Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 25 říj 2021 23:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 670 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 41, 42, 43, 44, 45
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Prodejci letenek
PříspěvekNapsal: 05 čer 2021 19:07 
VIP

marecek97 píše:
Jurisdikce je pravděpodobně Rakousko,

Holandsko, Flugladen je brand, ktory patri pod Travix

PříspěvekNapsal: 05 čer 2021 20:07 
VIP

Jako piju rád a nerad něco řeším bezdůvodně, ale v týhle době se ani nepodívat, jestli nejedu na letiště zbytečně...:-)
Asi bych to navlíknul na to, že k přesunu o 24h potřebujou můj souhlas, to nemůžou přece udělat jen tak, a už vůbec ne míň než dva týdny před odletem. Jinak tyhle slušnější (haha) společnosti by měly tu změnu poslat i tobě, nejenom travixu, ne? Neměli tvůj email? Nebo nebyl čten? :-)
Nevim, jestli je to odpovědnost dopravce nebo prodejce, tě informovat (a vyžádat si tvůj souhlas, když je to do 2 týdnů před), ale někdo tu odpovědnost má. EU 261 snad bude vědět (nechce se mi to teď číst).

Edit: teď čtu, že to prej měnili 28.04. To ses od tý doby nedíval do rezervace? Příště už se, aspoň před odletem, podíváš, ne?:-)

PříspěvekNapsal: 05 čer 2021 21:09 
VIP

Díky za odpovědi...ESC určitě vyzkouším, zatím mi flugladen odepsal že mám vše řešit s aerolinkou, když je to low cost, tak se to řeší přímo s nemá...tvl...asi si myslí že VAR-VIE je jen Ryan, takže můj mail prostě proběhl nějaký žolík, co je asi placené za odpověď a je úplně jedno jakou.

No do rezervace jsem se díval, dokonce jsem v pondělí dokupoval kufr přímo na OSku...no, nikdy se mi to nestalo, o to víc mě to štve :D

PříspěvekNapsal: 05 čer 2021 21:32 
VIP

Mně se stalo něco podobného na Taiwanu, kde kvůli covidu slučovali rotace a letěli o dvě hodiny dříve. Hádal jsem se na letišti hlavně proto, že zavřeli check-in o 5 minut dříve než měli. Ale nevyfotil jsem to s časovým údajem, takže smolík. Doma jsem našel na PC email s posunutím ve spamu. Tenkrát jsem ještě neměl v mobilu poštovního klienta se spamovou složkou. Poučení za 3.000,-, ale mohlo to být horší, kdybychom nechytli v Bangkoku náš let do Evropy, který byl na dlouhé týdny poslední. Přesně vím, jak se cítíš, taky mně štvala začátečnická chyba.

PříspěvekNapsal: 05 čer 2021 21:53 
VIP

schwott píše:
Mně se stalo něco podobného na Taiwanu, kde kvůli covidu slučovali rotace a letěli o dvě hodiny dříve. Hádal jsem se na letišti hlavně proto, že zavřeli check-in o 5 minut dříve než měli. Ale nevyfotil jsem to s časovým údajem, takže smolík. Doma jsem našel na PC email s posunutím ve spamu. Tenkrát jsem ještě neměl v mobilu poštovního klienta se spamovou složkou. Poučení za 3.000,-, ale mohlo to být horší, kdybychom nechytli v Bangkoku náš let do Evropy, který byl na dlouhé týdny poslední. Přesně vím, jak se cítíš, taky mně štvala začátečnická chyba.

Kdyby se to stalo mně samému, byla by z toho prča, ale takhle s malým otravným synovcem a dalšími cestovatelskými neandrtálci, to je fakt za trest.

PříspěvekNapsal: 05 čer 2021 22:27 
VIP

marecek97 píše:
schwott píše:

Kdyby se to stalo mně samému, byla by z toho prča, ale takhle s malým otravným synovcem a dalšími cestovatelskými neandrtálci, to je fakt za trest.
My byli 4, každý mínus 3.000,-

PříspěvekNapsal: 06 čer 2021 08:19 
Návštěvník

Ja už hodne dlho používam v mobile aplikáciu Flight Tracker (Impala Studios, dnes už platená).
https://play.google.com/store/apps/deta ... l=en&gl=US

Hodne to pomáha.
Najtesnejšie ma to zachránilo keď som kvôli cene kúpil Austrian let z Prahy (s tým, že na spiatočnej ceste vystúpim vo Viedni). Prišli sme do Prahy, sedeli pokojne na letisku. A zrazu mi tá aplikácia signalizovala, že náš let PRG-VIE bol zrušený. Bežal som na check-in, kde končili odbavovanie predchádzajúceho. Ešte sme to stihli :)

Pri tých mobilných aplikáciách, ktoré sledujú vaše lety si treba dať pozor. Lebo ich je minimum takých, čo skutočne fungujú.

Jedno z ďalších použití je dať si tam sledovať let, ktorým priletí lietadlo pre vás. Niekedy sa môže zísť informácia, že určite budete meškať a riešiť situáciu už vopred.

PříspěvekNapsal: 06 čer 2021 11:14 
VIP

marecek97 píše:
Díky za odpovědi...ESC určitě vyzkouším, zatím mi flugladen odepsal že mám vše řešit s aerolinkou, když je to low cost, tak se to řeší přímo s nemá...tvl...asi si myslí že VAR-VIE je jen Ryan, takže můj mail prostě proběhl nějaký žolík, co je asi placené za odpověď a je úplně jedno jakou.

No do rezervace jsem se díval, dokonce jsem v pondělí dokupoval kufr přímo na OSku...no, nikdy se mi to nestalo, o to víc mě to štve :D

takže sis dokoupil kufr na jiný datum, než jsi jel na letiště? :-)
To musela bejt dobrá jízda :-)

PříspěvekNapsal: 06 čer 2021 11:35 
VIP

Nekdy zkusenost muze zpusobit mensi ostrazitost:))

PříspěvekNapsal: 30 srp 2021 14:16 
VIP

Dá se nějak pořešit levněji Ryanair VIE-RHO 5-9. září nebo je to všechno passé?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 670 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 41, 42, 43, 44, 45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina