Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 15 pro 2019 23:58

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Odkazy na cestopisy
PříspěvekNapsal: 14 črc 2016 15:00 
Administrátor

Kategorie cestopisů se až na několik vyjímek změnila na link farmu, čímž se v kvantitě ztrácejí kvalitní cestopisy.

Nově zůstanou pouze plnohodnotné cestopisy, kterým autor věnoval nemálo času a úsilí na vložení textu s doprovodnými obrázky, jako naposledy Alexx s Afrikou s ruční brzdou.

Vše ostatní bude sloučeno či odstarněno...

Předmět příspěvku: Re: Odkazy na cestopisy
PříspěvekNapsal: 14 črc 2016 16:19 
Diskutér

a cestopisy, ktorym autor venoval nemalo casu aby ich vlozil na svoj web spolu s doprovodnymi obrazkami su neplnohodnotne?

PříspěvekNapsal: 14 črc 2016 16:31 
Diskutér

Autor ich môže vložiť na AL aj na svoj web. Pre niektorých (napr. pre mňa :-)) to bude naozaj prehľadnejšie, lebo príspevok sa dá v prípade potreby rýchlo "preletieť" a netreba klikať na odkaz.

PříspěvekNapsal: 14 črc 2016 16:44 
VIP

no skor by som bol za prisnejsiu politiku "odkazov" ako striktnu povinnost to tu vsetko pracne formatovat. Lebo predpokladam ze to dopadne tak, ze vacsina ludi sem copy pastne originalny text a na konci da odkaz na fotky, kedze najma s nimi je babracka (ako napr. 250kB limit)

PříspěvekNapsal: 14 črc 2016 16:55 
Diskutér

asi tak.

na jednej strane chapem, ze sa tu premnozila reklama, ale sam viem kolko casu mi zaberie, kym to vsetko dam na web a absolvovat to druhykrat tu sa mi fakt nechce.

neviem akymi moznostami ovplyva phpBB forum, ale najjednoduchsie by mi prislo aplikovat na kategoriu cestopisy aby museli byt nove temy schvalovane, predsalen ich tu az tolko nepribuda. A tam by sa to pekne vyfiltrovalo.

PříspěvekNapsal: 12 říj 2019 16:05 
VIP

Tak prave jsem prosel cele vlakno (Obsah fóra » Cestování » Cestopisy) s nadeji, ze zde narazim na nejaky zajimavy cestopis z Australie, kterym bych se mohl v nejakem ohledu alespon trochu inspirovat a po prolezeni vsech 8 podstranek jsem docela prekvapen. Ono se tady nachazi vlastne jen jeden jakz takz pouzitelny! :shock: :shock: :shock:
Teda hnidopich by mohl uvest, ze tu jsou dokonce ctyri, ale posudte sami, jak moc se muze clovek nechat inspirovat z tohoto vyctu:
nedodelany a momentalne vylozene POTAPECI od Laly - PRO ZLATO DO AUSTRÁLIE {2019},
archivni a vylozene LETECKY od Luka - Austrálie 2009 | Klokaní stezka z Čech do Sydney za 7 041 Kč,
z JEDNODENNI navstevy Australie od Alexxe - Austrálie & Nový Zéland 2014 | Dostihy v Oceánii
a svetlo na konci tunelu, tak predstavuje pouze tento cestopis z roku 2009 od Dina - Malajsie, Singapur, Austrálie 2009.
Nechce se mi verit, ze by nikdo z fora nevyplodil neco do sveta internetu. Nechcete se nekdo v tomhle vlaknu podelit o odkaz na svuj cestopis z Australie?
Vas pocin bude mit minimalne o jednoho ctenare vice, to vam muzu slibit ;)

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina