Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 17 úno 2020 17:05

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 452 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Filipíny
PříspěvekNapsal: 31 říj 2016 09:47 
VIP

já když jsem v tý rodině řekl, že jsem single brum, byly v nabídce mladší i starší... :-D

PříspěvekNapsal: 31 říj 2016 10:23 
Tazatel

Dobře. Jsem r 1961 manželka 1976 manželé jsme 9 let. Manželka je procesní inženýr -diplom má uznaný v ČR. Obor ji neživý - všichni chtějí angličtinu ,ale podle nich neumí dobře česky.- smůla.Její rodina zaměstnává cca 300 lidí.
Exotické partnerky starších mužů většinou pracovali v erotické branži.Berou si je pro peníze a později jiný pas./Dřív nebo později většina z nich bude mít problémy- muži/
Pravděpodobnost že se na F někam blbě přimotáš je mnohem větší než v Thajsku atd.
Únos je business.Nechat někoho zastřelit není problém.
V Asii jsem byl cca 20krát.
Okradli mě na Fil. v Thajsku také. Když přijeli známý do ČR tak je tady okradli taky.

PříspěvekNapsal: 31 říj 2016 11:34 
VIP

petr.cb píše:
Obor ji neživý
partnerky pracovali
přijeli známý
podle nich neumí dobře česky

Proto si tak rozumíte! :-D

Já jsem se tam teda necítil nějak nebezpečněji než třeba v Thajsku, ale byl to sever Luzonu...poslední dobou snad unesli jenom nějaký kanaďany muslimové na jihu, ne?

PříspěvekNapsal: 03 úno 2017 13:49 
VIP

pre tych co su radi online, nie je to najhorsia ponuka na prenosny wifi hotspot, aj ked asi priamo SIMka a nejaky balik vyjdu trosku lacnejsie
http://www.golocal-app.com

PříspěvekNapsal: 19 dub 2017 07:56 
Diskutér

Snad poradí někdo znalý, letím tam koncem listopadu, letenky po filipínách s cebu či Air asia kupovat už teď, ceny do 1000 Kč OW a nebo ještě počkat?

PříspěvekNapsal: 19 dub 2017 09:04 
Tazatel

majkl666 píše:
Snad poradí někdo znalý, letím tam koncem listopadu, letenky po filipínách s cebu či Air asia kupovat už teď, ceny do 1000 Kč OW a nebo ještě počkat?

Záleží kam chceš letět. Na únor 2017 jsem kupoval 6 přeletů. S cenou většinou pod 1000php, akorát Manila-Coron 1600php. Cebu pacific má neustále promo na určité destinace, takže to chce jen sledovat a postupně kupovat.

PříspěvekNapsal: 19 dub 2017 09:51 
VIP

majkl666 píše:

Podivej se, jestli tam nejsou statni svatky. Pokud ne, tak jak bylo psano, muzes postupne sledovat ty jejich promo akce. Casu jeste dost.

PříspěvekNapsal: 07 kvě 2017 18:20 
VIP

no aj SMART SIM dam aj zadarmo, teda za postovne :)

PříspěvekNapsal: 20 srp 2017 00:35 
VIP

nevie niekto či sa ešte stále platí poplatok pred odletom z Manily? je to nejaký druh poplatku za terminál alebo travel tax, naposledy som bol v 2013 a poplatok som musel mať zaplatený ešte pred check-in :shock: keďže prelietavam cez manilu asi 4x do medzinárodných destinácií, znamenalo by to platiť vkuse pred odletom

PříspěvekNapsal: 20 srp 2017 03:31 
VIP

rajqo píše:
nevie niekto či sa ešte stále platí poplatok pred odletom z Manily? je to nejaký druh poplatku za terminál alebo travel tax, naposledy som bol v 2013 a poplatok som musel mať zaplatený ešte pred check-in :shock: keďže prelietavam cez manilu asi 4x do medzinárodných destinácií, znamenalo by to platiť vkuse pred odletom

V Manile se od roku 2015 uz "terminal fee" neplati a je zahrnute v cene letenek. Na jinych filipinskych letistich ale porad jeste muze dochazet k placeni (jak kde, ale spis ano). Google poradi vic.

PříspěvekNapsal: 18 lis 2017 13:54 
Diskutér

nema nahodou niekto foto odchodov busov z Cebu do Maya/Malapascua/, pretoze priletime do Cebu vecer okolo 18 hod, tak ci prespat v Cebu a ist skoro rano, alebo. ist este vecer?
dik

PříspěvekNapsal: 26 pro 2017 16:23 
VIP

baca: jak jedeš na ten siquijor? Lodí nebo letadlem? Nemůžu najít ani lodě z boholu na luzon, všechno akorát z cebu...

PříspěvekNapsal: 26 pro 2017 18:40 
Diskutér

chcel by som ist lodou z dumaquete, tam doletim z manily
28.12 ked sa vratim domov a po welcome party ak budem vladat ti hodim odchody lodi

PříspěvekNapsal: 26 pro 2017 19:27 
VIP

to ani nemusíš, jenom se dívám, jak je ta situace s longhaul ferries kokotská. Jezdí to jenom 2go za 1400, to už můžu rovnou za 1500 letět...a lety po ph už jsou taky dost drahý...

PříspěvekNapsal: 10 led 2018 16:00 
Diskutér

Budu koncem února na Filipínách poprvé, měl bych pár dotazů.
1. Manila - fungují tam ty kyvadlové busy (Shuttle Service) zdarma mezi terminály? Samozřejmě za předpokladu, že mám letenku na daný den.
Na dopravu do města vzít asi nejlépe (čti nejvýhodněji) bílý taxík, je tak? Na Jeepney do města si tam napoprvé asi netroufnu s mou slabší angličtinou...jinak případně žluté taxíky na zakoupený "coupon" u přepážky všude po Manile -platí cena 500 PHP?
2. Příletové/odletové taxy se již údajně neplatí tu někdo psal, je to tedy tak? Myslím i u "domestic" letů.
3. Poletím následně z Manily s Cebu Pacifik (zřejmě z T3, je tak?) na Bohol do Tagbilaranu a stále medituju, jestli na místě vzít nějaké ubytko na Panglau a potom někde v Tagbilaranu nebo jen v Tagbilaranu půjčit na pár dní motorku, řešit ubytka operativně a vrátit motorku až při odjezdu - s tím souvisí dotaz - dá se v pohodě zajít pěšky s báglem na zádech z letiště do města?

Jinak mám to narychlo, informace pro následný itinerář teprve sbírám, tak se vás zkušenějších ještě určitě budu ptát :)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 452 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina