Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 27 zář 2022 12:18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 678 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 42, 43, 44, 45, 46
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Prodejci letenek
PříspěvekNapsal: 02 kvě 2022 20:31 
VIP

Zadaly moji adresu - před 2 měsíci.

PříspěvekNapsal: 01 črc 2022 13:00 
Nováček

Mate nekdo zkusenosti s bookovanim letenek pres eDream.com

PříspěvekNapsal: 22 črc 2022 10:05 
VIP

Nikdy bych nevěřil, že budu někdy chválit Gotogatě, ale:

Koupil jsem letenku s QR přes g2g (bylo to pro odlet za pár dní, šance že tam budou nějaké změny byla minimální a letenka přes ně (při využití vhodných agregátorů) vyšla o skoro o 3 tisíce levněji).

Nicméně občas se přihodí něco nevyzpytatelného i tak, a kamarád to musel na poslední chvíli zrušit. Naštěstí QR nabízí plnou flexibilitu včetně možnosti vrácení, nicméně při představě, že to mám přes g2gatě (samozřejmě bez platby za jakékoliv služby či asistenci navíc) mně polilo horko :roll: :( :x

Nicméně realita velmi příjemně překvapila!
Telefonát na české číslo, pár minut čekání, na lince podle hlasu sice nějaký Ind, nicméně překvapivě kompetentní, hned závazně potvrdil, že Qatar umožňuje full refund a že přes ně to nebude problém vyřídit, potvrdil jsem zrušení, a rezervace v GDS i u Qataru byla okamžitě zrušená, do mailu ihned potvrzení, a že si za službu jako OTA berou poplatek v přepočtu asi 13€.
Za mne palec nahoru. :o 8-)

Dnes, po čtyřech dnech, peníze dorazily zpět na kartu!

Nechci je tímto zcela legitimizovat jako najednou bezproblémovou OTA, jejich pověst je hrozná a z velké části jistě oprávněně, ale takhle zkušenost byla vynikající, zřejmě lepší, než bych dostal u většiny běžných českých OTA.

Samozřejmě dílem to bylo i díky náhodě, že to byl let zrovna s QR, která má nyní takto vstřícnou a flexibilní politiku změn včetně možnosti zrušení zdarma, ale i tak jsem příjemně překvapen.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 678 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 42, 43, 44, 45, 46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina