Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 20 kvě 2019 19:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Norsko: Tromso a okolí
PříspěvekNapsal: 22 čer 2011 09:50 
Kolemjdoucí

Jen pro informaci uvedu moje zkusenosti z Tromso:

Ubytovani je super tady: http://anemone.skaland.com/ , majitel velice v pohode chlap, porad se vnucoval ze nam bude varit, ale nabidky jsem nevyuzil:) Je to kousek od letiste i kousek do centra.

Auto jsem mel pujceny klasicky od europcar, jsem na ne zvykly, mel jsem male VW Polo na tejden za 3000NOK.

Tromso byla jen zakladna, moje primarni destinace byla Lyngenske Alpy, coz je nadherne misto! Doporucuji. Dale Kilpisjarvi ve Finsku. Oboje je do okolo 2 hodin cesty z Tromso.

PříspěvekNapsal: 12 kvě 2019 16:19 
Diskutér

Podařilo se mně chytit za lacino odskok z Gdaňska na 6 - 8.6. do Tromsa. Nějaký tip, jak pořešit spaní? Zatím mám přes booking 2 lůžák na 2 noci za 112 E s možností zrušení, ale radši bych to ještě polevnil, ale ani na Airbnb, nic moc...co se tam dá podniknout? Auto pujčovat nechci. Uvažuju trochu potrekovat po tom kopci za mostem, jak tam jede lanovka a v případě špatného počasí tam jsou nějaký muzea a prohlídková loď a je na to společný lístek pro důchodce za 50 NOK...stojí ta muzea za návštěvu. Na ten druhý den uvažuju jít na jižní část ostrova a pak dojít na letiště na odlet /letí se až po 20 hod./ Celé mně to připadá dle google map poměrně malé, krajinově zajímavé a i z letiště dojitelné pěšky. Je to tak i v reálu? Dík za info a případnou inspiraci...

PříspěvekNapsal: 15 kvě 2019 15:51 
Diskutér

Tak nikdo info z Tromsa?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina