Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 21 lis 2018 04:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 95 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kanada
PříspěvekNapsal: 15 říj 2018 21:46 
Diskutér

pozor na tachometr, km a míle ....

PříspěvekNapsal: 24 říj 2018 09:37 
Diskutér

Ahoj, v sobotu mám třičtvrtědenní mezipřistání v Torontu a odlet v neděli v 8:25 ráno. Stále si nejsem 100% jistý programem.

a) Ubytování - zatím mám rezervovaný hostel v centru. Problém je s časy check-out. Prý to mám dát vědět personálu při příjezdu. Pohrávám si s myšlenkou nemít žádné ubytování a přespat na letišti. Vstávání v pět ráno mě moc nevytrhne :arrow: ETA mám. Nebude ale imigrační úředník mít problém s absencí ubytování, když budu chtít vstoupit na den do Kanady?

b) V YYZ mám přes Rentalcars u Thrifty rezerované auto. Chci dojet k Niagara Falls z kanadské strany. Zatím je dropoff nastaven na 6:00 dalšího dne. Na druhou stranu si říkám co s autem přes noc ve velkoměstu a s odletem by to mohlo být celkem těsné. Můžu auto bez sankcí vrátit dřív nebo mám upravit rezervaci? Přeci jen by se mohl najít scénář, kdyby se ještě hodilo a zatím mě nenapadl. Půjčovna by měla být otevřená do 24:00. Rezervace jde upravit do 48 hodin před vyzvednutím.

Díky :)

PříspěvekNapsal: 24 říj 2018 10:08 
Diskutér

michal5 píše:
Ahoj, v sobotu mám třičtvrtědenní mezipřistání v Torontu a odlet v neděli v 8:25 ráno. Stále si nejsem 100% jistý programem.

a) Ubytování - zatím mám rezervovaný hostel v centru. Problém je s časy check-out. Prý to mám dát vědět personálu při příjezdu. Pohrávám si s myšlenkou nemít žádné ubytování a přespat na letišti. Vstávání v pět ráno mě moc nevytrhne :arrow: ETA mám. Nebude ale imigrační úředník mít problém s absencí ubytování, když budu chtít vstoupit na den do Kanady?

b) V YYZ mám přes Rentalcars u Thrifty rezerované auto. Chci dojet k Niagara Falls z kanadské strany. Zatím je dropoff nastaven na 6:00 dalšího dne. Na druhou stranu si říkám co s autem přes noc ve velkoměstu a s odletem by to mohlo být celkem těsné. Můžu auto bez sankcí vrátit dřív nebo mám upravit rezervaci? Přeci jen by se mohl najít scénář, kdyby se ještě hodilo a zatím mě nenapadl. Půjčovna by měla být otevřená do 24:00. Rezervace jde upravit do 48 hodin před vyzvednutím.

Díky :)

Mali sme to presne rovnako. Ubytovanie sme si nedavali a prespali sme na letisku. Imigracnemu som rovno povedal ze mame len prestup a ideme sa pozriet na vodopady. Nic ine sa nepytal nic nechcel vidiet ani vediet a poprial nam stastnu cestu.
Vratenie auta sme mali asi tiez na 6:00 (alebo 5:00 uz si presne nepamatam) cca do 1:00 sme si boli pozriet nocne mesto potom sme auto bez problemov vratili skor (mali sme ale Alamo ale myslim ze nikde to nebude problem) a zakempovali na letisku. Takze by to malo byt vsetko v pohode.

PříspěvekNapsal: 24 říj 2018 15:13 
Moderátor

Já bych to vzal autem (nebo i pěšky) v Niagara Falls i na americkou stranu, když už tam budeš, na pohodu se stavil někde večer na jídlo, s parkováním podle mě v noci v centru nebude problém, a kolem čtvrté bych to dotáhl zpět na letiště, vrátil auto, zkusil bych nějaký salónek na priority pass a letěl dál.

PříspěvekNapsal: 24 říj 2018 15:17 
Diskutér

Dík za radu. Jenže půjčovna má až od 6:00 a priority pass nevlastním :D

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 95 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina