Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 10 pro 2019 02:05

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 481 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: USA: Florida
PříspěvekNapsal: 02 pro 2016 08:46 
Diskutér

LCK píše:
Kennedy Space Center je tak na 6 hodin

No já jsem tam za celý den (tuším asi 8 hodin) nestihl projít ani polovinu...

PříspěvekNapsal: 03 pro 2016 13:34 
Diskutér

Prochaine píše:
LCK píše:
Kennedy Space Center je tak na 6 hodin

No já jsem tam za celý den (tuším asi 8 hodin) nestihl projít ani polovinu...

8-letéé dítě to tak dlouho nedá.

PříspěvekNapsal: 25 led 2017 14:09 
Návštěvník

Díky za tipy,má někdo zkušenost s nějakým outletem v Miami/Orlandu , který je zaměřený převážně na dětské zboží ? Nějaký tip ? Dík

PříspěvekNapsal: 25 led 2017 15:47 
Diskutér

Obecně u Orlanda jsou dva Premiumoutlets, v Miami asi nejlépe Sawgrass mills, a všude jsou obchody s dětským zbožím speciálně nebo mají dětské velikosti. Ale je to obvykle na skoro celý den.
Nám se osvědčil na 1-2 hoďky nějaký TJ MAXX nebo Ross dress for less. Když jsou s námi děti, tak to zkousnou za tričko s obrázkem dle výběru a jinak větší děti už šli večer zanechat u TV a nákup byl do zavíračky.
Pokud jste sami bez dětí, pak je to na pohodu.

PříspěvekNapsal: 20 úno 2017 13:01 
Diskutér

Ahojte, planujem Floridu s 3,5 rocnou dcerkou. Uz som na Floride bol takze teraz to planujem prispobyt jej. Mate nejake odporucanie na miesto kde sa daju stravit 4dni pri plazi a je tam aj pekne? Plan je 4 dni nic nerobenia, 2 dni Disney a 2 dni Miami pred odletom.

V Miami sa mi zostavat nechce lebo to je zbytocne drahe a dcerka nocny zivot neoceni :lol:

PříspěvekNapsal: 20 úno 2017 19:20 
Diskutér

co třeba Siesta Key / Sarasota? Nádherné pláže, bílý písek, pro lidi s dětma mi to přišlo lepší než Miami.

PříspěvekNapsal: 20 úno 2017 21:29 
Diskutér

Pláže v Boca Grande, je to o trochu blíž, než Sarasota, také bílý písek, přejezd z Miami cca 3,5 hodiny, bydlet by se dalo někde poblíž, přímo v Boca Grande jsou ceny "natažené" :roll: (jenom jsem rychle mrkla - třeba v Port Charlotte)

PříspěvekNapsal: 21 úno 2017 09:00 
Návštěvník

MadLi píše:
Ahojte, planujem Floridu s 3,5 rocnou dcerkou. Uz som na Floride bol takze teraz to planujem prispobyt jej. Mate nejake odporucanie na miesto kde sa daju stravit 4dni pri plazi a je tam aj pekne? Plan je 4 dni nic nerobenia, 2 dni Disney a 2 dni Miami pred odletom.

V Miami sa mi zostavat nechce lebo to je zbytocne drahe a dcerka nocny zivot neoceni :lol:

Letet do Tampy, da se s jednim prestupem a pobyt na zapadnim pobrezi, specialne treba Ana Maria Island a okoli. Je tam mnohem vetsi klid nez Miami atd a je to i bliz do Orlanda pripadne.

PříspěvekNapsal: 21 úno 2017 09:48 
Diskutér

Priletim 15:55 takze idealne by som chcel zobrat hned auto a nech to je tak do 3-4h autom z letiska. Ide mi hlavne o plaz a nech tam nieje velky ruch. Ale zas nie nejaky zapadakov nech sa je kde aspon najest :) kebyze neberiem dcerku tak asi pojdem opat lodou po Karibiku :D

PříspěvekNapsal: 21 úno 2017 10:03 
Diskutér

A nad Sanibel Islandom ste neuvazovali? Mne to tam pripadalo dost kludne a napr. ta plaz plna musli by mohla byt pre male dieta zaujimava. Ubytovanie by som potom, ale asi volil niekde vo Fort Myers - tam to bolo minimlane o polovicu lacnejsie :)

PříspěvekNapsal: 21 úno 2017 10:17 
Diskutér

nathan7 píše:
A nad Sanibel Islandom ste neuvazovali? Mne to tam pripadalo dost kludne a napr. ta plaz plna musli by mohla byt pre male dieta zaujimava. Ubytovanie by som potom, ale asi volil niekde vo Fort Myers - tam to bolo minimlane o polovicu lacnejsie :)

Sanibel-Captiva je pro malé děti úžasný, ale je poměrně daleko pro malé dítě. Při bydlení mim ostrov je nutné započítat poplatky za parkování (normálně nikde parkovat moc nejde) a tuším 6USD mýto za průjezd přes most. Tudíž, když chce člověk tam, pak rozhodně i s ubytováním.

S ohledem na malé dítě bych zůstala na východní straně Floridy, západní část je o moc lepší na pláže, ale návrat pak je delší přejezd autem. Jedině to dát třeba pozdě večer, když už bude malá spát a pak ji jen přenést do postele. To je také řešení.

PříspěvekNapsal: 21 úno 2017 11:18 
VIP

nathan7 píše:

Tak pokud by už byl ve Fort Myers, tak Estero Island (Fort Myers Beach) mně připadalo téměř stejné jak na Sanibel za poloviční cenu a s méně lidmi... Byli jsme tak také s malými dcerami a spolu s parky v Orlandu to byla super kombinace.

PříspěvekNapsal: 21 úno 2017 12:55 
Návštěvník

MadLi píše:
Priletim 15:55 takze idealne by som chcel zobrat hned auto a nech to je tak do 3-4h autom z letiska. Ide mi hlavne o plaz a nech tam nieje velky ruch. Ale zas nie nejaky zapadakov nech sa je kde aspon najest :) kebyze neberiem dcerku tak asi pojdem opat lodou po Karibiku :D

Akorát je třeba počítat s tím, že prvních 100 mil je to z letiště v tomto čase brutálně vše ucpané, včetně rychlých pruhů. Doskákal jsem snad do Orlanda za 5,5 - 6 hod.

PříspěvekNapsal: 21 úno 2017 16:02 
Diskutér

Išiel niekto z Floridy na Exumu? Vačšina trás čo viem nájsť sú krkolomné a/alebo ukrutne drahé

PříspěvekNapsal: 23 bře 2017 19:34 
Diskutér

Zdravím, nejel prosím někdo poslední dobou z Mia na Kubu? Jde mi o turistickou kartu.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 481 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina