Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 09 pro 2019 23:15

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 744 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 50  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Pokračování brumových zápisků...
PříspěvekNapsal: 24 kvě 2017 21:16 
VIP

Tak Maďaři mi tak dlouho kopali do sedačky, až jsem jim trochu srovnal nohy. V bud se na náš start přijela k runway podívat ikarusem celá školka ve výstražných vestách, už plánujete s moni taky malý maďárčata, tonic? :-)
Netušil jsem, že v dxb jsou free sprchy. Půlhodinová horká koupel na účet bezpředkožáků s popíjením Cointreau potěší. Dutyfree k ničemu, cíga levný, alkohol drahej, ochutnávky žádný. Do kul poprvý na horní palubě, tam by mohla být kuchyňka společná s businessem, ne? ;-)

PříspěvekNapsal: 25 kvě 2017 06:49 
VIP

Ten pocit, když si v busu 200E máte označit lístek u řidiče a zrovna ten označovač nefunguje...tak si nakonrc neoznačíte ani připravený potvrzení platby kartou o stejnym formátu...:-)
Ten pocit, když si nad indickym oceánem pustíte tinder, a víte, že všechny ty samice jsou ve stejnym letadle...
Jinak kuchyňku máme svou, ale po čtyřech pivech za 15 minut jsem si musel zdřímnout, bo personál se zacal strachovat. Ví prd, jakou ligu kdo pije...a ještě mi ve spánku vzali pivo (ale po probuzení dali nový). Drambuie taky nemaj, jenom nějakej hennessy, tak se držím Cointreau...

PříspěvekNapsal: 25 kvě 2017 08:52 
VIP

Ten přísun samozřejmě neni optimální a cejtim se promilově nenaplněně. Bullshit kecy jako "seat belt sign" nebo "you should slow down" included...doufám, že v kul df budou ok ceny...dneska jak si člověk nevezme svpu flašku, tak aby se jich ještě doprošoval...a to je tady nahoře jedna cabin úplně prázdná, tak jenom tlachaj v kuchyňce, kůže líný.
No a pak přišel nějakej supervisor, že Cointreau došla a nese mi hennessy. Že jim vysvětlil, aby mi dali další dvě jídla, což taky dali. Ale kecy, že musej přinýst velkou flašku Cointreau zezadu z businessu, si mohl nechat. No a zavření piva 36 minut před přistáním je taky na facku. Takže i přes supervisorovu snahu mě nemrzí, že si tu passenger survey asi za rámeček nedaj. Za mě teda pro příště radši důraz na cenu, a za ušetřený peníze s sebou flašku. Kdo chce kalit, líp se ztratí dole, tady nahoře je nás pár (cestujících i cc). Jo a přes ty kokotský okýnka nahoře se nedá ani dívat na zem, natož fotit. Takže vršek dobrej leda na chrápání. Což se vyspim na langkawi, jestli tam nejezdí busy :-)

PříspěvekNapsal: 29 kvě 2017 03:16 
VIP

Bed bugs striking again.

Ještě mě v bud u security zaujalo takový podivný zařízení za metal detectorem, asi jako z každý strany kovová stěna s 28 reproduktory a lidi chodí mezi tim. Trochu to připomínalo detektory radioaktivity z bývalých sovětských zemí. Upper deck u ek teda lepší na prostor, chrápačku, a tak, ovšem na žranici a chlastanici bych volil spodek. Nahoře ani jídlo nezbejvalo, navíc i schody byly zavřený, takže žádný mezipatrový courání po kuchyňkách jako třeba u AF. V KL velice rychlá immigration směr domestic flights, duty free dost drahý (litrovky určitě nad 50myr), takže dopít zásoby z letadla a zdřímnout u gatu na měkký lavici. MH, to bylo něco jako ČD. Letadlo špinavý, neudržovaný, cestujících v 737 asi 15 a jenom dvě letušky. Silně chemickej "juice" a pět buráků v mikropytlíku. Okna zasraný jak jetel, ovšem sightseeing nad Penangem a Langkawi super. V KL byly bouřky a po nás hodně letů zrušili. Na letišti v df stejný ceny jako v KL, tak jsem poprvý v životě vzal heloumajfrenda, bo nabídl nižší cenu než uber. Ubytko v tstar cottage fajn, chatička s vlastní koupelnou, akorát tam se mnou bydlelo víc mravenců než bych si přál a přes práh koupelny měli dálnici. Hned jsem usnul u větráku a chytil vážnou rýmičku. Druhej den jsem celej díky deficitu prospal, což zase tak nevadilo, bo jsem ostrov viděl z letadla, jenom jsem slyšel, jak opice něco otočila Číňanům v protější chatičce, a další noc přišla pravá (brumova první) tropická bouře. Ráno poobědě jsem vyrazil do df. Zase jsem jednou věřil wikivoyage, že ZON df je nejlevnější. Koupim teda medovou stolichnaya za 30 a pět piv za 1,8, abych posléze zjistil, že ve vedlejším (dokonce propojenym) shopu maj wizoura za 25 a dvě lahve za 45. V přístavu prej měli kontrolovat, že každej odváží jen jednu láhev, nekontrolovali vůbec, tak to mě trochu rozladilo. Loď do Penang za 70 mi přišla hodně, tak jsem vzal kuala kedah za 23, popošel na hlavní silnici a po asi hodině čekání se dokonce objevil bus do Alor Setar. Za 2,50 na autobusák, tam za 11 do butterworth a 1,20 ferry do penang. Je to delší, zato horší cesta, ovšem jen za 37,70 vs. 70myr. Na lodi nám promítali film rambo, krev tam chcala proudem, hlavně prosimvás nesmíte někde ukázat rameno nebo koleno. Aspoň, že tu necenzurujou internet. Na ubytko v old town pěšky, ovšem tam se to teprve zvrhlo. Dědek poněkud rozladěnej, že jdu o půlnoci, hned zout boty, a že mi nahoře ukáže pokoj. 2x1 metr, pár mravenců, venku fungující jen jedna koupelna ze dvou, sprcha ani v ní...postupně zjišťuju, že mravenci maj na zdi a na podlaze dálnici a začínaj útočit na mou medovou stolichnaya. Nakonec je v tý dřevěný podlaze utopim vodou, rozmažu je po stěně, a že teda na tý matraci, z který už zbyla jenom kovová konstrukce, zkusim usnout. Moc to nejde, škrábe mě v krku, pořád mě něco svědí, no a ráno, když rozmáčknu toho brouka pod polštářem (krvavej výbuch) a přečtu si TripAdvisor, je mi to jasný. Během dne začínám celej otejkat, jak se objevujou ty kousance, tentokrát fakt po celym těle, tak jenom odpočívám v náhradním pokoji a chladim se. Postupně zjišťuju, že tady pracuje nonstop jenom dědek a na údržbu, natož hubení štěnic, prostě sere. "Snídaně" zahrnuje automat na horkou/studenou vodu, plesnivej chleba, a jakousi fialovou sračku ve sklenici od džemu. Hajzl se sprchou v jednom, a jak dědek všechny nutí chodit bosky, tahaj to blátíčko všude kolem. No humus maximus i na mě teda. Samo od toho pokousání chodim všude v botech a dědek ani nedutá.

PříspěvekNapsal: 29 kvě 2017 06:35 
Moderátor

Tohle by se mělo jednou zfilmovat :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 29 kvě 2017 23:25 
VIP

Nevim, co je to za debilní módu, mít security 2x. No udělal jsem si v odlehlym gatu bez kamer lounge, popíjim vat69 (levnější už byla jen tequila a vodka), a spí tu se mnou jediná prdelka, z který nic jinýho nevidno. Ale zadek a nohy jdou. Dopiju lahev a nechám se překvapit. Slečna v df mi tu druhou lahev do Indonesie nechtěla prodat, ale vysvětlil jsem jí, že to poladim. Tak to ladim hned, zavčasu. Von ten ramadán třeba nebude tak špatnej. Každopádně nejhezčí holky v MY jsou z Číny. V Penangu jsem si dal temple párty, co po Číně potěšilo, že jsou ty temples zdarma. Takže jsrm si dal od každý tu nej (Chinese, Thai, Burmese), a že pojedu lodí do Butterworth. Do Penangu stojí 1,20, zpátky za free. Ovšem hnědák s pohyblivym zábradlím dal přednost autům, takže loď ujela a brum, objevivší se na otevřený rampě před odjíždějící lodí (bo šel protisměrem) jim udělal poněkud zmatek v systému, až někteří členové přístavu museli poprvé za šichtu zvednout kakáč a dát řeč. Samo pak půl hodiny nic a najednou přijely dvě lodě, a za odměnu jsme s tou první, zpožděnou, jeli 3km půl hodiny a druhá sr courala za náma. Asi jinej gang. Prosimvás, až vám v malajsii někdo řekne "two minutes", znamená to nejmíň pět, spíš deset, a možná taky 15. V Butterworth po mně hned šla naháněčka do KL, tak jsem se zeptal na čas a cenu, a šel obcházet budky ostatních dopravců, jestli bude něco lepšího. Mařka hned se mnou, a říká mi, v kolik co jede. Když jí řeknu, že umim číst i sám, tak už to nevydržela, a že dáme discount. Poněkud nečekaně, bo to všichni jezdí za 38. Plácli jsme si za 35.

PříspěvekNapsal: 29 kvě 2017 23:27 
VIP

alexx píše:
Tohle by se mělo jednou zfilmovat :mrgreen:

Nejvíc se těšim, až všechny ty neuvěřitelnosti budu vyprávět vnoučatům. Akorát zatim chybí babička :-)

PříspěvekNapsal: 29 kvě 2017 23:29 
VIP

Tak slečna/pani má černý kalhotky. Hlava pořád schovaná.

PříspěvekNapsal: 29 kvě 2017 23:40 
VIP

Takže Malajsie je první zemí, kde jsou naháněči užiteční. Samo to nebylo jen tak, takže odjezd v 20h znamenal, že do 20:30 čekáme na potencionální kunčofty a řidič poněkud agresivně přesazoval cestující k sobě proti jejich vůli, aby se vešli další, zachovávajíc male/female rule. V rohu 9A se mě to nedotklo, ovšem vedle mě byli usazeni dva Číňani, takže jsem absenci zastávek (a toalet) musel řešit na posteli pro řidiče, která byla místo řady 10. Zpětné plnění lahví v pořádku (je potřeba dávat pozor, aby měl vzduch kam unikat a nevznikal přetlak, kterej může způsobit promočení okolí), distribuce ke spícím cestujícím taktéž.

PříspěvekNapsal: 30 kvě 2017 00:03 
VIP

Indonesia:
https://youtu.be/x4c_wI6kQyE

PříspěvekNapsal: 01 čer 2017 14:52 
VIP

ony ty holky tady maj ty rypacky takovy rozplaclejsi, ale zase ty tlamicky, to je jako pracky na vo...na eiselty :-)
brumobudur a pram banan zvladnuto zdarma, litranek v kapse (teda za to vypalny bych tam nesel), zbytek napisu, az zase nastane kombinace cas+wifi+zasuvka, po celonocni vlakovy diskusi na tema sexualnich zvyklosti v Indonesii a 20km kolem chramu uz to nedavam:-)
dobrou noc, deti...

PříspěvekNapsal: 02 čer 2017 06:49 
Moderátor

brumbrum píše:
..., po celonocni vlakovy diskusi na tema sexualnich zvyklosti v Indonesii a 20km kolem chramu uz to nedavam:-)
dobrou noc, deti...

Napadla mě taková básnička, prostě musím:

Strýček Fido nemá sil,
o sexu jen diskusil ;-)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 čer 2017 07:41 
VIP

Strycek Brum jenom snil,
Aziatku nezlomil

PříspěvekNapsal: 02 čer 2017 08:18 
VIP

Tak samozřejmě, že si o tom radši promluvim, přitulim se a usnu.

PříspěvekNapsal: 02 čer 2017 08:37 
VIP

exkluzivna fotka urobena vo vlaku :D

Přílohy:
memeb.jpg
memeb.jpg [ 22.65 KiB | Zobrazeno 3339 krát ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 744 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 50  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina