Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 22 zář 2019 09:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 727 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 49  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Pokračování brumových zápisků...
PříspěvekNapsal: 13 bře 2019 12:38 
VIP

kono píše:
brumbrum píše:
Dobře, nápověda. Z Košic tam jezdí vlak.

tak potom Budapest alebo Praha

Ne:-)

PříspěvekNapsal: 13 bře 2019 13:24 
VIP

Tak to už je moc, ty vole. Spim si v klidu na heathrow u zásuvky, když me najednou probudí dávení a šplouchání. Otevřu oko, a metr ode mě stojí negr a blije na zem. A jak z tý opičí vejšky blije, šplouchá mi to na deku, na kalhoty, na telefon...jako deku (stylově ET) vem negr, ale zrovna včera jsem odevzdal na Bulovku poslední vzorky kvůli měňavce, a můžu tam jít znova, jestli nemám ebolu...a jak na něj řvu, aby šel kurva dál, von stojí, blitky mu visí z nosu, a usmívá se na mě. Jako sorry, tohle lidi nedělaj...taky jsem se večer po kombinaci čínský kořalky a kila coleslawu posral, ale neházim to přece na další lidi...teď tam tu nadílku uklízí slečna uklízečka ubrouskama, a negr vedle sedí a kochá se, jak ten terminál vyzdobil. Vypadal jak "dirigent" tohohle košickýho sboru:
https://navratdoreality.cz/tancuj-tancu ... -6818.html

PříspěvekNapsal: 16 bře 2019 08:24 
VIP

Vyplývá z EU261 nějaká kompenzace v případě delayed/lost luggage? Našel jsem jenom neurčitejch 1
"up to eur 1300" na stránkách EU, nebo možnost si nechat proplatit, co v tom bylo. CZ v Guangzhou nejdřív že to zůstalo v AMS, po dvou dnech že pořád hledaj...slečna že prej když to dorazí zpožděný o 24+ hodin, nabídnou 500RMB (asi iniciativa CZ), ale asi by šlo hrát o víc, když to bude úplně lost, ne? Díky za tipy.

PříspěvekNapsal: 16 bře 2019 09:05 
VIP

zpožděné zavazadlo se kompenzuje jen na odletu, proplácejí účtenky (zkušený jde z letiště hned na nákupy) a na ztracený je Montrealská úmluva a tam je max částka, a taky to bývá boj.

PříspěvekNapsal: 16 bře 2019 18:38 
VIP

baraba píše:
zpožděné zavazadlo se kompenzuje jen na odletu, proplácejí účtenky (zkušený jde z letiště hned na nákupy) a na ztracený je Montrealská úmluva a tam je max částka, a taky to bývá boj.

Však jsem pořád na odletu, ale zas jim nechci tvrdit, že v tý krabici bylo sako vod Šanela a ne bramborovej salát, bo ji pak můžou najít, že...

PříspěvekNapsal: 17 bře 2019 04:08 
Kolemjdoucí

Ak batožinu nájdu a vedia komu patrí tak letecká spoločnosť má povinnosť ju dopraviť majiteľovi bez ohľadu na vyplatenú kompenzáciu a nekontrolujú či je obsah rovnaký so zoznamom vecí za ktoré sa platila kompenzácia

PříspěvekNapsal: 17 bře 2019 17:57 
VIP

No našli ji akorát po třech dnech, před odletem dál, a krabice byla, řekněme si to otevřeně, na sračku. Vyndal jsem, co se dalo, a poslal znova v pytlíku. zbytek sepíču později

PříspěvekNapsal: 17 bře 2019 17:59 
VIP

Jinak 500RMB kompenzace prej bude, ale chtěj k tomu čínskej účet. Tušim další vyrvál cestou zpět...

PříspěvekNapsal: 17 bře 2019 18:05 
VIP

Tady na Bali asi ňákej problém s immigration, bo tu všichni stojí ve frontě až k letadlům, co se vůbec nehejbe. Já teda ležím opodál na lavičce, bo stát hodiny v nehejbající se frontě, a ještě skoro za střízliva...

PříspěvekNapsal: 17 bře 2019 18:13 
VIP

Jsem ty bolševický špíny zase pocvičil to the stretching point :D
Ale popořadě. LHR-AMS-CAN vypadá jednoduše, leč v AMS byly větry, takže 1hr delay and rebooking onto ams-dxb-can, bohužel ne s EK (dochází mi lahvičky), ale s KL+CZ. No nasypali 15€ vouchery (3 piva s doplatkem 1,05, bo pivo v AMS stojí 5,35), vodu a Mars tyčinky, leč na příletu maličko zmizela má krabice odbavená. Nakonec nejdřív (dle CZ) letěla druhej den, leč dorazila až 4.den před tím pokračováním na Bali, takže CZ samičky se mnou běhaly po letišti, abysme to zvládli vyzvednout, znova odbavit, no a skrz security se ty svině paranoidní mohly posrat, že místo odbavení jsem si zapalovač schoval do trička. Tak mě bukvoj ohrabával tak dlouho, než mu začalo být trapný, že si svoje choutky léčí takhle otevřeně, a pak jakási security bitch, že tam mám alkohol. No tak jsem jí ty tři 5cl lahvičky vyrval z haksny, a vypil je (56%). Děvka se nestačila divit a volala security (což měla teda na hadrech taky, akorát nebyla dost Mao), která je inteligenčně ještě níž, no a chlapec, že půjdem na fízlárnu, bo jsem měl schovanej zapalovač. No tak jo, říkám mu, pak mi zaplatíš novou letenku, což ho maličko zaskočilo. A pak ať prej utíkám na gate. Tak mu říkám, že mi sliboval fízly, a jako nic? V tu chvíli se posral, začal mě chytat za rukáv, a že teda tam jdem! Bohužel, malej Mao vyměknul dřív, než ho dostihla hnačka, a když se mu nepodařilo brumem hnout byť o centimetr, začal skoro prosit, ať jdu teda na gate. No a už na nějaký paranoidní health control si mě odchytla snaživá CZ čubička, co mi nedovolila si cestou koupit DF chlast (takže letim ke kozomrdům s pouhými 800ml), a celou cestu ke gatu snaživě běžela, zatímco jsem za ní v klidu šel a bavil se se spolucestujícíma, co jako vyvádí...
Jinak odbavená krabice dorazila o tři dny pozdějc a totálně na sračky, tj. objem zmenšenej o půlku a hnijící brambory všude kolem, tak jsem z toho žrádla vyndal kosmetiku (odbavenou kvůli paranoidním UK undám), přidal lokální CN chlast, a poslal to v pytlíku. Nejdřív ("you can't send this"), no a když jsem jim začal vysvětlovat, že jako kdo mě přebůkuje, a že to tady absolvuju díky jejich třídennímu zpoždění, začali jsme běhat po letišti, což byla sranda, akorát jsem musel do airside pro tu rozmrdanou krabici, což ta "security" špína těžce nesla, takže jsme je nakonec se slečnou vyfakovali, ať mi to tam nechaj na cestu zpátky. To už ovšem bylo po checkin deadline, takže samička se mnou běžela nejdřív vyzvednout chlast od security iq50 debilů, co nepochopili, že jdem za roh a zase zpátky, následně nahoru na ultra-supervisor check in, a pak do priority queue. Ta se maličko zasekla potom, co protřelej gej osahávač zjistil, že mám vole za páskem schovanej zapalovač, no a to je prej dost vážný. Tak tam vole čekám, a mezitim si uvědomim další narychlo chybu, že jsem to nepřidal odbavit. Za chvíli ovšem jedna neuspokojená čubka mi začne z batohu tahat můj first aid kit, načež jí to z tý pracky musim ulovit zpátky a instantně vypít, z čehož se málem pokálela, ovšem vzhledem k tomu, že s velkým brumem se nezahrává, tak stačilo zadupat, a bylo po roupech. Nakonec přišel jeden 150cm security hrdina, a že půjdem na fízly. Tak mu říkám ok, ale kupuješ mi novou letenku. To bylo ovšem nečekaný, IQ 60+ řešení, takže se posral, a začal mě posílat ke gatu. Když mu říkám, kde jsou teda ti fízli, že mi je sliboval, tak začal dělat bubáka, a myslel si, že mě se svejma 150cm/60kg vystraší, a začal mě tahat za rukáv zpátky. Teda do chvíle, než zjistil, že těch 100kg neutáhne a že když mi to uletí, bude se před Maem zodpovídat on a ne já.
Aktuálně dělám v letadle anketu: "do you like the Communist party of China?", a většina kejve. Zalomil bych jim hlavu do tý toalety, na kterou čekaj, ať si užijou, bolšouni...

PříspěvekNapsal: 17 bře 2019 20:44 
VIP

Práve som si na teba spomenul na palube Ryanair z Kyjeva do Bratislavy. Steward podľa tvojho gusta.

PříspěvekNapsal: 18 dub 2019 14:28 
VIP

tonic píše:
Práve som si na teba spomenul na palube Ryanair z Kyjeva do Bratislavy. Steward podľa tvojho gusta.

no a kdo z vás dvou byl vepředu? :-)

PříspěvekNapsal: 18 dub 2019 15:16 
VIP

Děcka ten Myanmar, to je ráj. Shrneme si fakta. Nejkvalitnější samičky na světě jsou v MM. A nejkvalitnější z nich jsou Shan samičky. Mandalay rum má novou 2019 edition, a přiletěl jsem zrovna na novoroční water festival, což znamená, že všichni kalí první ligu na ulicích a polejvaj se vodou. Nečekal jsem to, bo letenka byla velice levná, což na svátky nebejvá. V tom všem jsem se jal stopovat, přičemž jsem skončil sedíc v kufru auta s dalšími asi čtyřmi kumpány, no a rum tekl proudem. Nakonec si mě vzali domů, což už si úplně nepamatuju, ale propiliaaa jsme dva dny (je přece novej rok!), shodou okolností ta rodina prodává domácí chlast, takže přísun byl. Zadarmo. Jídlo zadarmo, sračka z chilli druhej den taky zadarmo:-) Zajímavý, že nemaj koupelnu, bo se koupou v řece. Řeka celkem čistá, ale oni si v ní i čistili zuby! Když jsem po příjezdu zjistil, že mi někdo vyčóroval z batohu 10k mmk, chlápek co jsem u nich spal, mi věnoval jinejch 10k, že prej když jsem u nich guest, je to jeho responsibility. A dneska mě vzali na motorce do města, kam jsem měl namířeno. Zadarmo, ani palivo mě nenechali zaplatit. Takoví jsou tady lidi. Koupil jsem si u nich aspoň kořalku z kafe na cestu :-)

PříspěvekNapsal: 18 dub 2019 16:10 
VIP

10 tisic myanmarskych penazi je 6 euro ... a ty ako spravny zapadny freeloader, ktory ich niekde nadrbany stratil, si ich nechal preplatit od typka z Myanmaru co nema ani kupelnu. Gratulujem

PříspěvekNapsal: 18 dub 2019 18:42 
VIP

Tam koupelnu nemá nikdo, bo ji nepotřebujou:-)
Ty peníze mi někdo vyčóroval z batohu, zase vim, kolik jsem tam měl, ne?
Jinak nadrbaný má v češtině trochu jinej význam, tak pozor, až zase budeš laškovat se stewardem, aby tě nevzal za...za slovo;-)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 727 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 49  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina