Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 26 úno 2021 02:50

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Tahiti OSL - PPT 1.9. - 7.9.
PříspěvekNapsal: 09 led 2018 21:12 
VIP

Šťastný a veselý :lol:

PříspěvekNapsal: 09 led 2018 21:25 
Moderátor

cestovatelm píše:
burito: já tam vidím C, jen při cestě zpět Y.

Máš konkrétní datum? Já koukám jen na to, co potřebuji, tam je pro NZ jen economy.

PříspěvekNapsal: 09 led 2018 23:11 
VIP

Díval jsem se na září, říjen. Nejlevnější termíny.

PříspěvekNapsal: 09 led 2018 23:35 
Tazatel

Nasli ste nejake dobre lety?
Ak je dlhsi prestup v Dohe, je tam ubytovanie zadarmo od QA, nieco take sa mi mari ze bolo?

PříspěvekNapsal: 09 led 2018 23:38 
Moderátor

2cestovatelm: Můžeš být prosím konkrétní? Business Promo, nejlevnější varianty vidím zatím všude třídy R u Katarců a T (economy) u Novozélanďanů....

PříspěvekNapsal: 09 led 2018 23:44 
Tazatel

burito píše:
2cestovatelm: Můžeš být prosím konkrétní? Business Promo, nejlevnější varianty vidím zatím všude třídy R u Katarců a T (economy) u Novozélanďanů....

Najlecnejsia moznost z Europy - ekonomy.

PříspěvekNapsal: 09 led 2018 23:44 
VIP

Možná kdyby jste se neštítili otevřít ten odkaz, tak tam je z rána i screen s jedním segmentem NZ v J

PříspěvekNapsal: 09 led 2018 23:58 
VIP

"C" tarify som neskumal , jeden sample z QR webu...
asi bude problem najst taku kombinaciu, kde obidva ANZ segmenty budu taky v C...

Přílohy:
20180109-OSL-PPT--test-C1detail.png
20180109-OSL-PPT--test-C1detail.png [ 105.63 KiB | Zobrazeno 2984 krát ]
20180109-OSL-PPT--test-C1.png
20180109-OSL-PPT--test-C1.png [ 131.4 KiB | Zobrazeno 2984 krát ]

PříspěvekNapsal: 10 led 2018 09:06 
Moderátor

ALL NIPPON píše:
Možná kdyby jste se neštítili otevřít ten odkaz, tak tam je z rána i screen s jedním segmentem NZ v J

Kdybyste... :-)
Vůbec ne, tohle je parádní nabídka a zaznamenal jsem ji poprvé u Tebe. Nevím, zda jsi byl první, pokud ano - pak jednoduše skvělý objev! Logicky asi první vyhledávání jde po ceně a pak začnou i jiné varianty. Nejen nejlevnější, ale kdy se to komu hodí, a poměr cena / výkon - tedy i jiné třídy a případně business. Pak se vší úctou pro pokročilejší uživatele není důvod se vracet na jakýkoliv odkaz a kvůli možným kombinacím nejprve projít web QR, kde vidím přímo počet mil, třídu atd., atd... I proto, že přes QR jde cashback, dá se platit všemi kartami, ... Dovoluji se domnívat, že bys sám nepostupoval moc jinak a koupi udělal tam, kde to považuješ celkově za nejvhodnější.

Jinak super, pokud je kdekoliv alespoň jedna cesta v businessu, já jsem na to prostě nenarazil a neprocházel všechny termíny. Kam jsem náhodně sáhl, tam byl NZ v eco.

P.S. Na druhou stranu, to, co má AllNippon v ukázce je za cca 66000 pro C s NZ jedním směrem, cena za C jen u QR (s NZ v eco) je cca 59000 Kč, tedy vcelku výrazněji méně. Ten let je pětihodinový, navíc buď ranní nebo zpět popůlnoční, takže se to C už tolik nevyužije ani na spaní ani na catering. V Aucklandu je novější, docela solidní salonek Strata i pro DC či PP a v Papeete je salónek úplně na houby, navíc v noci zavřený.

U QR mi tak přijde vcelku lákavá pro cena/výkon kombinace V a R z hlediska ceny, Qpoints a 2x mil. A to se dá udělat online (mýlím se?) jedině na webu QR. Škoda jen, že degradace mílových programů jde tak mílovými kroky...

PříspěvekNapsal: 10 led 2018 12:20 
VIP

len doplnim, ze ak trip preletite do 30.4. tak ako bonus je "double Qmiles and 15 Qpoints"
nutna "registracia" do 16.1., viz detaily k akcii : Book, save and earn bonus Qmiles and Qpoints during our Global Travel Boutique

napr. pre mna sa "double mile" ani +15Qpoints nevztahuju,lebo letim az po terminu akcie, odlet mam po 10.12.
Ako spomina Burito,tie FPP degraduju.. :( . za segmenty ARN-DOH-AKL+AKL-DOH-ARN v tarifu "Eco-Saver" dostanem iba 35,704 Qmiles, to je napr. award one-way economy u Qataru: Praha-Manila

Přílohy:
20180110-QR-promo.png
20180110-QR-promo.png [ 228.96 KiB | Zobrazeno 2729 krát ]

PříspěvekNapsal: 11 led 2018 20:11 
Tazatel

Ktore ostrovy, atoly odporucate vidiet?

PříspěvekNapsal: 11 led 2018 20:55 
VIP

Jari píše:

https://xdaysiny.com/top-islands-in-french-polynesia/

PříspěvekNapsal: 11 led 2018 23:52 
Moderátor

Jari píše:

Přes Tahiti musíš..., určitě jeden den objet ostrov, alespoň Tahiti Nui, ideálně i zajet kolem řeky Papenoo do vnitozemských hor - je to hned úplně jiný a krásný ostrov. Na koupání a šnorchlování ostrov není - na surf ano.
Moorea - je "za rohem", krásný ostrov, pěkné vyhlídky, drobné treky, dobré šnorchlování, krásná marae, nová public beach
Tetiaora - nejlepší dostupný výlet z Tahiti, parádní moře, ptačí rezervace - NUTNOST.
Bora - její laguna stojí za to, momentálně ale nelze obletět helikoptérou (krach společnosti). Z Bory přeletět na blízký Maupiti - skoro ideální tropický ostrov.
Huahine - je poklidný, bez davů turistů, spolu s Raiatea důležitá marae - na podvodní život ale lepší Tahaa
Fakareva - ideální pro potápění (nemám zkušenost)
Markézy - klid, původnější obyvatelé a krásná příroda - přesně o nich právě přemýšlím....

PříspěvekNapsal: 12 led 2018 00:56 
VIP

Já to letěl loni DOH - AKL a ten let je naprosto v pohodě :), těším se znovu ... diskuse super, byť jako echt low cost co létá na Tahiti je mi jiná, než čtvrtá třída v podpalubí prakticky šumák. Takže bych radši viděl diskusi na téma, kdo se mnou safra poletí :) a navíc v economy pěkně vzadu :) Díky za tipy kam cestovat. Nevím, jestli těch pět dnů je dost :), ale víc nemám.
Jsou nějaké tipy na levnou dopravu mezi ostrovy (přiznám se, nekoukal jsem) ?? AirTahiti asi moje volba nebude :)

PříspěvekNapsal: 12 led 2018 08:35 
Moderátor

2Zajda: u QR nejde o business class jako takový (tedy nic proti němu). Pokud na nejlevnější (velmi výrazně) skandinávské trase má v akci vícenásobek mil, pak se může jednou cestou v C zaplatit mílemi další v Y a kde jinde má C smysl, než na nejdelší trase světa. Z mého pohledu to ale není situace teď, kdy to je 2x míle, ale byla třeba v létě, kdy to bylo 5x mil - a to už je opravdu "akce".

5 dnů není moc - pokud nechceš letět, pak druhý den po příletu hned na Mooreu (nedaleko hotelu Hibiscus je nyní pěkná pláž pro lidi a blízko je malý kemp - zjistím, jak a zda funguje, ale vypadal, že ano). Aremiti ferry jezdí několikrát denně, lístek stačí na místě před odjezdem, levnější doprava tam není. Z přístavu pak jezdí bus jednou i druhou stranou na opačnou stranu ostrova - jeď přes Cookovu zátoku a Oponohu. Je nejlevnější, platba řidičovi, 300 CFP. Jezdí od každé ferry. Zaplať si jednodenní lagoon tour, není to zdarma, ale je to jeden důvodů, proč na Mooreu jet. Nutné! Nedaleko přístavu Vaiare, mezi Sofitelem a letištěm je veřejná pláž Temae - nejlepší na ostrově i třeba jen pro jednodenní výlet z Tahiti. Je cca 5 km od přístavu.

Na Tahiti busem (uprostřed u Le Roulete - večerní venkovní jídelna z dodávek, nutné! - je solidní informační centrum) na Point de Venus a hlavně na sever k Le Trou du Soufller (parádní blowholes) a naproti 1 km do vnitrozemí opravdu dobrý vodopád Faarumai.
Dopředu si domluv výlet na Tetiaora (ostrov Marlona Branda). Je to turistický tahák, ale cesta tam katamaránem a hlavně místo samotné je prostě tropická idyla. 120 € nepotěší, ale fakt NUTNÉ. Jezdí ST, SO, NE - přizpůsob tomu program.

Při pěti dnech bez chuti k místních přeletům bych vše ostatní vynechal, nemá to cenu.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina