Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 20 říj 2019 19:41

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Singapur
PříspěvekNapsal: 24 zář 2011 11:15 
Tazatel

George píše:
Nejlevnější je zcela určitě k mání ve vietnamské večerce na Evropské třídě v Praze.A nejen to! Cenově vychází za necelých pět tisíc!
"To není možné Horste!"
"A nejen to! Budeš koukat až Ti řeknu další podrobnosti!"
"Vážně?"
"Letenka je otevřená,první třída,samozřejmě za cenu economy,transfery na letiště a z letiště zdarma,VIP salonek,přednostní nástup samozřejmostí.Letenka platí zároveň jako vstupenka na neomezený počet jízd s vybraným občerstvením na Singapore Flyer a její součástí je týdení pobyt v aparma hotelu Marina Bay Sands,samozřejmě s programem AI.
Tak neváhejte a rychle objednávejte! A pro ty ,kteří objednají během deseti minu ttady máme ještě jeden báječný dárek!"
"Do té ceny se ale nemůžeme již vejít,Horste!"
"Mýlíš se,ti ,kteří objednají do deseti minut dostanou zdarma pět letenek zdarma,kamkoliv po světě."

:lol:
Zkrátka na blůbou otázku,ještě blbější odpověď.Schánímk letenku-starejte se!

Tahle arogance je opravdu k zasmání, místo slušné odpovědi, že je potřeba zadat více údajů k cestě a potom určitě někdo ze zkušených zde na diskuzi poradí, přijde tahle trapná sprcha !!!

PříspěvekNapsal: 26 zář 2011 12:09 
Tazatel

Ahoj všem, ráda bych lětěla z ČR do Singapuru a zpět (červenec/srpen 2012):

Odlet z Prahy
7.července., 8.července., nebo 9.července 2012

Odlet ze Singapuru
10. srpna nebo 11. srpna 2012

Našla jsem nejlevnější z Prahy z Finnair nebo Emirates za 1246 dolarů.

Nevadí mi odletět z jiného města - Víden, Mnichov atd, pokud cena bude příznivá.

Má někdo zkušenost s cenami letenek třeba tři nebo dva měsíce před plánovaným odletem do Singapuru? Myslíte, že mám ještě počkat třeba do ledna? Trochu mě děsí, že letenka vyběhne na 30 000 tisíc :-(

Předem všem děkuji za pomoc a názor.

PříspěvekNapsal: 26 zář 2011 12:48 
VIP

jaromirdegu píše:
Myslíte, že mám ještě počkat třeba do ledna?

Rozhodně bych počkal klidně i déle... březen, duben.

PříspěvekNapsal: 26 zář 2011 13:22 
VIP

jaromirdegu píše:

Odlet z Prahy

Odlet ze Singapuru

Nevadí mi odletět z jiného města - Víden, Mnichov atd, pokud cena bude příznivá.

Má někdo zkušenost s cenami letenek třeba tři nebo dva měsíce před plánovaným odletem do Singapuru? Myslíte, že mám ještě počkat třeba do ledna? Trochu mě děsí, že letenka vyběhne na 30 000 tisíc :-(

Letos jsem kupoval akcni letenku do SIN s odletem v pulce cervna na konci dubna. Tyden na to dal Emirates akci z Prahy za 15 000. Ja kupoval z Drazdan s LH za cca 13 500.
Takze bych urcite pockal minimalne na unor, brezen...

PříspěvekNapsal: 26 zář 2011 14:30 
Diskutér

dejavu píše:
jaromirdegu píše:

Odlet z Prahy

Odlet ze Singapuru

Letos jsem kupoval akcni letenku do SIN s odletem v pulce cervna na konci dubna. Tyden na to dal Emirates akci z Prahy za 15 000. Ja kupoval z Drazdan s LH za cca 13 500.
Takze bych urcite pockal minimalne na unor, brezen...

Urcite pockej, ja pristi rok si hlidam bud Singapur, Hong Kong nabo KUL a verim ze bud z Budapesti nebo Milana se 100 pro neco objevi + Nemecko nebo Prg muze byt prijemny bonus.

Ale do unora si myslim to bohate pocka

PříspěvekNapsal: 26 zář 2011 15:52 
VIP

určitě pravidelně sledovat, ale budeš mít trošku problém s tím, že většina akčních letenek mívá omezení na maximální dobu pobytu 30 dnů. Tedy pokud nemůžeš pobyt o pár dnů zkrátit, tak na nabídky typu 12 tisíc zapoměň...

PříspěvekNapsal: 27 zář 2011 08:39 
Tazatel

xmurphy píše:
určitě pravidelně sledovat, ale budeš mít trošku problém s tím, že většina akčních letenek mívá omezení na maximální dobu pobytu 30 dnů. Tedy pokud nemůžeš pobyt o pár dnů zkrátit, tak na nabídky typu 12 tisíc zapoměň...

Bohužel jsem omezená těmito datumy (nejdříve dovolená a pak návaznost na další lety)nemůžu přidat a nemůžu ani zkrátit. Takže má cenu přece jenom čekat, když akce jsou na limit 30 dnů?

Jinak všem děkuji za pomoc a názor.

PříspěvekNapsal: 27 zář 2011 08:40 
Diskutér

jaromirdegu píše:
xmurphy píše:

Bohužel jsem omezená těmito datumy (nejdříve dovolená a pak návaznost na další lety)nemůžu přidat a nemůžu ani zkrátit. Takže má cenu přece jenom čekat, když akce jsou na limit 30 dnů?

Jinak všem děkuji za pomoc a názor.

Ja bych urcite cekal, cenu 1246 USD urcite najdes i po Novem roce

Předmět příspěvku: Singapur červen
PříspěvekNapsal: 05 lis 2011 15:23 
Kolemjdoucí

Zdravím všechny,
akcniletenky i forum sleduju už delší dobu, ale zatím jsem nic nepotřeboval, proto ta registrace až teď.

Sháním letenky do Singapuru na červen 2012 (odlet od 11.6. s pobytem 3-4 týdny)
Zatím jsem nic moc nenašel, jen z Mnichova za 16tis což mi nepříjde zrovna nejlepší cena.

Můžete mi někdo poradit, jak se nejlevněji dostat do Singapuru, nebo míva třeba někdo pravidelně na červen akce? Lufthansa něco loni měla zhruba za 12tis.
Doufám, že kolem 10 by mohlo něco dát sehnat.

dík za každou radu

PříspěvekNapsal: 05 lis 2011 17:13 
Tazatel

Ahoj, Air Asia ma teraz akciu na jun. Skus popozerat odlety z Londyna. Popripade zvol namiesto Singapuru Kuala Lumpur.

PříspěvekNapsal: 05 lis 2011 17:16 
VIP

Tomik píše:
Můžete mi někdo poradit, jak se nejlevněji dostat do Singapuru, nebo míva třeba někdo pravidelně na červen akce?

"Pravidelně" cenové akce na určitou destinaci v určitou dobu aerolinky nemívají... tak jednoduché to zase není. ;)

Tomik píše:
dík za každou radu

Počkat. Teď je listopad a chceš letět až v červnu 2012. Nicméně, SIN za 10 je dost optimistická představa.
Každopádně pokud už víč kdy přibližně chceš letět a na jak dlouho tak si např. na kayaku můžeš nastavit "hlídacího psa", který ti sám dá e-mailem vědět pokud cena dostane pod cenovou hladinu, kterou si sám určíš. http://www.kayak.com/flights#PRG-SIN/20 ... 7-flexible viz "get a price alert" v levém horním rohu.
Vlastní letenku bych ale spíš kupoval přes http://www.pelikan.cz nebo http://www.akcniletenky.com/galileo.htm

PříspěvekNapsal: 07 lis 2011 13:33 
Kolemjdoucí

Kolik je podle Vás reálná cena za letenku do Singapuru?
Zatím nejníže jsem schopný se dostat na 13500kč přes Londýn + poplatek za zavazadla v Easyjet pokud ho už nezrušili. Navíc na zpáteční cestě zůstanu 3 dny viset v Anglii, což se mi taky moc nezamlouvá.
Moc nevím jestli do toho mám jít, nebo čekat na nějakou lepší akci.
Cílem cesty není Singapur, ale Borneo (Kuching). Singapur bych chtěl jen vidět 2-3 dny když už tam budu. Pokud je výhodnější letět jinudy, tak bránit se tomu nebudu. Díval jsem se i na letenky přes Kuala Lumpur a přijde mi to cenově nastejno.

PříspěvekNapsal: 07 lis 2011 13:51 
VIP

Tomik píše:
Kolik je podle Vás reálná cena za letenku do Singapuru?

Reálná cena se špatně definuje, protože to je libovolná cena, kterou někdo za letenky požaduje.

Cena letenky, kterou zaplatíš, záleží na spoustě faktorů
- kdy letíš
- za jak dlouho letíš
- odkud letíš
- jak dlouho máš v planu zůstat
- jaké máš nervy čekat na správnou cenu, i když se může stát, že nepříjde...

Jinak často má Emirates do KUL/SIN kolem 15k, což mi příjde lepší (a asi i levnější) než skejsnout 3 dny v Londýně, pokud to není cílem. Z okolních letišť občas bývá cena i pod 12, někdy i pod 10 (viz akce SQ z října).

BTW: pokud bys byl extra masochista, tak teď jde koupit letenka Praha - Singapur pod 20 tisíc, ale bereš to delší cestou - cca 30 hodin jenom cesta tam :D

PříspěvekNapsal: 07 lis 2011 18:13 
Kolemjdoucí

Cestu plánuju na červen, původně to bylo v názvu než došlo k přidružení mojeho vlákna k podobnému tématu co už tady bylo.
Zatím času dost proto asi počkám jestli se s něčím vytáhne emirates z Prahy.
Řeším to tak dopředu, protože Air Asia má teď akci z Londýna do Singapuru, nebo Kuala Lumpur kde bych se vlezl do 330 liber. V jiných termínech jsou ceny ještě lepší, ale do toho já se už časově nevlezu. Navíc jsou teď přískoky v Malajsii kolem 30-40 euro což taky není k zahození.

PříspěvekNapsal: 07 lis 2011 20:09 
VIP

Tomik píše:
Cestu plánuju na červen, původně to bylo v názvu než došlo k přidružení mojeho vlákna k podobnému tématu co už tady bylo.
Zatím času dost proto asi počkám jestli se s něčím vytáhne emirates z Prahy.
Řeším to tak dopředu, protože Air Asia má teď akci z Londýna do Singapuru, nebo Kuala Lumpur kde bych se vlezl do 330 liber. V jiných termínech jsou ceny ještě lepší, ale do toho já se už časově nevlezu. Navíc jsou teď přískoky v Malajsii kolem 30-40 euro což taky není k zahození.

Jestli máte odlet před půlkou června (to vetšinou u aerolinek začinají "prázdninové" ceny), tak bych určitě počkal. Pokud až někdy koncem, tak bych zvažoval... I když AirAsia za 13,5 je moc...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina