Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 26 úno 2021 02:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Cesty za sportem: NHL - Jágr
PříspěvekNapsal: 11 říj 2015 09:47 
VIP

Hledám k sobě někoho, kdo by sa zajel podívat na zápasy NHL, konkrétně na Floridu, na Jardu Jágra. Cílem je vidět co najvíc zápasů za co najkratší dobu (dovolená...) s pokud možno co najmenšíma nákladama.

Poku jde o to vidět co najvíc zápasů za co najmenší dobu, tak mně vycházá ideálně únor 2016 a to konkrétně

pátek 12.února : Florida Panthers - Saint Louis Blues
sobota 13.února : Florida Panthers - Nashville Predators
pondělí 15.února : Florida Panthers - Pittsburg Penguins

S tím že pokud by to bylo málo, tak v nedělu 14.února doma hraje Tampa Bay s Saint Louis Blues :)

Lístky začínajů na 20 USD za zápas, poměrně hodně pěkné místa sa dajů pořídit do 40 USD.

Co teď vidím, tak to poměrně solidně vychází s Turkish Airlines, zpátečka aj s přískokama s low-costy za ca 11 tis Kč. K tomu auto ca 4 tis Kč, ubytko dle domluvy.
Odlet by pak byl tak nějak během čtvrtka 11.února, návrat ve čtvrtek 18.února.

Samozřejmě rád uvotím jakékoliv návrhy či úpravy cesty vedouscí k její vylepšení.

Najde sa někdo?

Předmět příspěvku: Re: Na NHL, na Jágra.
PříspěvekNapsal: 11 říj 2015 10:10 
Diskutér

My ideme bud 12. alebo 14.11. na NHL v Tampe, cez aku stranku kupujes listky?

PříspěvekNapsal: 11 říj 2015 11:44 
VIP

Ten plán vypadá moc pěkně.
Naštěstí pro tebe se tam nechystám, mně Jágra vyměnili dva dny před přistáním v New Jersey, takže když nepojedu, je tu solidní pravděpodobnost, že u Panterů zůstane a nebude zraněnej ;)

PříspěvekNapsal: 11 říj 2015 13:04 
VIP

lobogo19 píše:

StubHub

PříspěvekNapsal: 11 říj 2015 15:19 
VIP

Mám kontakt na hokejisty, kterým Jarda loni zaplatil lístky a 5* hotel na Manhattanu /vyřizoval jsem jim Estu/. Lámali mě, že mi taky zaplatí pokoj a lístek navíc, abych jim dělal průvodce, ale bylo to pátek tam, sobota zápas a neděle zpět, zdálo se mi dát 15 za letenku moc, tak jsem to vypustil. Pikantní bylo, že to bylo přesně v době, kdy ho prodali na Floridu, takže zápas byl super, ale s Jardou se nepotkali. Poptám se, jestli by aktuálně nějaká možnost lístků do VIP lože nebyla.

PříspěvekNapsal: 11 říj 2015 19:17 
Kolemjdoucí

My chceme jit na zapas Florida-Boston 30.10.,tak kdyby nahodou ;)

PříspěvekNapsal: 11 říj 2015 20:10 
VIP

lobogo19 píše:

Dival sem sa primo na web Panteru, tam to odkazuje na ticketmaster tusim ze.

PříspěvekNapsal: 11 říj 2015 23:24 
Tazatel

Nejlíp mi vyšel na listopad Ticket Exchange by Ticketmaster tj. Resale.

PříspěvekNapsal: 12 říj 2015 11:23 
Kolemjdoucí

Já osobně bude na Floridě s přítelkyní na dovolené 17.11.2015 - 1.12.2015. První týden budeme v Miami a shodou okolností to zrovna je ideální termín na NHL, protože Panthers budou hrát skoro obden doma v Sunrise. Konkrétně 10.11.2015 - 23.11.2015 hrajou 6x doma a jednou si skočí do Tampy. Škoda jen, že se přítelkyni moc nechce..:-) Ale věřím, že jí nějak zlomím, na jeden zápas, pravděpodobně 23.11.2015 FL Panthers - LA Kings. Pokud anavi má nějakou možnost lupenů, rád využiju... ;) Jinak mám vyhlídnutý doporučený web na nákup lístků přes TickPick: http://www.tickpick.com/florida-panthers-tickets/

PříspěvekNapsal: 12 říj 2015 11:48 
Návštěvník

anavi píše:
Mám kontakt na hokejisty, kterým Jarda loni zaplatil lístky a 5* hotel na Manhattanu /vyřizoval jsem jim Estu/. Lámali mě, že mi taky zaplatí pokoj a lístek navíc, abych jim dělal průvodce, ale bylo to pátek tam, sobota zápas a neděle zpět, zdálo se mi dát 15 za letenku moc, tak jsem to vypustil. Pikantní bylo, že to bylo přesně v době, kdy ho prodali na Floridu, takže zápas byl super, ale s Jardou se nepotkali. Poptám se, jestli by aktuálně nějaká možnost lístků do VIP lože nebyla.

Pokud by se daly zařídit dva lupeny mezi 21.2. a 7.3., tak bych se taky hlásil mezi zájemce :)

PříspěvekNapsal: 12 říj 2015 12:01 
Diskutér

ladajel píše:
Já osobně bude na Floridě s přítelkyní na dovolené 17.11.2015 - 1.12.2015. První týden budeme v Miami a shodou okolností to zrovna je ideální termín na NHL, protože Panthers budou hrát skoro obden doma v Sunrise. Konkrétně 10.11.2015 - 23.11.2015 hrajou 6x doma a jednou si skočí do Tampy. Škoda jen, že se přítelkyni moc nechce..:-) Ale věřím, že jí nějak zlomím, na jeden zápas, pravděpodobně 23.11.2015 FL Panthers - LA Kings. Pokud anavi má nějakou možnost lupenů, rád využiju... ;) Jinak mám vyhlídnutý doporučený web na nákup lístků přes TickPick: http://www.tickpick.com/florida-panthers-tickets/

Aj si uz nieco cez tu stranku kupoval? Alebo mas referencie? Lebo som si nasiel miesta v 5.rade od ladu za 66 dolcov, to by som bral :roll:

PříspěvekNapsal: 12 říj 2015 13:26 
VIP

recenze na yelpu jsou spis oslavne, ale spatne se taky najdou
http://www.yelp.cz/biz/tickpick-new-york

Předmět příspěvku: Cesty za sportem: NHL - Jágr
PříspěvekNapsal: 12 říj 2015 16:35 
Kolemjdoucí

Já na TickPick zatím nic nekupoval, mám jen dobré reference. Ale věřím, že koupit lupen jako E-ticket by snad měl být v pohodě.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Předmět příspěvku: Re: Cesty za sportem: NHL - Jágr
PříspěvekNapsal: 13 říj 2015 09:35 
Diskutér

Pozor na TickPick, měli sice asi nejvýhodnější ceny, ale platba neprojde. Aspoň tedy mně neprošla, po zadání karty to vždy vyhodilo chybu. Jelikož jsem tohle udělal asi 3x, čekalo mne v internetbanking nemilé překvapení, viselo mi tam v nezaúčtovaných kolem 50 tisíc :shock:

Vstupenky jsem nakonec zakoupil na StubHub (trochu dražší). TickPick celkem svižně odpovídal na mé maily, z komunikace vyplynulo, že proběhla jakási předautorizace - placeno kartou VISA České spořitelny, ovšem k dokončení už nedošlo, prý z důvodu podezření ze zneužití karty. A i přes urgence mi více než týden bezdůvodně blokovali výše zmiňovanou sumu.

Mám teorii, že na TickPick uspějete jen s americkou či kanadskou platební kartou.

Předmět příspěvku: Re: Cesty za sportem: NHL - Jágr
PříspěvekNapsal: 24 říj 2015 18:41 
Kolemjdoucí

Ahoj.
Pokud je ještě tohle téma aktuální, napiš SZ na coudi@tiscali.cz.
Rád bych se na JJ68 podíval, ale samotnému se mi nechce.
Díky Milan

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina