Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 14 pro 2019 10:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zima ve Lvově
PříspěvekNapsal: 07 pro 2018 16:26 
VIP

Jo tak, tak to jo, ty nečtu.

Předmět příspěvku: Re: Zima ve Lvovu
PříspěvekNapsal: 08 pro 2018 07:51 
VIP

michal5 píše:
Pokud něco nevím, tak si to zjistím a neřeknu nikomu na otázku proč?, "protože to nejde" a pokud by mi nevěřil, tak mu to i v těch podmínkách ukážu a v případě potřeby mu dám i záznam o odmítnutí odbaveného zavazadla. Flaška by šla hned do koše. Vždyť to bylo jen 40 hřiven. Ne, to co se tam odehrálo. To byl kabaret v ruském stylu. Trapně mi spíš bylo za ně.
Michale, jmenovče, podle mě jsi marketingovej génius. Takovou čtenost a tolik reakcí na svoje cestování (a názory), to tady má málokdo.
Bankovní úředníci to dělaj´ blbě.
Letištní personál to dělá blbě.
Kdo dál?
Myslím, že nejen já se těším na tvoji další cestu. Kde jsi tento víkend?

PříspěvekNapsal: 08 pro 2018 08:14 
VIP

Sau píše:
tonic píše:
ja len dufam, ze aj ty v praci vzdy vsetko vies a mas na vsetko hned odpoved. najma ak robis so zakaznikmi zoci-voci. no a 4 eurove magnetky, to uz ta asi vianocna nalada chytila :))
4 euro za magnetku ma byt jako moc? Sem uz platil aj 13 USD a Alexx tusim ze este vic :)
Příloha:
image.jpg
image.jpg [ 11.08 KiB | Zobrazeno 627 krát ]
Jářku, Sau, vás musely magnetky stát hezkou sumičku při tý památný spanilý jízdě Spojenými státy.
Já mám jen pět států. 8-)

PříspěvekNapsal: 08 pro 2018 08:28 
VIP

babička Lála píše:
michal5 píše:
Pokud něco nevím, tak si to zjistím a neřeknu nikomu na otázku proč?, "protože to nejde" a pokud by mi nevěřil, tak mu to i v těch podmínkách ukážu a v případě potřeby mu dám i záznam o odmítnutí odbaveného zavazadla. Flaška by šla hned do koše. Vždyť to bylo jen 40 hřiven. Ne, to co se tam odehrálo. To byl kabaret v ruském stylu. Trapně mi spíš bylo za ně.
Na kurzu asertivity & empatie a hledám svůj ztracený obdiv k babičce.

Inu, bankovní úředník to dělá zkostnatěle a zbytečně draze a letištní pracovník se chová, inu, jako v bývalém SSSR... (nezávisle na výsledku) Na svůj názor tu zatím právo mám, ne?

PříspěvekNapsal: 08 pro 2018 08:29 
VIP

babička Lála píše:
Sau píše:
tonic píše:
ja len dufam, ze aj ty v praci vzdy vsetko vies a mas na vsetko hned odpoved. najma ak robis so zakaznikmi zoci-voci. no a 4 eurove magnetky, to uz ta asi vianocna nalada chytila :))
4 euro za magnetku ma byt jako moc? Sem uz platil aj 13 USD a Alexx tusim ze este vic :)
Příloha:
image.jpg
Jářku, Sau, vás musely magnetky stát hezkou sumičku při tý památný spanilý jízdě Spojenými státy.
Já mám jen pět států. 8-)

Magnetky jednotlivých států nemám, kupuju spíš města a místa. Ale hádám že už stály víc ty magnetky než lednička, na které sů :D

Obrázek

PříspěvekNapsal: 08 pro 2018 08:39 
VIP

tonic píše:
Příloha:
image.jpg
image.jpg [ 139.11 KiB | Zobrazeno 611 krát ]
tonic, někde chyba v překladu, ne?
já tam nečtu 4eurové magnetky, já tam čtu magnetky za 4 eura.
tudíž jich odhaduju nejmíň pět kusů (nikolif dvě = pár).
za tolik peněz.

PříspěvekNapsal: 08 pro 2018 08:45 
VIP

michal5 píše:
babička Lála píše:
michal5 píše:
Na kurzu asertivity & empatie a hledám svůj ztracený obdiv k babičce.

Inu, bankovní úředník to dělá zkostnatěle a zbytečně draze a letištní pracovník se chová, inu, jako v bývalém SSSR... (nezávisle na výsledku) Na svůj názor tu zatím právo mám, ne?
Bez debat.
A já ho můžu komentovat, ne?

PříspěvekNapsal: 08 pro 2018 08:47 
VIP

babička Lála píše:
tonic píše:
Příloha:
image.jpg
tonic, někde chyba v překladu, ne?
já tam nečtu 4eurové magnetky, já tam čtu magnetky za 4 eura.
tudíž jich odhaduju nejmíň pět kusů (nikolif dvě = pár).
za tolik peněz.
Tři každá po 3,99 €. Nějaký problém? Nebo jsem s tím měl jít k Providentu?

PříspěvekNapsal: 08 pro 2018 09:06 
VIP

Michale, jmenovče, problém s cenou magnetek neni žádnej.

Diskusní fórum přeci funguje na základě principu "akce->reakce".
Pokud máš jako vlajkovou loď svýho cestování a cestopisů šetřílkovství, je to tvoje "akce" {a nic proti, chraň bůh, jsme na webu o co nejlevnějším cestování, jde jen o rozsah a formu}, tak ostatní (evidentně nejenom já) na obsah tvých cestopisů "reagují".
Pokud rád rozumuješ a kritizuješ, je to tvoje "akce", a můj komentář je jenom "reakce" (a evidentně nejenom moje).
Holt si zvykni, že tvoje vlajkový lodě občas někdo ostřeluje. ;)

Já se nedivim, že někteří opovrhují mým stylem, že fšude cpu fonetické F. Je to moje volba a každej má právo to odsoudit. Jsou to reakce na moji akci, já jsem příčinou tý kritiky.

Konec, jedu si zaplavat. A kde teda ´si tento víkend?

PříspěvekNapsal: 08 pro 2018 10:20 
Moderátor

Babičko, Tvoje "f" je Tvá volba, ale opravdu protivné bude, až na web o levném cestování začneš psát reporty o svých cestách v F třídě !

PříspěvekNapsal: 08 pro 2018 10:44 
VIP

babička Lála píše:
Konec, jedu si zaplavat. A kde teda ´si tento víkend?

Tam, kde to před třemi lety začalo - v Norimberku. První výlet po rozchodu s holkou, která měla obavy i jet do Itálie, protože tam jsou přece opálení a nemluví česky ani německy.

Naposledy upravil michal5 dne 09 pro 2018 13:44, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 09 pro 2018 12:23 
VIP

baca12 píše:
uplny sok hned na zaciatku pre mna.
ty co sa trases o kazdy halir kupis mega drahu magnetku na bratislavskom letisku :shock:
o tej flaske zbytocne nieco pisat, toto by nespravil hadam ani brumbrum s 2promile v krvi

Brum není začátečník a metodou pokus/omyl zjistil, že nebalené sklo a igelitky neberou. Proto si miminka posílá v krabici, ta se vždycky někde najde.

PříspěvekNapsal: 09 pro 2018 20:45 
VIP

babička Lála píše:
Pokud máš jako vlajkovou loď svýho cestování a cestopisů šetřílkovství.
Michale, myslel jsem spíš, že jako vlajkovou loď svého cestování mám spíš netypické a šílené komba při cestách po Evropě. Při cestách mimo Evropu, něco možná ušetřím na cashbacích, akční dopravě, ale "zbytek" vyhodím zase na věci typu Machu Picchu nebo pokoj někde v bezpečném centru a kde neběhají švábi a je klima... Plus si bohužel pamatuji čísla. Např. v kantýně se zatajeným dechem sleduji, jak během půl roku skočila cena větrníku z 20 na 40 kaček, a to ještě není konec roku. Třeba to dotáhnou na pade :lol:

Třeba tak: Jeho revírem jsou akční nabídky letenek, jeho tempo je vražedné, jeho protivníci jsou změny letů, skryté poplatky a neaktuální informace. Michal cestuje ve dne v noci, jeho úkolem je chránit vaši kapsu.

PříspěvekNapsal: 10 pro 2018 09:33 
VIP

Ty vole bych ti tady po tý vietnamský vodce ukázal takovej větrník, že dáš kilo tomu, kdo otevře okno!

PříspěvekNapsal: 10 pro 2018 11:03 
VIP

michal5 píše:
pokoj někde v bezpečném centru a kde neběhají švábi .

To děláš chybu, mně kdyby v hotelu recepční ukázala švába, zabydlel bych se u ní hned :)
Bezpečný centrum doporučuju třeba Rio po setmění.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina