Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 18 lis 2019 13:41

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Patagonie
PříspěvekNapsal: 27 bře 2012 15:43 
Offline
Diskutér

Registrován: 18 led 2010 23:21
Příspěvky: 497
Dobry den,
hledám tuto neobvyklou letenku:
1. Praha-Buenos Aires, Buenos Aires-Ushuaia
2. El Calafate - Buenos Aires, Buenos Aires - Praha
tzn. prilet z mesta Ushuaia a zpet z mesta El Calafate:)odlet přibližně 10-17.11.2012, návrat o 4 týdny později..bohuzel zatim jsem nasel na toto spojeni cenu skoro 30k...je to realne, nebo hledam spatne?:(

dekuji za kazdou pomoc
Jirka
http://www.jorgus.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Patagonie
PříspěvekNapsal: 27 bře 2012 22:21 
Offline
VIP

Registrován: 14 pro 2009 09:27
Příspěvky: 2219
jorgus píše:
je to realne, nebo hledam spatne?:(


Mně z matrixu vypadla kombinace snad za 40,000 CZK... :evil: Zkusil bych se podívat jestli zpáteční letenka do EZE nejde zkombinovat s nějakým South America Passem, který nabízí SkyTeam, OW nebo Star Alliance. http://www.kayak.de/flights#/PRG,MUC,FR ... 3-flexible


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Patagonie
PříspěvekNapsal: 27 bře 2012 22:34 
Offline
VIP

Registrován: 10 pro 2009 13:24
Příspěvky: 1558
Vypadá to, že kombinací VIE-GRU-MUC (AZ) a na druhé letence GRU-USH a FTE-GRU (Argentinas) se dá dostat ke 25k (15k + 10k)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Patagonie
PříspěvekNapsal: 03 dub 2012 13:16 
Offline
Diskutér

Registrován: 18 led 2010 23:21
Příspěvky: 497
ta kombinace pred GRU - sice orpavdu ten prvni segment je za 15k, ale ten druhy me stoji jedna one way cca 350 Euro na webu Argentinas..celkově přes 15k..:(

nema nekdo jeste nejaky jiny napad? resp asi bud s lan nebo s Argentinas, jina moznost jak usetrit neni co?:(

diky Jirka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Patagonie
PříspěvekNapsal: 03 dub 2012 14:01 
Offline
VIP

Registrován: 09 pro 2009 20:32
Příspěvky: 655
Je to trosku masakr,ale chystam se to jet dolu a zpet do BA busem :) bude to asi levnejsi,ale budu mit na to 2 mesice ;) cena kolem 30k. do Ohnove mi prijde celkem solidni,horko tezko to pri te kombinaci potlacis dolu ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Patagonie
PříspěvekNapsal: 03 dub 2012 15:23 
Offline
VIP

Registrován: 10 pro 2009 13:24
Příspěvky: 1558
Tady to máš za 625$. Od doby co jsem to psal to trošku podražilo - bylo to kolem 550$

http://www.kayak.com/flights/GRU-USH/20 ... 2012-12-11


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Patagonie
PříspěvekNapsal: 23 čer 2013 10:12 
Offline
Kolemjdoucí

Registrován: 26 zář 2011 10:37
Příspěvky: 19
Ahoj nemate někdo tip na letenku VIE/PRG - Ushuaia(USH), El Calafate (FTE) - VIE/PRG (nebo klidně naopak) na ca měsíc v termínu leden-únor 2014?
Já našla minimálně za 30k, představovala bych si cenu pod 25k, ale nevím, na kolik je to reálný. V případě, že by se to vyplatilo, může to být i z jiných Evropských letišť. Popř. nemáte zkušenost, jestli je lepší koupit letenky co nejdřív, nebo jestli to půjde dolů.
Popř. nebránila bych se úplně ani variantě jet do/z Buenos busem, kdyby to bylo cenově výhodný, ale co se dívám, tak letadlo, není o moc dražší než bus...
Moc díky za případnou odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Patagonie
PříspěvekNapsal: 23 čer 2013 11:00 
Offline
Diskutér

Registrován: 25 úno 2013 15:20
Příspěvky: 379
myslím, že je levnější letenka do SCL a pak se na jih dostat vnitrostátními lety touto stranou. Tedy záleží kam přesně chceš - jestli trváš na USH, tak asi ne, pokud ti jde jenom o oblast, tak lze celkem dobře obsloužit i z PUQ, případně v kombinaci s BBA. Letenky do SCL z Evropy občas jdou sehnat i do 20k a na jih to vyjde asi na 3,5k.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Patagonie
PříspěvekNapsal: 23 čer 2013 11:14 
Offline
Diskutér

Registrován: 10 pro 2009 12:09
Příspěvky: 101
Je to nepravděpodobné. Ještě v březnu podobný itinerář na toto období (hledal jsem ho také) stál asi 38k, takže je to docela příjemný pokles. Ještě je varianta to nakombinovat na dvě letenky, ale i to vychází na podobné peníze - do BUE z PRG vyjdou nejlépe Emirates, ale furt je to +- 35 tisíc... Takže je sice šance čekat na akci do BUE a pak za cenu kolem 10 tisíc přibrat přískoky jako open jaw, ale je to trošku risk... Byť osobně já ho zatím podstupuji a letenky nemám, ačkoli mám pevná data.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Patagonie
PříspěvekNapsal: 23 čer 2013 12:13 
Offline
Kolemjdoucí

Registrován: 26 zář 2011 10:37
Příspěvky: 19
Nejsem moc velkej expert, ale příjde mi, že levnější jsou letenky do BUE než do SCL (aktuálně z VIE/PRG asi o 3k). Jasně může být na SCL akce, ale stejně tak může být akce i na BUE. Do Ushuaii se chcu určitě podívat, takže mi příjde dobrý tam začít a pak pokračovat postupně na sever (nebo tam naopak skončit). Ale kdyby byla nějaká levná letenka do Punta Arenas nebo Rio Gallegos (ať už přes SCL nebo BUE), samozřejmě to beru! (dívala jsem se a nic moc)
MobilerxXx: kdy se tam chystáš? Tak to od března pěkně kleso...otázka je, jestli je možnost, že by to šlo ještě trochu dolů...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Patagonie
PříspěvekNapsal: 23 čer 2013 12:24 
Offline
Kolemjdoucí

Registrován: 26 zář 2011 10:37
Příspěvky: 19
Jinak kdyby se to třeba někomu hodilo, aktuální ceny vnitrostátních letenek (na únor) s Aerolineas Argentinas:
BUE - El Calafate: 2790,- (jeden směr)
BUE - Ushuaia: 3540,- (jeden směr)
tj. pokud by byla letenka do BUE tak za 20k, vyplatí se to.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Patagonie
PříspěvekNapsal: 23 čer 2013 12:31 
Offline
Diskutér

Registrován: 01 dub 2010 12:25
Příspěvky: 376
dal som to hladat z Madridu (neviem ci to neni moc velky problem pre teba ist do madridu) a naslo to za 848 € (cca 22000 czk) s American
27.1. tam a 26.2. spat

edit: a kukam ze sa aj menia letiska, tak asi nic, sorry

Madrid (MAD) to Ushuaia (USH) - Mon, Jan 27
American Madrid (MAD) to Miami (MIA) - Mon, Jan 27
American 5947 Dep: 11:55AM Arr: 3:45PM 9h 50m Airbus A330 Economy (S)

OPERATED BY IBERIA Layover in MIA 4h 45m

American Miami (MIA) to Buenos Aires (EZE) - Mon, Jan 27
American 909 Dep: 8:30PM Arr: 7:20AM 8h 50m Boeing 777 Economy (S)

Layover in EZE Tue, Jan 28 3h 0m
This flight contains airport changes

American Buenos Aires (AEP) to Ushuaia (USH) - Tue, Jan 28
American 7677 Dep: 10:20AM Arr: 2:05PM 3h 45m Airbus A320 Economy (S)

OPERATED BY LAN

Ushuaia (USH) to Madrid (MAD) - Wed, Feb 26
American Ushuaia (USH) to Buenos Aires (AEP) - Wed, Feb 26
American 7719 Dep: 11:20AM Arr: 2:42PM 3h 22m Airbus A320 Economy (Q)

OPERATED BY LAN Layover in AEP 6h 43m
This flight contains airport changes

American Buenos Aires (EZE) to New York (JFK) - Wed, Feb 26
American 956 Dep: 9:25PM Arr: 6:15AM 10h 50m Boeing 777 Economy (Q)

Layover in JFK Thu, Feb 27 10h 45m

American New York (JFK) to Madrid (MAD) - Thu, Feb 27
American 5950 Dep: 5:00PM Arr: 6:20AM 7h 20m Airbus A330 Economy (Q)

OPERATED BY IBERIA Fri, Feb 28
Cost per passenger (including taxes & fees) €847.32
Total cost for 1 passenger €847.32


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Patagonie
PříspěvekNapsal: 23 čer 2013 12:36 
Offline
Moderátor

Registrován: 16 pro 2009 14:00
Příspěvky: 4255
Bydliště: Praha
2Chogori: Podíval bych se nejen na to, co je uvedeno v příspěvcích výše, ale i na možnosti z Brazílie. Konkurenční tarify tam občas nasazuje LAN a TAM a z Ria či Sao Paula se i kombinací (např. GIG-USH, FTE-GRU, apod.) dostaneš okolo 500USD, někdy i méně. Přesně to jsem zvažoval při extrémních akcích AZ a TAMu z Evropy, kdy to vycházelo na cca 16 000Kč z Evropy do USH/FTE. Solidní akce ale do Brazílie bývají, takže dostat se na celkových 25 tisíc by mělo jít. Je jasné, že to bude na úkor více letů a času, ale pokud bys ale nepohrdla pestřejším spektrem cestovatelských zážitků a originální Caipirinhou z Pirassunungy 51 z Copacabany, je to možná volba. Nicméně trochu globálnější pojetí.....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Patagonie
PříspěvekNapsal: 23 čer 2013 13:15 
Offline
Diskutér

Registrován: 10 pro 2009 12:09
Příspěvky: 101
Já jsem měl ještě o něco specifičtější požadavky, protože jsem tam měl nechaný stopover v BUE na skok na Iguazú (který nebyl teda v ceně), tak možná proto, teď mi to hodilo něco kolem těch 31-32 z Prahy, přesnou kopii itineráře jsem tam nemlátil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Patagonie
PříspěvekNapsal: 23 čer 2013 13:29 
Offline
VIP

Registrován: 10 pro 2009 13:24
Příspěvky: 1558
Kdyby náhodou někdo chtěl, tak umím nechat vystavit bonusovku (cena dohodou ;) ).

Příklad bonusovky co jde vystavit:
19.1. GIG-EZE-FTE
28.1. FTE-USH
12.2. USH-EZE
13.2. EZE-IGR (10 hodin v IGR na návštěvu argentinské strany vodopádů)
13.2. IGR-GIG


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com používá technologie phpBB Group © phpBB, phpBB.cz

RSS feed | Letenky | Levné letenky | Autopůjčovna | Ubytování | Hotely | Hostel | Půjčovna aut | Last minute | Dovolená | Eurovíkendy