Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 20 říj 2019 13:04

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 72 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Peking-Hong Kong
PříspěvekNapsal: 05 úno 2010 23:03 
Tazatel

Zdravím Vás přátelé..
Poradí mi měkdo nejlevnější tarif s Quatar Airways z Mnichova nebo Berlína/Peking nebo Hong Kong?/Odlet duben-květen minimálně 5 dní..Děkuji mockrát :)
Děkuji moc

Předmět příspěvku: Re: Peking-Hong Kong
PříspěvekNapsal: 06 úno 2010 03:04 
Diskutér

http://akcniletenky.com/ druhy prispevok, citaj !!! :?:

PříspěvekNapsal: 07 úno 2010 16:17 
VIP

dusan26 píše:
http://akcniletenky.com/ druhy prispevok, citaj !!! :?:

myslim, ze tohle vladik cital, ale nechce se mu, skrze ten neprilis user friendly formular qataru hledat...

PříspěvekNapsal: 07 úno 2010 16:54 
Tazatel

:D
je to tak..Ale už vše mám,děkuji..a těším se..

PříspěvekNapsal: 07 úno 2010 23:43 
Diskutér

ja som vedel, ze si poradis :P tak nech ti to vsetko dobre dopadne ;)

PříspěvekNapsal: 08 úno 2010 10:50 
Tazatel

Chci se vás prosím ještě zeptat..Na letišti-Doha/přestup/ mám 6h čas..Může se opustit letiště a zajít do města?Já jsem totiž jezdíval přímo a přestupy moc neznám..
Děkuji za odpovědi..
Hezký den

PříspěvekNapsal: 11 úno 2010 00:33 
VIP

vladik1979 píše:
Chci se vás prosím ještě zeptat..Na letišti-Doha/přestup/ mám 6h čas..Může se opustit letiště a zajít do města?Já jsem totiž jezdíval přímo a přestupy moc neznám..
Děkuji za odpovědi..
Hezký den

:lol: :lol: :lol: :lol: člověk je rád, že katarci pustěj cestujicího do tranzitu... po prostudování jejich podmínek, jsem se zařekl, že přes záliv radši žádnej let nebrat... to abych se bál, že tě tam sbalej, že máš málo korunek na kreditce (viz nechápu jejich podmínku cestujicí musí zároveň být držitelé platební karty, kterou se platilo - a musí být přítomna u check-inu... - nedovedu sei představit, kdyby prošla třeba za 14 dnů expirace a oni tě posadili na první letadlo domů, protože už neplatí. Chápu, že se asi bojej, aby jim tam v tom kousku pouště vystrčenýho do moře nikdo nezůstal, ale když si proboha kupuje člověk letenku berlín-shanghai a má na přestup v doha 2 hodiny tak ho ani nenapadne vystrčit nos z tranzitu...tak proč takováhle šikana u všech letů....

PříspěvekNapsal: 11 úno 2010 04:10 
VIP

Ale stejnou podminku s kartou ma i lufthansa, pred nejakou dobou jsem se tu na to ptal. Videt ji samozrejme nechteli.

Jinak 6 hodin v tranzitu neni tak moc, hlavne potrebujes vizum, ktere je (pokud si vybavuju spravne) trochu komplikovanejsi a asi by to za ty prachy nestalo.

PříspěvekNapsal: 11 úno 2010 13:01 
VIP

zennie píše:
Ale stejnou podminku s kartou ma i lufthansa, pred nejakou dobou jsem se tu na to ptal. Videt ji samozrejme nechteli.

Jinak 6 hodin v tranzitu neni tak moc, hlavne potrebujes vizum, ktere je (pokud si vybavuju spravne) trochu komplikovanejsi a asi by to za ty prachy nestalo.

ajo..jenže tam přímo na konci formuláře bylo zaškrtávací políčko: Je cetující zároveň majitelem této karty: ano, ne...no když dáš ne, tak tě to dál nepustí, když ano, tak nevím..jenže v německu bys to možná uhádal (tam je to šenghen, takže s pobytem nebo vstupem na území nemáš problém, ale nemělo smysl riskovat, že Ti blázni začnou něco drmolit o vízových povinnostech a že tohle je jejich součást a šup prvním letadlem zpět.

P.S. vítě někdo, proč tuhle podmínku let společnosti mají?? Já myslel že to mají jenom arabáši v okolí zálivu kvůli svojí vízové turistice (co si budem nalhávat - státy typu Saud Arabíe, Kuvajt, Katar atd by o turisty nestojej-hlavně ne západní)...

PříspěvekNapsal: 11 úno 2010 18:49 
VIP

krtek píše:
zennie píše:

ajo..jenže tam přímo na konci formuláře bylo zaškrtávací políčko: Je cetující zároveň majitelem této karty: ano, ne...no když dáš ne, tak tě to dál nepustí, když ano, tak nevím..jenže v německu bys to možná uhádal (tam je to šenghen, takže s pobytem nebo vstupem na území nemáš problém, ale nemělo smysl riskovat, že Ti blázni začnou něco drmolit o vízových povinnostech a že tohle je jejich součást a šup prvním letadlem zpět.

P.S. vítě někdo, proč tuhle podmínku let společnosti mají?? Já myslel že to mají jenom arabáši v okolí zálivu kvůli svojí vízové turistice (co si budem nalhávat - státy typu Saud Arabíe, Kuvajt, Katar atd by o turisty nestojej-hlavně ne západní)...

tuhle podminku maji co vim snad vsichni (od hotelu po aerolinky) imho je to kvuli kradezim karet (fyzicky nebo elektronicky). Jeste nikdy se mi nestalo, ze by to chteli (hlavne proto, ze na netu platim v 99% elektronickou kartou (nemam ji fyzicky))...

PříspěvekNapsal: 11 úno 2010 19:38 
VIP

krtek píše:
zennie píše:

Mluvim pouze o povinnosti mit kartu, ne o vizech nebo vstupech na nejake uzemi. Jinak u LH by ten nakup na cizi kartu ani neprosel, jelikoz formular pro platbu se ani nepta na jmeno (ktere je k transakci nezbytne), evidentne pouzije jmeno pasazera.

Předmět příspěvku: Čína: Hong Kong
PříspěvekNapsal: 22 čer 2010 08:53 
Diskutér

Zdravím,
rád bych se na místní obrátil s následujícím dotazem: V termínu od 21. července do 27. července sháním co nejrozumnější letenku do Hong Kongu. Termín návratu je striktní, 27. bych potřeboval být doma, v Č. Budějovicích.
Zatím nejrozumnější, co jsem tak našel, byla letenka s Emirates za přibližně 20833 korun PRG-DXB-HKG. Není to málo, avšak ostatní nabídky, které jsem našel, nebyly levnější o více než 1500 korun (někde jsem zahlédl nabídku Finnairu kolem 19 tisíc) s tím, že například posouvaly odlet do Mnichova, Vídně či Frankfurtu. Odlet z letiště mimo ČR (MUC, FRA, VIE, snad i TXL...) by neměl být problém, avšak pouze v případě cenového rozdílu, kdy by mělo cenu se přesouvat do/a následně ze zahraničí. Některé rezervační systémy mi házely cenu i z PRG o nějakou tu sto/tisícikorunu levněji, ale let s EK a stopover v Dubaji je docela velkým lákadlem, kvůli kterému si tu tisícikorunu rád připlatím. Leč existovala-li by varianta levnější o třeba 3-4 tisíce (a klidně i více :-); vím, že HKG byl dosažitelný kolem 13 tisíc, ale to už je déle), tak nemám problém změnit routing. Snad jen doplním, že zatím sháním letenky pro celkem 4 dospělé osoby.

Předem neskonale děkuji za jakékoli postřehy, rady, návrhy a tak dále :)

Předmět příspěvku: Re: Čína: Hong Kong
PříspěvekNapsal: 12 črc 2010 09:07 
Návštěvník

Scháním letenku z PRG do HKG. Odlet v září, přílet v září nebo na začátku října. Pobyt cca 2 týdny. Chtěl bych letět zase Aerošrotem(hlavně kvůli příletu), ale nejnižší knihovací třídy( odlet 22.9-přílet 7.10) mi vždy padnou na tom v onlinu , že aerolinky nepotvrdí rezervaci i když ji systémy i matrix stále nabízí. Další možnost je Emirates za GBP 538,8 taktéž z Prahy. Máte někdo nějaký nápad. Potřebuji to v pondělí zaknihovat. Protože, budu ještě kupovat navazující lety do Manily a Cebu Pacific má do pondělka nějakou akci. Díky předem za jakoukoliv radu.

PříspěvekNapsal: 12 črc 2010 10:30 
Tazatel

Ahoj, pokud trváš na Aerosvitu, tak jim zavolej do pražské kanceláře, při prodeji jsou hodně vstřícní a vyřeší rezervaci za Tebe. Podobně jsem řešil Bangkok, když jej už v systému neměli za akční cenu a přes kyjevskou centrálu mi jej opatřili.

PříspěvekNapsal: 12 črc 2010 10:33 
Diskutér

MJ001 píše:
Ahoj, pokud trváš na Aerosvitu, tak jim zavolej do pražské kanceláře, při prodeji jsou hodně vstřícní a vyřeší rezervaci za Tebe. Podobně jsem řešil Bangkok, když jej už v systému neměli za akční cenu a přes kyjevskou centrálu mi jej opatřili.

Aerosvit = Aerošrot ? :) Nemyslel Aeroflot ? mohlo by to jít ale stejně.

EDIT: Jinak KLM v tvem terminu nabizi za nejakych 17000,- .. ale Aeroflot bude levnejsi.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 72 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina