Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 21 lis 2018 05:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Mallorka za všechny prachy
PříspěvekNapsal: 15 říj 2018 09:00 
VIP

no tak motyka raz vystreli... este ze si mal v zalohe pas, inak by to bol fajn vylet, aj ked osobne ked uz mam auto na Mallorce, tak by som do mesta s nim nesiel :))
inak mne tiez nebolo jedno vsetko vcera rano v Kyjeve (ked uz chodim na ten vychod :) .. ale nastastie som pri posteli nasiel penazenku aj fotoaparat... cestu z happy grillu na apartman si v noci nepamatam :D

PříspěvekNapsal: 15 říj 2018 12:04 
VIP

ovi1 píše:
floodland píše:
nechtěl jsem to komentovat, když se to tady ráno objevilo, protože tady prostě bylo všechno špatně. Neřeším peněženku v batohu, nerozdělenou hotovost ani platební karty. Neřeším nesmyslnou půjčovnu a data v mobilu. Ale co mě vždycky fascinuje jsou nadšenci, co vyrazí někam kvůli levný letence a pak řeší, jak ušetřit na dopravě z letiště do města. Pokud tohle zruinuje váš rozpočet, tak opravdu raději zůstaňte příště doma. Ušetříte si spoustu starostí.

Jo a být strašně překvapený, že banka po tobě chce kvůli tvé blbosti za znovu vystavenou kartu 200,- Kč? Po pravdě řečeno, ta cena je pouze symbolická. Kdyby si to banka měla naúčtovat podle skutečných nákladů, tak pochybuju, že by to bylo míň něž 1500,-

jinak jako odstrašující článek o tom, jak se nemá cestovat, dobrý.

A jak se, jako má cestovat? Koupit si zájezd od Čedoku a chodit za praporkem? Většina, kteří na tento Web chodí si tyto "cestovní starosti" užívaji, tak proč by měli být doma a nebo ťapat někde s průvodcem po provařenejch "zajímavostech" ? Já cestuju, také tímto způsobem, trochu pro legraci a že mně to prostě takto baví a určitě finančně nestrádám...a s tou kartou za 1500,- jsi se teda odkopal...jsem přesvědčen, že náklady na znovu vydání karty jsou tak 20,- Kč + poštovný a to ještě asi přeháním...

Von je takovej brouk pytlík a všechny by učil cestovat. I když si umí akorát vzít taxíka a jít se nažrat. Ale může se pak chvástat, že na to má. Na fóru o šetření. :roll:

Karta 5czk plastik, 5czk zabalení, 5czk člověk, co to zadá za minutu do pc. 15czk. Plus pošta. Chodí to jako obyč dopis, tj. 30czk celkem, díky, nashle. To by mělo být pod úroveň bank, něco chtít. Mě spíš zajímá, kdo dneska může používat karty (dokonce dvě!) od čs. To jsou nějaký účty po babičce? A proč jim těch 200 platil místo přesunu účtu jinam? Equa dělá jiný svinstvo, že jak zablokuju kartu, hned mi vydaj jinou. Pak se s nima dycky hádám, že jsem si ji neobjednal a musej mi vrátit peníze. Což jim trvá tak dva týdny a deset telefonických hovorů.

PříspěvekNapsal: 15 říj 2018 12:47 
Diskutér

Inu, mám účet se svou vlastní cenou (-228, +228) :mrgreen:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina