Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 27 lis 2022 05:19

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 154 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Austrálie
PříspěvekNapsal: 27 srp 2022 10:13 
VIP

martin8 píše:
Ahojte, potřeboval bych doporučit letenku do Sydney. Nehledám nejrychlejší přesun, minule jsem zůstal 18 hodin v Singapuru a bylo to prima. Klidně dva přestupy, nespěchám. Rád bych odletěl kolem 22.11. a vrátil se kolem 11.1. Ideálně z Vídně, ale může být i Praha, popřípadě Mnichov, Berlín. Zatím jsem našel cenově nejvýhodněji ( 30K ) s AA z VIE přes LHR a LAX. Na cestě zpět je 9 hod v LAX, jenže tam jsem už byl mockrát. Za 34K je s let s Číňany s 2 zavazadly s pauzou 18 a 19 hod v TPE krásně přes den a jen s jedním přestupem.
Z PRG je nejlépe a nejrychleji s BA jeden přestup, 26 hod, 35K...pak se SWISS přes SIN 20 hod pauza, za 35K.
Napadne někoho nějaká cenově dostupná kombinace s přestupy s přestávkou, která se dá využít přes den k návštěvě města a ideálně na každé cestě jinde. Klidně můžu odletět z Prahy a vrátit se do Vídně nebo naopak. Pro mě je i ta cesta cíl. Děkuji za nápad, poradenství...

Při těchto cenách v economy bych rozmýšlel cestu z BUD v businessu za 2,5..

PříspěvekNapsal: 16 zář 2022 11:57 
Diskutér

Ahojte, potřebuji poradit...od 7.12. do 8.1. budu v Sydney. Mám byt a auto od synovce, který odjíždí na měsíc domů...ale nechce se mi řídit. Koupil jsem si 30denní East Coast Whimit Pass, takže se můžu pohybovat Greyhoundem volně mezi Melbourne a Cairns.
Přemýšlím o programu. Zatím mám takovou představu, že vyrazím 10.12. směr Cairns a zastavím se v Byron Bay, Fraser Island, Whitehaven Beach, Cairns a zpět...a prosím o rady, tipy, pláže, místa, které jste viděli a doporučili mi.
Rád bych se vrátil kolem 22.12. a do 4.1. se pohyboval po Sydney a okolí ( Blue Mountains apod ).
Pak bych chtěl na pár dní jižně směr Melbourne.
Klidně ale můžu vše úplně překopat. Mohl by mi někdo znalejší místního prostředí dát pár tipů, co nevynechat, co nezapomenout, s čím počítat?
Děkuji pěkně...

PříspěvekNapsal: 19 zář 2022 05:13 
Diskutér

Tak ten můj dotaz raději upřesním:
1 - jak moc velké omezení bude to, že pojedu busem...s ohledem na dostupnost některých míst?
2 - autobus zastavuje v Byron Bay, Gold Coast, Brisbane, Sunshine Coast...co můžu s klidem vynechat? Mám raději méně lidí a trochu klídek. Tedy má smysl Gold Coast a Sunshine Coast?
3 - na Fraser Island nebo spojit návštěvu Brisbane s výletem na Moreton Island nebo North Stadbroke Island?
4 - Rockhampton...ano či ne?
5 - v Cairns jednodenní výlet do Daintree a Cape Tribulation nebo dvoudenní spojený s Atherton Tablelands?
6 - Co Kuranda skyrail?
Děkuji...

PříspěvekNapsal: 19 zář 2022 07:19 
VIP

Port Macquarie a Koala hospital. Velice dojemný a dokonce zdarma.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 154 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina