Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 05 pro 2022 05:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 569 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 38  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: USA - Západ
PříspěvekNapsal: 19 srp 2010 09:16 
VIP

Pro Papiraka od Anavi:Mel jsem vzkaz na mailu,abych se ozval,ale nevim,kam jsem to poslal.Rad ti poskytnu info,muj mail je JSLIWKA@SEZNAM.CZ tel. 736541501 Je to na delsi povidani,tak radsi osobne,nebo tel.

PříspěvekNapsal: 23 srp 2010 15:29 
Nováček

Koupim annual pass s mistem pro podpis 2.osoby, platnost do konce 11-2010. Predani Plzen-Praha, nabidnete. dekuji eliz72@seznam.cz

PříspěvekNapsal: 24 srp 2010 10:02 
Nováček

To Alexx- pass koncem zari uplne staci, napis prosim na: eliz72@seznam.cz ;) dekuju

PříspěvekNapsal: 20 zář 2010 18:34 
VIP

ahoj, maly tip na usetreni za jidlo - sit supermarketu costco - neco jak makro u nas. http://www.costco.com/Home.aspx

na nakupovani zde si musite poridit karticku za 10 usd, ale co je lepsi, maji zde i obcerstveni, na ktery karta neni potreba - obri hot dog za 1.5usd vcetne 0.5l refill (pepsi), slice pizzu za 2.0, vynikajici zmrzlinu za 1.5 do 0.33l a dalsi na ktery uz si moc nepamatuju.. pokud date tohle combo, jak jsem daval ja, tak za 5 usd se super najite.. bohuzel se to ale neda jist porad, ze :)

v.

PříspěvekNapsal: 19 lis 2010 01:45 
VIP

Napadá vás rozumný a zároveň dostatečně zajímavý itinerář po přírodních krásách západu USA na nějakých 5-6 dní s výchozím (a nejspíš i konečným) bodem Las Vegas?
Beru s sebou rodiče-seniory a cesta je dělaná především pro ně, takže rozhodně nepřipadá v úvahu itinerář ve stylu "Japonci v Evropě" vyžadující sezení 9 hodin v autě. Spíš něco na pohodu, kdy míň je víc.
Sám jsem oblast párkrát projel, takže jistou představu mám, ale rozhodně jsem nebyl všude a rád uvítám i nápady ostatních.

PříspěvekNapsal: 19 lis 2010 07:29 
Diskutér

Hatikva píše:
Napadá vás rozumný a zároveň dostatečně zajímavý itinerář po přírodních krásách západu USA na nějakých 5-6 dní s výchozím (a nejspíš i konečným) bodem Las Vegas?
Beru s sebou rodiče-seniory a cesta je dělaná především pro ně, takže rozhodně nepřipadá v úvahu itinerář ve stylu "Japonci v Evropě" vyžadující sezení 9 hodin v autě. Spíš něco na pohodu, kdy míň je víc.
Sám jsem oblast párkrát projel, takže jistou představu mám, ale rozhodně jsem nebyl všude a rád uvítám i nápady ostatních.

tak to by asi vychazel nejlip hoower dam, grand canyon, Zion a Brice a pak to vzit do Las Vegas zadem po hwy 15.
kdyby bylo vice casu, tak by se z brice dalo pokracovat do Archies, Canyonlands - nadherny a monument valley a byl by to super okruh......ty jo ja bych jel, az bych brecel

PříspěvekNapsal: 19 lis 2010 10:47 
VIP

Hatikva píše:

krute malo casu...pokud budes brat ze LV - canyon je i s hooverdamem na den cesty. pak das v poklidu 2 dny v GC tak uz ti nezbyva na mnohe cas. Zrovne ZION me docela nudil...

PříspěvekNapsal: 19 lis 2010 11:13 
Moderátor

Jel bych okruh Grand Canyon spodem, objet GC, Monument Valley, Arches, Canyonlands a zpět přes Bryce a Salt Lake City. To by stihnout šlo. Kdyžtak vyhoď Arches. Zion je fakt slabší. Když si z Vegas stihneš udělat 1 den do Death Valley... jenom dobře.

PříspěvekNapsal: 19 lis 2010 11:38 
Moderátor

Nebo na druhou stranu - Death Valley, Yosemite, San Francisco a zpět přes Sequoiu.

PříspěvekNapsal: 19 lis 2010 13:22 
Diskutér

Ja bych dal Hoover dam, Grand Canyon, Page (Horseshoe bend, Antelope Canyon), Monument Valley, Bryce Canyon (Zion bych vynechal) a pokud zbude cas, tak Death Valley. Dal asi nema smysl jezdit, pokud nechcete travit moc casu v aute.
Kazdopadne ale Bryce (ten se nam asi libil ze vseho nejvic), bomba je kouknout rano na nejaky vyhlidce na vychod slunce, a pak sejit dolu po Navajo loop. Jinak souhlasim, ze Zion nic moc, pokud si nedas trek treba do Hidden Canyon, ale to je dost narocnej vystup a sestup. Navic ten prujezd Zionem je ted hroznej, pac tam delaj novou silnici a bejva tam dost velka zacpa.

PříspěvekNapsal: 19 lis 2010 13:52 
Moderátor

Je to na projeti autem asi nejhezci (a nejodlisnejsi od cehokoliv co znaji z Evropy) cast USA.

PříspěvekNapsal: 19 lis 2010 13:56 
Diskutér

Tak ja bych Zion zase tolik neodsuzoval. Da se tam pekne projit po skalach. Je to zase neco jinyho nez Bryce nebo Grand canyon. A takova zajizdka pri ceste z Las Vegas do Bryce to neni.

http://img1.rajce.idnes.cz/d4/3/3630/36 ... 090335.JPG

http://img1.rajce.idnes.cz/d4/3/3630/36 ... 090331.JPG

PříspěvekNapsal: 19 lis 2010 14:02 
Diskutér

Vrátil jsem se z mé první cesty do USA, jel jsem s mamkou, takže podobně jako ty s rodiči, měli jsem na to 12 dnů a jeli jsem San Francisco, Yosemite, Sequoia, Dead Valley, Palm Springs, Joshuatree, Los Angeles. Co chci říct je, že víc než cokoliv si pamatujeme silnice, silnice a silnice. Na mapě všechny ty parky vypadají blízko a člověk si říká, když už tam je a když vidí ty fotky, tak že je škoda nepopojet ještě kousek a žene ho to všechno to stihnout, ale ačkoliv nám to všechno vyšlo, tak dneska bych volil mnohem mnohem volnější tempo, a klidě bych si dal ty národní parky jenom dva s tím, že bych v nich strávil mnohem víc času, udělal si víc treků, a víc bych si všímal amerického života.

PříspěvekNapsal: 19 lis 2010 14:34 
Diskutér

charlie2025 píše:
Tak ja bych Zion zase tolik neodsuzoval. Da se tam pekne projit po skalach. Je to zase neco jinyho nez Bryce nebo Grand canyon. A takova zajizdka pri ceste z Las Vegas do Bryce to neni.

Zion je krasnej o tom zadna, ale ja bych to lezeni po skalach s rodicema nedal. A to, ze nekdy je mene vice je taky pravda.

PříspěvekNapsal: 19 lis 2010 15:23 
VIP

charlie2025 píše:

http://img1.rajce.idnes.cz/d4/3/3630/36 ... 090335.JPG

http://img1.rajce.idnes.cz/d4/3/3630/36 ... 090331.JPG

cece čarlie, ty tvoje fotky maj navnadit?:)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 569 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 38  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina