Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 30 lis 2021 13:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 326 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kanárské ostrovy
PříspěvekNapsal: 26 pro 2014 22:10 
Kolemjdoucí

Tak to víš, my tam jezdíme rok co rok dnes už s šestiletou dcerou a vžycky tak na 14 dní. Bydlíme kvůli Loro Parku na severu, většinou San Felipe a jezdíme i hodně po ostrově a na jih a pokaždé najezdíme minimálně 1000, spíš 1500 km a že bychom museli celou dobu dýchat ten strašnej smrad z klimačky se mi fakt moc nechce. Určitě to ani není nic zdravýho. A na olej jim prdim, když se to zadře, tak se to zadře, to je jejich problém, teda pokud to nebude zrovna cestou zpět na letiště. :D

PříspěvekNapsal: 09 čer 2015 16:12 
Tazatel

Prečítal som si celú diskusiu, tak mi z toho vyšlo, že tieto tri su najkladnejšie hodnotené

- autoreisen -> niekto problém s depozotim, benzínom, niekedy staršie autá
- cicar - > hradená 100% poistka, novšie autá, bez blokácií, dá sa platit keš
- pluscar-grancanaria -> moc toho neviem, že iba všetko OK

Takže ja sa chystám s priateľkou do Tenerife začiatkom septembra a cez CICAR mi vychadza cena na 5 dní 119,29€ (VW Polo) čo nie je zlé aj keď o čosi drahšie ako napr. autoreisen, ale vyhovuje mi že sa da platit aj keš, pripadne ked kartou tak nic neblokuju a je tam 100% krytie.

Takže skúsim booknuť cez ten CICAR a dám potom vediet ake boli skusenosti :)

PříspěvekNapsal: 09 čer 2015 17:20 
VIP

Plus Car - mel sem u nich auto pucene 5x, vzdy naprosto bez problemu. Komplet pojistka, zadne blokace, super ceny. Akorat casto holt starsi vozovy park.

PříspěvekNapsal: 09 čer 2015 20:10 
Nováček

My meli auto od Cicar loni na pevnine v Barcelone a okoli a naprosta spokojenost.Sice cena vyssi,ale za ten pocit,ze te nechce nikdo oskubat to stoji.

PříspěvekNapsal: 09 čer 2015 21:11 
Diskutér

V květnu letošního roku na Gran Canarii- rezervováno přes internet billigermietwagen.de cena s plnou pojistkou.

Beschreibung Preis
Mietwagen:
Wagenkategorie:
über Atlasoption (Buchungsnr.: 95054061)
Seat Ibiza 3door oder aehnlich; 2/4 Türer; Klimaanlage
Anmietung: Mi, 06.05.2015, 12:00 Uhr in Playa Del Ingles (Gran Canaria Playa Del Ingles)
Rückgabe: Do, 14.05.2015, 12:00 Uhr in Playa Del Ingles (Gran Canaria Playa Del Ingles)
Tage: 8
Preis: 94,48 € (wird vom Veranstalter eingezogen)
94,48 €
Gesamtbetrag 94,48 €
Vom Veranstalter Atlasoption eingezogener Betrag -94,48 €
offener Betrag 0,00 €

PříspěvekNapsal: 11 čer 2015 08:53 
VIP

Sonicx55 píše:
Prečítal som si celú diskusiu, tak mi z toho vyšlo, že tieto tri su najkladnejšie hodnotené

- autoreisen -> niekto problém s depozotim, benzínom, niekedy staršie autá
- cicar - > hradená 100% poistka, novšie autá, bez blokácií, dá sa platit keš
- pluscar-grancanaria -> moc toho neviem, že iba všetko OK

Takže ja sa chystám s priateľkou do Tenerife začiatkom septembra a cez CICAR mi vychadza cena na 5 dní 119,29€ (VW Polo) čo nie je zlé aj keď o čosi drahšie ako napr. autoreisen, ale vyhovuje mi že sa da platit aj keš, pripadne ked kartou tak nic neblokuju a je tam 100% krytie.

Takže skúsim booknuť cez ten CICAR a dám potom vediet ake boli skusenosti :)

Ještě bych k tomu doplnil payless car, je to vlastně Cicar, ale vyježděnější auta + 100% krytí v ceně.
Autoreisen je schopný opravdu někdy pronajmout dobrou vránu, nicméně loni na Lanzarote mi dali místo C3 větší C4 a to prosím za celých 68 éček na celý týden.

PříspěvekNapsal: 11 čer 2015 12:28 
VIP

Měl jsem půjčena auta teď na Velikonoce od Cicaru na dvou ostrovech a vše bez problémů. I nám v pohodě vyměnili auto, u kterého nám na ulici přes noc zřejmě autobus urval kus předku.

PříspěvekNapsal: 12 čer 2015 11:16 
Tazatel

A na Tenerife stačí slovenský vodičák či treba medzinárodný ? :)

dakujem

PříspěvekNapsal: 12 čer 2015 11:21 
Diskutér

Sonicx55 píše:
A na Tenerife stačí slovenský vodičák či treba medzinárodný ? :)

dakujem

Staci slovensky.

PříspěvekNapsal: 14 čer 2015 12:21 
Tazatel

Takže keď bude ktosi objednávať auto cez CICAR tak som zistil minimálny rozdiel v cene v dňoch ;) teda ked si auto objednáte na 5 dní vyjdete Vás - 119,29€ a ked na 7 dní vyjde Vás 120,53€ , skusil som este pridat o 1 deň (cca 137€) a aj o 2 dni (cca 154€). Tak sa to oplatí zobrať na ten týždeň ak ste tam dlhšie :D

PříspěvekNapsal: 26 zář 2015 19:20 
Tazatel

Zdravím diskutující,
rozhoduji se na GC půjčit auto přes Cicar nebo Pluscar-grancanaria. Zatímco Cicar má pojištěno vše v uvedené ceně/ vypsáno v podmínkách/ u Pluscar-grancanaria není v podmínkách ani slovo o skle a jsou z pojištění taky vyjmuty kola a pneu a výslovně je tam napsána stejná formulace jako u Cicar......Fully comprehensive insurance with no excess... takže není fully jako fully. Nemáte někdo zkušenost jak je to s tím sklem u pluscar????
Znamená výše citovaná anglická formulace , že je nulová spoluúčast??? Díky všem

PříspěvekNapsal: 14 pro 2015 09:03 
VIP

tak přidávám pozitivní zkušenost na GC s http://www.pluscar-grancanaria.com/booking.php?lang=en

Auto rezervováno asi 3 týdny předem, cena za 5 dnů byla 72 euro za nejlevnější 5 dveřové auto.
Po příletu na mně čekala paní z půjčovny, projistotu poslala na sebe i mobil, což se hodilo, neboť LPA má dvoje arrivals a já po příletu z TFN čekal na domácích příletech...

Slečna sympatická, akční, hned nás dovedla do garáže, kde má PlusCar vyčleněno stání pro svá auta, přímo u auta jsme vyřídili formality, zaplatili kartou (bylo jedna zda debetka či kreditka), strhli si přesně tu částku, kterou slíbili při rezervaci, nic za benzín, ani žádný depozit.
Pojištění v ceně, s výjimkou ztráty klíčů, tankování špatného paliva a poškození kol a spojky.
Palivo na rezervě, nicméně benzínka hned před letištěm a ceny normální (kolem 0.93 e/l)
Vrací se přibližně se stejným množstvím paliva.

Auto samotné v pohodě, dostali jsme Fiata Pandu, žádný trhač asfaltu, ale účel splnila dobře, měla pár šrámů, ale pochopil jsem, že španělé tohle neřeší, navíc je to fully insured.

Navrat u pluscar probíhá vždy bez asistence personálu, jen se zaparkuje opět na P1, level C, klíče se hodí do kastlíku a hotovo. Odlety jsou kousek, celkově půjčení trvalo 5 minut, vrácení ještě méně.

Ještě se podělím o storku, jak nebyl problém ani půjčení auta bez řidičáku (podrobnosti jsou na jiné vyprávění, jak mi pod Teide nějaký chmaták vybral doklady), jezdil jsem celou dobu na potvrzení od Policie locale.

PříspěvekNapsal: 01 led 2016 17:41 
VIP

Lanzarote z Mnichova v unoru na 10 dní 47 euro os.
https://reisen.lastminute.de/offer?ibe= ... =1&rid=676

PříspěvekNapsal: 02 led 2016 08:43 
VIP

23.2-26.2. Za 27euro os.

PříspěvekNapsal: 21 srp 2016 11:21 
Návštěvník

Ahoj,

Vsiml jsem si, ze kdo chce rezervovat auto u Cicaru, tak je lepsi bookovat pres https://www.cabreramedina.com/EN, stejny podminky a lepsi ceny.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 326 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina