Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 16 čer 2019 14:34

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Spojené Arabské Emiráty 2012 | Někdo to rád horké
PříspěvekNapsal: 24 bře 2015 20:18 
Diskutér

Diky, pred vic nez 10 lety jsem tam kupoval zlato 4x levneji, no cena zlata sla od te doby hodne nahoru...
Dival jsem se ted na internetove obchody se zlatymi sperky a tam to v CR vychazi tak 1200-1400 Kc za gram 14k (585/000).

Vykupni cenu zlata v zastavarnach jsem nasel tesne pres 500 Kc/g 14k.

Kazdopadne diky za informace, snad udrzim manzelku dal od Gold Souku :-)

PříspěvekNapsal: 23 črc 2015 10:22 
Moderátor

Nejel poslední dobou někdo po cestě Liwa-Al Ain kolem saudskoarabské hranice? Podle Google Maps je tam teď už celou cestu asfalt, a to by stálo za hřích projet si to znova, je to jedna z nejkrásnějších pouštních scenérií, jakou jsem kdy jel. Akorát si pořád nejsem jistý, jestli je ta cesta pro veřejné použití, nebo nás můžou vojáci někde otočit.

PříspěvekNapsal: 24 lis 2015 19:28 
Moderátor

Dneska projeto. Ted to srovnavam na google mapach. Be-on-road navigace tam moc nefungovala a odsud jsem si pamatoval pouze odbocku pred benzinkou v hameemu. Od ni uz vede krasnej asfalt, akorat prave to "tecko" je prasny takze jsem ho ani nezaregistroval a dojel az k plotu, podel kteryho jsme jeli dobrech 40 kilaku az do toho trojhranici. Nekonecne rovna cesta, pouze nahoru dolu jak na horsky draze. A asi i celkem risk pac je tam zakaz civil cars, ale v ten moment jsem nevedel ze to bude takova streka. Zajimalo by me, kde vy jstejeli podel plotu (tu fotku na tvym fb nepoznavam, pac jak sem psal, ten plot je rov ej jak pravitko:)) Cestou byli asi 1-2 mista ze se dalo vjet zpet do vnitrozemi ale to jsem mevedel kam vede a ze to vede na tu spravnou silnici. Jak se to zacina stacet na sever a hranice s omanem tak tam nas lapili pohranicnici a nastesti spravne nasmerovali o par set metru vedle na soubeznou silnici. A jeste nam dali vodu. Az budu doma prihodim fotky, ta poust tam je neuveritelna.

PříspěvekNapsal: 06 pro 2015 22:53 
Moderátor

Přidávám slíbený fotky a beru zpět, že je to tam rovný jak pravítko...asi jsem měl fatamorgánu. Ta zatáčka, co máš vyfocenou i ty tam pořád je
https://www.flickr.com/photos/127421167 ... 941496983/

PříspěvekNapsal: 06 pro 2015 23:32 
VIP

jardafox píše:
Přidávám slíbený fotky a beru zpět, že je to tam rovný jak pravítko...asi jsem měl fatamorgánu. Ta zatáčka, co máš vyfocenou i ty tam pořád je
https://www.flickr.com/photos/127421167 ... 941496983/

pěkné fota, aneb SAE není jen Dubaj, ale hlavně krásná poušť :)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina