejhorší: vayama, priceline nebo cheapOair :?:
To by mi zajímalo jestli jsem se zase neomylně trefil do největšího vojebávače.

Tomu vyhledávání stejně nerozumim. Jeden kombinaci letů najde, jinej tu samou ne.

PříspěvekNapsal: 15 úno 2019 14:03 
VIP

nevíte čím se dá levněji koupit Delta PRG-NYC se zavazadlem, než přímo u Delty?
Zatímco basic tarif se dá srazit klidně o 40€ u několika různých prodejců, nedaří se najít jakéholiv levného prodejce, který umí prodat tarif Main cabin :(

PříspěvekNapsal: 15 úno 2019 19:41 
VIP

loni jsem pár set CZK ušetřil při nákupu na KLM, mají to jako codeshare.

PříspěvekNapsal: 15 úno 2019 20:20 
VIP

jenže přes KLM dostaneš míle podle toho, kolik si utratil. Pod DL kódem ne.

PříspěvekNapsal: 16 úno 2019 08:59 
VIP

Je to pro kamarády, kteří poletí jednou za uherský rok, tam míle nemají smysl.
KLM prodává stejné lety skoro o 1000,-kč dráž.
Tarif bez zavazadla není problém prohnat přes nějaký rumbo apod, tu vyšší třídu se dřív dařilo koupit přes trysku a travelgenio, pokud by někdo potřeboval, teď se zavazadlem ani ťuk, zase jen basic economy. Není na to nějaká finta nebo jiný agregátor/prodejce?

PříspěvekNapsal: 16 úno 2019 09:47 
Diskutér

Pokial viem, tak Expedia vie predavat pri DL/AF/KL aj rozne tarify

PříspěvekNapsal: 23 črc 2019 09:26 
VIP

Nečetl jsem celé vlákno, možná se budu po někom opakovat.
Koupil jsem přes eDreams letenky SFO-PPT a jelikož v zimě, tak jsem při nákupu kalkuloval s převozem zimních věcí. A tak jsem vzal pro jednoho odbavený kufr. Jelikož se mi nakonec povedlo věci odložit v SFO, byli jsme všichni jen s příručákem.
eDreams nabízel kufr za platbu 24 e oba směry (sledoval jsem to déledobě a ona platba měla kolísavou tendenci- už to je divné)
Dopravce FrenchBlue a tam je to 35 e za segment
Pochopitelně jsem kouknul na jejich web a kufr u správného jména nebyl. Po reklamaci u prodejce mi odpověděli, že se stala chyba a mám si kufr dokoupit, oni mi to proplatí.
Po příletu do SFO jsem se pokoušel o dokoupení, systém FB je trochu labilnější (aspoň podle jiných stěžovatelů) a tak se nepovedlo, ale po šťastném vyřešení nakonec nebyl potřeba jinak bych musel hotově na letišti.
Po návratu jsem požádal o vrácení zaplacené částky a nulová reakce (dříve se ozývali obratem)
A tak reklamace transakce na FIO - zamítnuto, podán protest s připomenutím ChargeBacku, no do toho se jim pro dražší náklady nijak nechce. Kdo vytrvá uspěje a po vyžádání všech dokladů proces zahájili
Vráceno nakonec 2x35 eur, ale bez nijakého komentáře a tak nevím jestli od Fia či od prodejce nebo od jeho banky, kam vlastně cílí onen ChBack.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 640 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 39, 40, 41, 42, 43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina