Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 09 pro 2019 21:20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 744 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 50  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Pokračování brumových zápisků...
PříspěvekNapsal: 02 čer 2017 11:40 
VIP

Taky si radši povídáš, jo?

PříspěvekNapsal: 02 čer 2017 13:51 
VIP

hej, ale az po :p

PříspěvekNapsal: 02 čer 2017 22:56 
Diskutér

Zcela upřímně, celé toto vlákno je jenom o povídání, pokud to opravdu máš, tak o tom veřejně nepíšeš zápisky, ale konáš ;)

PříspěvekNapsal: 09 čer 2017 10:35 
VIP

Z prdele do diktatury, aneb po měsíci zase v sin a zase lemtám ten nejlevnější gin, bo v sub maj v df lihoviny v cenách 500k IDR plus. Snad poprvý se budu těšit domů, Indonésie je fakt na facku (Malajsie jen o trochu míň) a takovou turisticky vyděračskou prasárnu, jako je bali, jsem teda nezažil...

PříspěvekNapsal: 09 čer 2017 12:21 
Návštěvník

:P souhlas

PříspěvekNapsal: 09 čer 2017 17:45 
VIP

Občas je tu ale moc hezky (Johor Bahru). Ať žije ramadán!
Obrázek

PříspěvekNapsal: 09 čer 2017 19:00 
VIP

Po dvou hodinách stále telefonujeme...
Obrázek

PříspěvekNapsal: 09 čer 2017 19:08 
Diskutér

zaspivaj jej
sundej si kalhotky sundej si kalhotky :lol:

PříspěvekNapsal: 10 čer 2017 10:17 
VIP

Máme tady dokonce speciální autobusové linky pro slovenské spoluobčany:
Obrázek

PříspěvekNapsal: 11 čer 2017 18:21 
VIP

...a když už by si člověk vybral, tak má fífáka...
Obrázek

PříspěvekNapsal: 11 čer 2017 19:17 
Diskutér

to trans znamena,ze je cestovatelka :lol:

oni neveda moc anglicky, tak pisu rozne skomoleniny

uzi si anal :lol:

PříspěvekNapsal: 11 čer 2017 21:30 
VIP

Tak to bude asi v celé JV Asii. Loni Thajsko bylo asi první místo, kde byla radost používat Tinder. Konečně pořádná kadence shod. ALE půlka ladyboyové a ty, co by si povídaly, buďto za penízky nebo neumí anglicky.

PříspěvekNapsal: 21 čer 2017 07:18 
VIP

Tak bezpředkožáci maj u gatu B13 i horkou sprchu. Teplota bohužel nejde regulovat, takže je to takovej dubai hot spring. Je tam i tekutý mejdlo a samozřejmě pan hnědák, kterej po každým tu sprchu utře. Vzbudil jsem se čirou náhodou v 8,25 na gate closing v 8,30 na druhym konci terminálu, takže rychle duty free (v dxb maj super výběr kuřiva za ceny lidové) a boarding busem přes celý letiště through already closed gate. Metrem by to bylo rychlejší...letadlo poprvý plný na 100%, akce pro Maďáry zřejmě plní účel. Jedno malý maďárčátko se mi pořád snaží rovnat páteř a johnnie red malý lahvičky jsou skoro nedobytný....naštěstí vedle mě sedí velice kompaktní malá hnědka, tak prostorově nestrádám. Má na čele tečku, tj. asi off limits. Ale má AVML meal, měla by plus:-) Nejkvalitnější letuška se jmenuje Hana a (samozřejmě) obsluhuje druhou chodbičku. Budu muset příště zvážit ten window seat výběr, přelejzání spolusedících jde jen do určitýho počtu promile, takže to značně zhoršuje nápojové možnosti. A okýnko je tak poškrábaný, že mi telefon pořád zaostřuje na ty hovna na okně místo do dáli.

Mimochodem měl /vygeneroval by někdo ten 3E/10% isic kupón na flixbus? Tonic prej musí bejt hodnej, takže i když přistanu v jeho hlavním městě, kalbu před lidlem má zakázanou, tak bych využil bus rovnou do Prahy (pro slovenské spoluobčany: Prágában autobusz).
Děkuji za pozornost, jdu se mrknout po něčem k pití...

PříspěvekNapsal: 21 čer 2017 08:33 
VIP

Tak crew si žere hotmeal a nám daj croissant a kousek ovoce? Bordel. Nevěřil bych, kolik letušek má tinder...piloti to asi nestíhaj obdělávat...

PříspěvekNapsal: 24 čer 2017 20:42 
VIP

Tenhle výlet stál za to...lepší si vzít kraťasy s velkýma kapsama...mnoho odstavených vozíků, mnoho dárků na cestu...než mě tahle odbarvená maďarská čubina práskla:
Obrázek
Přišel vrchní gay, musel jsem mu šest lahviček vrátit a okolojedoucí letuška že prej mi ani pivo nedá. Což mi ve chvíli, kdy jsem byl pořád zhruba 20-25 lahviček v plusu, nemuselo vadit, ovšem kořalka se nedá pít pořád, takže další letuška to doladila Heinekenem. Jenom je smutný, že na minulym letu mi jeden supergayvisor vykládal, že zavíraj bar 65 minut předem. No nic, přeskočil jsem spící indku, a cestou na wc ještě vidim, jak si pani donašečová stěžuje dalšímu členovi personálu. Posléze jsem s nim dal řeč, a byl docela rozumnej. Potvrdil mi, že donášela ona gayovi, že prej mi rozumí, a že kdybysme mluvili jinde, že bysme si asi dobře popovídali, ale že na tom danym místě nemůže oslovení jako "gay" a "bi*ch" akceptovat a že prej kdyby si někdo stěžoval ohledně vypůjčených lahviček, mohl bych mít u customs problémy, což už bylo trochu zbytečný bububu, bo ty zajímá jenom aby toho bylo pod litr, nicméně v zásadě první rozumnej cabin crew na palubě. Na cedulce měl "purser", a že prej je ještě nad tim gayviserem. Nakonec jsme se ještě při východu z letadla dobře zasmáli nad vypůjčenou lahví vody z business class. Je příjemný potkat na palubě někoho, kdo myslí dál než safety first = paranoia = zero alcohol = bububu.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 744 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 50  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina