Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 20 říj 2021 15:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Madeira za KORONU
PříspěvekNapsal: 11 čer 2021 20:04 
VIP

Trošku tu naruším cestovatelské vakuum a přidám jeden z mála nových cestopisů. Avšak v dnešní době není nic staršího než včerejší cestopis. I včerejší zprávy mívají vyšší vypovídající hodnotu...

Příloha:
Poznámka: Santana
2021-05-27+09.37.38.jpg
2021-05-27+09.37.38.jpg [ 174.32 KiB | Zobrazeno 1263 krát ]

Uplynulo 246 dní od mého posledního letu a vydávám se znovu do oblak. Historie letu sahá až do ledna 2020, kdy mě kolil kašlíček a plánoval jsem, jak využít prodloužené víkendy minulý rok. Rumboval jsem u Easyjet a naplánoval jsem krásný červencový itinerář pro ostrov Jersey. Jenže pár týdnů na to odstartoval COVID-19, co spláchl můj plán víte kam.

Avšak Easyjet lety zrušil. Rumbované letenky by šly refundovat stejně blbě, tak jsem se podíval na relativně štědré možnosti rebooku, co minulé jaro a léto nabízeli. Libovolná destinace až do konce letového kalendáře. Mé kritérium - co nejdál a kde jsem ještě nebyl. Volba padla na Madeiru. Beru čtyři dny, protože pátý den tehdy chtějí nový PCR test a stejně to snad za ten rok posunou. A neposunuli a rebook s doplatkem se při účetní ceně necelé 2k nevyplatí.

Jak bylo? :arrow: https://michal-na-cestach.blogspot.com/2021/06/madeira-za-koronu.html
Počet nocí: 3
Cena za letenku: cca 950 Kč
Chci si odpočinout, tak na zdejší silničky neberu auto.

Předmět příspěvku: Re: Madeira za KORONU
PříspěvekNapsal: 11 čer 2021 23:31 
VIP

To teď budeš napodobovat tu hysterku z CL, co má všechno za kačku, včetně capslocku?
Tady se ale fronta mužských řiťolezců asi konat nebude, tak to skoro můžeš nazývat běžně :-)

PříspěvekNapsal: 12 čer 2021 16:03 
VIP

Nazval jsem tak první koronový cestopis z Neapole, tak věřím, že tímto z Madeiry by se to mohlo uzavřít :lol:

PříspěvekNapsal: 13 čer 2021 09:43 
Nováček

brumbrum píše:
To teď budeš napodobovat tu hysterku z CL, co má všechno za kačku, včetně capslocku?
Tady se ale fronta mužských řiťolezců asi konat nebude, tak to skoro můžeš nazývat běžně :-)

Jéé, děkuji za milou zpětnou vazbu! Jsem ráda, že i zde mám svoje portfolio fanoušků, kteří mě sledují a čtou. Jen bych malinko poupravila klasifikaci - myslím, že moje CESTOspisy (CAPSLOCK mám za kačku i zde :D ) mají stále více nádech alkoholismu než hysterie :) Jen za covid rok a 26 realizovaných cest moje ledviny a játra zestárly o pár let... Ale stálo to za to! Popřemýšlím, zda cestopisy nezačnu překlápět i sem, když zde mám takové milé fanoušky...

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina