Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 29 lis 2020 21:04

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 877 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Pokračování brumových zápisků...
PříspěvekNapsal: 19 úno 2020 10:05 
VIP

to bude isto volaky bordel, jogurt hore, mniska, cesta, noha a bude to stat za to :lol:

PříspěvekNapsal: 01 bře 2020 19:20 
VIP

Jako kam ten svět spěje...couchsurfing...po mý loňský premiéře, kdy přede mnou jeden karibský cs host masturboval (zatimco jsem pochlastával rumík, takže no problem), před pár týdny na Taiwanu jeden trval na tom, že budeme sdílet postel, a když jsem nechtěl masturbovat s nim, nasral se a usnul, no a dneska mi jeden na Mindoru zrušil stay, bo jsem odmítnul jeho nabídku na blowjob. Jste nějací vztahovační, empětko, ne? Jako radši se vyspim na pláži než s bukvou za zadkem, ale že maj to ego až tak chytlavý...zapomněl bych na místního letištního hajzlchlapce, co se na mě vydržel usmívat celou dobu, co jsem si čistil zuby.
Jinak zrovna houmlesim v NAIA 3 v burgerkingu, a uklízečka z týhle části, kde je jediná funkční zásuvka v terminálu, odstranila všechny stolky a židle, a asi čeká, že se taky zvednu, naivka :-D

PříspěvekNapsal: 01 bře 2020 19:38 
VIP

Prosimvás holky, až to budete dělat z potřeby v metru, musíte vypnout pokladní a některé extra délky jsou někdy bolestivé!

Obrázek

PříspěvekNapsal: 18 bře 2020 06:58 
VIP

Pro rozptýlení z karantény bych maličko oživil oblíbené téma.
Taiwánek. Zcela otevřeně řeknu, že číslo jedna už je u mě Myanmar. I přes neuvěřitelnou přátelskost TW lidí, ultra-easy hitchking, pořád tam cítím maličko odstup. Plus drahý ubytko. Filozoficky se mi zdá, že se z TW pomalu stává další Japonsko nebo Korea, ať už spoustou zákazů a příkazů, ochotou lidí se jim podřídit, a vlastně oblibou všech těch "rules". Například na dálnicích max.rychlost 90-100, na highway vesměs okolo 60...
Přidám dva případy:
1.v noci během cesty stopem mi v autě vypadnul telefon. Druhej den ráno mi volala policie, že ho mám připravenej u nich na stanici.
2. na north coast zvednu ruku, že budu stopovat. Okamžitě zastaví 4(!) auta.

Syfilipíny.
Země veledůležitých strážců všehomíra. IQ never checked. Kdo si umí oblíct košili, boduje. Největší borec potom je ten, kdo má gun nebo (další level) červený dopravní dildo.
Země obdivu k USA "hodnotám". Aktuálně se jim tam líbí různý restrikce jako zákazy kouření v celejch městech, systém "všechno má majitele a veřejná infrastruktura neexistuje"...
Země neuvěřitelně chemickýho žrádla (což souvisí s oblibou usa samozřejmě).
Země tlustejch pvc krytů na bus sedačky. Neni nic lepšího než v tropický zemi sedět x hodin na plastu. Bez výjimky. Všechny busy v týhle zemi (a zároveň jenom v týhle zemi) to maj.
Země poplatků. Jedete lodí a platíte třikrát. Jedete busem přes trajekt a taky. Port fee, visitor fee, environmental fee. Způsob, jak pohodlně uživit kamarády kamarádů, aniž by museli něco dělat :-)
Země smradu. Palivo je tu levný, a...jeepney je poprvý zajímavej. Než zjistíte, že neexistuje toxičtější vozidlo. Bohužel, je to často jediná veřejná doprava.
Země přežraných samiček s piggy-noses a transek. Kolébka ladyboyů Thajsko už může jenom závidět, tady se to naprosto vymklo.
Tinder v týhle zemi je fakt nášup. Transky, single moms, šlapky, a holky, co se bojí pomalu i psát.
Země toaletních šmíráků. Nevim, jak se řekne sameček od děžurný, ale tihle kucí, co uklízí hajzly, na vás civí po celou dobu vykonávání potřeby. Buď se bojí, že vám to ukápne vedle, nebo...radši nemyslet.
K tématu letectví. Cebu pacific překvapili. Měl jsem mnl-fuk na 10.03., no v Japonsku zima a jedna mnl samice chtěla něco podnikat, tak jdu v Cebu na letiště, že při poslední změně jsem omylem místo 19. potvrdil 10., že blbě vidim, a...ok, přesunuto na 18.
Pak se ovšem samice zalekla viru a Duterte zavřel Manilu, no v tu zavírací noc jdu na letiště (jinej způsob kontaktu s Cebu pacific neexistuje, chat, email, telefon všechno mimo provoz), furt confirmed, tak si pomalu hledám ubytko na další tři dny, když najednou nad ránem cancelled. Jeb ho, prostě zrušili Fukuoku a Melbourne. O čtyři hodiny pozdějc i email, v manage booking to změnit nejde (promo fare-no rerouting), tak si vystojim tři hodiny frontu do Cebu office a slečna že mě může leda přesunout na duben nebo vrátit peníze na kartu edreams. To už mi začaly po probdělý noci chytat saze, a po 30 minutách oboustranně asertivní výměny informací jsem si ten rerouting vyřval za argumentů, že refund nejde, když už ta karta neexistuje, a že v emailu nabízeli i rerouting. I když nejdřív tvrdila, že tam nemá supervisora, průběžně se ho chodila ptát, a když ledy roztály, říkala, že jsem jedinej z těch zrušenejch letů, kdo si to vyřval. Ale to nemám nikomu říkat. No takže mi dala Osaku hned na ten den odpo, tzn. přelejt tanduay do lahviček, zbytek vypít, rozloučit se s potenciálníma cs hostama (vesměs gayema, uf...). No a teď už pár nocí odpočívám na letišti v zemi digitálních toalet, a plánuju, co tady. Měkký sedačky na spaní, na záchodě horká sprška přímo do kaďáku, whisky sedmička za 800 yenů...akorát jídlo je tu drahý. Ráno vždycky zaspim až do odpoledne, tak už je pozdě vyrážet, a spim tu další noc.
Ještě jeden zážitek s Cebu pacific. Letěl jsem z Cagayan de Oro do Iloilo, a standardně si vezmu prázdný tanduay lahve a za security vodu do nich, no a cestou k letadlu všichni po mně čumí (teda po mý igelitce), v letadle se začnou vtírat palubní gayové, co tam mám, tak je odpálkuju, no a jeden se furt vracel (asi byl donášet někde vejš, že mu to musim říct, že to může bejt corrosive, a podobný žvásty. Nakonec přiběhla nasupená, popřechodová Mařena z kokpitu (asi pilotka (na mou otázku, co je zač, mi jenom řekla, že jim zpožďuju letadlo), ale tý bych nesvěřil ani nákupní vozík), a obě flašky s vodou mi sebrala se slovy, že mi nevěří, že je to voda. Takže přes security se tam chodí asi jenom aby se neřeklo. Tak jsem trochu podusil tu bonzáckou posádku, aby dodali dost vody zdarma, a při odchodu Mařku pozdravil "bye, thief", což ji úplně rozradostnilo. To jenom jako varování, že paranoici můžou být ještě vlezlejší než gayové (i když osobně si myslim, že posádka byla oboje).
Končím hlášení pro karanténní jedince a přeju vám veselé dny s Andrejem. On to myslí dobře, zavřít všechny do kriminálu ;-)

PříspěvekNapsal: 18 bře 2020 08:47 
Diskutér

brumbrum píše:
No a teď už pár nocí odpočívám na letišti v zemi digitálních toalet, a plánuju, co tady. Měkký sedačky na spaní, na záchodě horká sprška přímo do kaďáku, whisky sedmička za 800 yenů...akorát jídlo je tu drahý. Ráno vždycky zaspim až do odpoledne, tak už je pozdě vyrážet, a spim tu další noc.

Ty seš fakt dobrovolně na letišti nebo mi něco uniká? :D

PříspěvekNapsal: 18 bře 2020 15:15 
VIP

No jo, dospávám spánkovej deficit, a tady je to fakt pohodlný a se všema facilities...

PříspěvekNapsal: 18 bře 2020 18:37 
VIP

Jinak tady to taky nebude jednoduchý. Letenku do Evropy mám z Taiwanu, kterej už je taky zavřenej. Takže zkusim navštívit air china office...nebo...poletí nějakej speciál z Japonska? :-D

PříspěvekNapsal: 18 bře 2020 19:09 
VIP

Sak ostat v krajine bobrov, bude ti pekne teplucko :lol:

PříspěvekNapsal: 18 bře 2020 19:45 
VIP

baca12 píše:
Sak ostat v krajine bobrov, bude ti pekne teplucko :lol:

tady je právě proti krajině syflu dost zima. Z tinderu ani couchsurfingu mě díky viru nechtěj, doufám, že aspoň hitchhiking bude fungovat :-)

PříspěvekNapsal: 18 bře 2020 22:46 
VIP

brumbrum píše:
Letenku do Evropy mám z Taiwanu, kterej už je taky zavřenej.
Zavírá se až od zítra.

PříspěvekNapsal: 19 bře 2020 09:22 
VIP

Mal si dockat v manile, vas vladny special tam doleti vyzdvihnut ludi. To by bola jizda :lol:

PříspěvekNapsal: 19 bře 2020 10:05 
Tazatel

brumbrum píše:
No jo, dospávám spánkovej deficit, a tady je to fakt pohodlný a se všema facilities...

Hero :)

Jako pěkné dobrodružství. Klobouk dolů. Já bych na to koule neměl

PříspěvekNapsal: 19 bře 2020 10:38 
VIP

baca12 píše:
Mal si dockat v manile, vas vladny special tam doleti vyzdvihnut ludi. To by bola jizda :lol:

by som sa necudoval, keby special priletel aj iba pre Bruma do Japonska, no on by zaspal odlet niekto pomoceny v bezvedomi v bocnej ulicke v Kabukicho

PříspěvekNapsal: 20 bře 2020 04:05 
VIP

tonic píše:
baca12 píše:

by som sa necudoval, keby special priletel aj iba pre Bruma do Japonska, no on by zaspal odlet niekto pomoceny v bezvedomi v bocnej ulicke v Kabukicho

tak kdyby mě tam pomočila kvalitní (a oholená) japonka, ani by se mi třeba domů nechtělo ;-)
Jinak ambasáda mi odepsala, že aeroflot pořád lítá. Počkáme, uvidíme :-)

PříspěvekNapsal: 20 bře 2020 04:13 
VIP

Jinak mám tady fotku průměrný filipínský samice po dopravní nehodě, ale to asi vidět nechcete...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 877 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina