Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 14 srp 2020 05:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 102 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Řecko: Kréta
PříspěvekNapsal: 18 dub 2012 17:49 
VIP

Ryanair.com :)

PříspěvekNapsal: 18 dub 2012 18:18 
Diskutér

Jen bacha, že ty ceny, co uváděl cestovatelm, jsou asi bez zavazadel.

PříspěvekNapsal: 23 dub 2012 08:01 
Tazatel

ahoj,
ráda bych se vás ještě zeptala na tu cestu Brno-Kréta s Ryanairem. Zrovna mají akci Brno-Milán za asi 250 Kč, tak jsem si myslela, jak ten let na Krétu přes Milán nebude výhodný. Když jsem si našla spojení lety, co jsou v daném období nejlevnější a navazují na sebe, hlásilo mi to pěkných 10 000 Kč pro 4 lidi. Jakmile jsem ale přešla do kroku, kdy se zadají jména, začalo to nechutně naskakovat. Vím, že se dá odmávnout pojištění, obejít admin.fee a že zavazadlo je sakra drahé (zvlášť na celkem 4 lety, grr). Ale i tak jsem se s jedním zavazadlem dostala na 18 000. :( Je ještě něco, co mi uniká?

A kdy nejpozději se musí to dodatečné zavazadlo nahlásit? Předem těžko odhadnu, jestli ho budu potřebovat nebo ne, třeba se do těch 4 příručních všichni vejdeme....

PříspěvekNapsal: 23 dub 2012 08:39 
VIP

Drive slo pridat zavazdlo do te doby nez se udelal check-in. Dneska primo v prubehu odbaveni Ryanair nabizi moznost doplatit si zavazadlo a to i pouze v jednom smeru (i kdyz je koupena zpatecka).

PříspěvekNapsal: 15 čer 2014 09:34 
Kolemjdoucí

Ahoj, chtěli by jsme s přáteli zaletět v červenci na Krétu. Dohodli jsme se celkem pozdě, myslíte, že je možné ještě koupit nějaké výhodné letenky? Když si zadám vše do pelikána, vyskočí mi cena 8500 za osobu a mě potom vyskočila husí kůže :D potom jsem našel něco z Drážďan, ale v tom jsem se moc nevyznal.

Nepomohl by nám trochu někdo prosím? Termín na odlet by byl 18.7 +- 2-3 dny, přílet do 27.7.
Je nám celkem jedno odkud poletíme (kdekoliv CZ, Drážďany, Vídeň, Katowice atd..) Nebráníme se přestupům. Myslíte, že by to šlo sehnat do 3000Kč?

Moc díky za jakékoliv tipy

PříspěvekNapsal: 15 čer 2014 09:36 
VIP

Ryanair za 3800 Kč
http://www.azair.cz/azfin.php?tp=0&sear ... mit=Hledat

PříspěvekNapsal: 15 čer 2014 09:51 
Kolemjdoucí

Díky moc za pomoc!! Na AZAIR jsem úplně zapomněl, nelítám často..ještě bych měl dotaz. Je možné, že s blížícím se termínem letu bude cena ještě klesat?

PříspěvekNapsal: 15 čer 2014 10:05 
Diskutér

No odlet je za měsíc a je to koupácká destinace uprostřed léta, takže klesat určitě nebude. :) Nebo je taky možné číhat na nějaký last, řekl bych, že Kréta je tam poměrně běžná..

PříspěvekNapsal: 15 čer 2014 10:09 
Kolemjdoucí

Díky za rady! kde bych měl když tak číhat? Jak jsem psal, lítám max. 2x ročně a to ještě pracovně..takže nevím, kde číhat na výhodné letenky ;) díky moc

PříspěvekNapsal: 15 čer 2014 11:12 
Moderátor

JohnDeere píše:
Díky za rady! kde bych měl když tak číhat? Jak jsem psal, lítám max. 2x ročně a to ještě pracovně..takže nevím, kde číhat na výhodné letenky ;) díky moc

Číhej na jakékoliv stránce, nabízející charterové lety - airstop, nacesty, dovolena....
nebo např. charter.opodo.de.

PříspěvekNapsal: 15 čer 2014 21:18 
Kolemjdoucí

Číhám číhám, ale mezitíím, než nám přátelé potvrdili účast na 100% (bohužel až zítra se to dozví podrobnosti kvůli práce), tak nám letenky zdražily z 3800 na 4130 Kč. Tak začínám přemýšlet o změně destinace. Zkusil jsem pohledat pár jiných zajímavých míst (Mallorca, Malta, Sicílie, Portugalsko apod.), ale ceny mi vyskakují běžně kolem 5000 Kč a víc. Myslíte, že se dá v druhé polovině července dostat někam po Evropě kolem 3000 Kč?

Moc díky za pomoc

PříspěvekNapsal: 16 čer 2014 05:13 
Moderátor

Moje chyba..., k číhání přidej i rychle koupit, pokud letenka vyhovuje :) .
S cenami na hlavní sezónu, kdy jsou lidé ochotni zaplatit více, je to hádání z křišťálové koule. Obecně jsou ceny dražší, vyskytnou se ale výjimky. Letos jsou charterové lety zatím často levnější... Stanovil bych si asi max. cenu, za kterou se mi na Krétu chce a porovnal s náročností se dostat do místa odletu a odletovými časy.

PříspěvekNapsal: 16 čer 2014 21:13 
Diskutér

JohnDeere píše:
Ahoj, chtěli by jsme s přáteli zaletět v červenci na Krétu. Dohodli jsme se celkem pozdě, myslíte, že je možné ještě koupit nějaké výhodné letenky? Když si zadám vše do pelikána, vyskočí mi cena 8500 za osobu a mě potom vyskočila husí kůže :D potom jsem našel něco z Drážďan, ale v tom jsem se moc nevyznal.

Nepomohl by nám trochu někdo prosím? Termín na odlet by byl 18.7 +- 2-3 dny, přílet do 27.7.
Je nám celkem jedno odkud poletíme (kdekoliv CZ, Drážďany, Vídeň, Katowice atd..) Nebráníme se přestupům. Myslíte, že by to šlo sehnat do 3000Kč?

Moc díky za jakékoliv tipy

doporucuju sledovat last minute: http://www.tui.pl/bilety-lotnicze/przeloty-czarterowe

dobre ceny do Recka od 250 zl.

PříspěvekNapsal: 18 čer 2014 08:40 
Kolemjdoucí

Tak bych chtěl všem poděkovat za info a za rady, letenky na Krétu už máme koupeny za přijatelnou ( zpáteční něco přes 4000Kč se zavazadlem navíc ). Kdyby tam někdo byl v termínu 18.7.-25.7., napište, něco podniknem ;) Ještě jednou díky!!

PříspěvekNapsal: 18 čer 2014 09:44 
Diskutér

JohnDeere píše:
Tak bych chtěl všem poděkovat za info a za rady, letenky na Krétu už máme koupeny za přijatelnou ( zpáteční něco přes 4000Kč se zavazadlem navíc ). Kdyby tam někdo byl v termínu 18.7.-25.7., napište, něco podniknem ;) Ještě jednou díky!!

Odkud letis, asi z polska primou linkou Ryanu co? My leteli minuly rok trasu Brno-Bergamo-Chania za 3100kc RT.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 102 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina