Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 20 srp 2022 00:41

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 419 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Pojištění spoluúčasti
PříspěvekNapsal: 23 led 2020 16:44 
Diskutér

worldwideinsure má Island vo výlukách.
icarhireinsurance je ok.

PříspěvekNapsal: 23 led 2020 17:09 
VIP

Ve výlukách od půjčovny bývají obvykle F-cesty na Islandu. Pokud je to ve výlukách od půjčovny, je to automaticky ve výlukách od pojišťovny na spoluúčast.

PříspěvekNapsal: 16 úno 2020 17:11 
Diskutér

Zvažuji teď využít pro Cape Town od Voyager oasis krátkodobě, od léta u nich roční pojistku. Tím bych po pár letech zklamal icarhireinsurance :) Ale je to nejlevnější. Vyšťoural náhodou někdo něco ošklivýho v podmínkách nebo recenzích ? Já tedy ne...

PříspěvekNapsal: 17 úno 2020 00:06 
VIP

Mně tam vadí, že hned do pojistky musíš dávat jména dalších řidičů. U icarhireinsurance stačí mít další řidiče napsané ve smlouvě o výpůjčce a tím jsou automaticky pojištěni.

PříspěvekNapsal: 17 úno 2020 16:26 
Moderátor

schwott píše:
Zkus https://www.voyageroasis.co.uk/quote/qb ... ?schemaID= Albánie je taky Evropa a za 10 dní zaplatíš jen 19 GBP. Žádný háček jsem v podmínkách nenašel. Jen to, že nejsou na Topcashbacku.

Nezaznamenal jsi (někde) nějakou zkušenost? Kromě dobrých recenzí typu " Dr Mustafa Nabeel Ahmad/13 days ago/Approachable and really helpful customer service" nikde nic nevidím. Vzhledem k tomu, že worldwide insure chce za roční pojistku už 87 GBP, tak toto vypadá slušně. Nejde (mi) ale celoroční pojistka, jen na konkrétní dny. Lepší nabídku ale jinde nevidím... Díky.

PříspěvekNapsal: 22 říj 2020 18:22 
Diskutér

Chtel jsem si poridit celorocni od icarhireinsure.com protoze je levnejsi nez worldwideinsure, ale v podminkach maji vyluku na vsechny zeme kam Foreign Office vydal travel warning against all non-essential travel, coz zahrnuje vetsinu Evropy - tak pozor nato v teto dobe ;)

PříspěvekNapsal: 22 říj 2020 18:25 
VIP

Který Foreign Office? Pro každého podle národnosti nebo jeden konkrétní podle sídla icarhireinsurance?

PříspěvekNapsal: 22 říj 2020 18:47 
Diskutér

UK podle me, dal jsem CZ residenci a tohle maji v podminkach:
Citace:
Any claim resulting from you travelling to a specific country or to an area where the Foreign and Commonwealth Office or a local Government/Regulatory body has advised against all, or all but essential travel.

PříspěvekNapsal: 23 říj 2020 09:07 
Kolemjdoucí

Přesně kvůli tomuhle (v těch podmínkách to zní spíš že je to podle UK Foreign Advice) jsem jim psal v létě na support a dostal jsem odpověď (ale možná bych si to od nich taky nechal raději potvrdit mailem, ať to tam máte):

Our policy will not cover any claim resulting from You travelling to a specific country or to an area where the Foreign Ministry or a local Government/Regulatory body has advised against all or all but essential travel.

This is based on the government advice of the country you reside in.

If the government in the Czech Republic advise it is safe for you to travel, the policy will remain valid.

Předmět příspěvku: Pojištění spoluúčasti
PříspěvekNapsal: 23 říj 2020 10:31 
VIP

Jenze, co je to bezpecna zeme? Podle semaforu MZV? Podle nej jsou cervene i zeme, co nevyzaduji test po priletu (Jamajka, Mexiko, Dominik. rep., Tanzanie).

Odesláno z mého HT20Pro pomocí Tapatalk

PříspěvekNapsal: 23 říj 2020 11:10 
VIP

reklamoval jsem srpnový promáčknutý plech v Řecku a v pohodě, ale v té době to asi nebylo rizikové

PříspěvekNapsal: 24 říj 2020 07:24 
Kolemjdoucí

schwott píše:
Jenze, co je to bezpecna zeme? Podle semaforu MZV? Podle nej jsou cervene i zeme, co nevyzaduji test po priletu (Jamajka, Mexiko, Dominik. rep., Tanzanie).

Na webu MZV píšou: MZV ČR i nadále doporučuje cestovat do ostatních zemí světa (označených červeně a neoznačených žádnou barvou na tzv. Semaforu) jen v nezbytných případech vzhledem k epidemiologické situaci, z důvodů rozsáhlých restriktivních opatření a výrazných komplikací v dopravě.

Což myslím, že je přesně překlad toho essential travel, takže bych myslel, že to tam platit nebude. Ale nejsem právník, tak samozřejmě jistě netuším. Ještě bych si zkontroloval i cestovní pojištění, asi tam můžou mít podobnou formulaci.

PříspěvekNapsal: 30 říj 2020 10:42 
Diskutér

Právě jsem dostal email od icarhireinsurance.com

Citace:
We're writing to inform you that, due to the UK exiting the EU, we will unfortunately be unable to invite you to renew your policy once your current policy expires.

Předmět příspěvku: Pojištění spoluúčasti
PříspěvekNapsal: 30 říj 2020 17:25 
VIP

Ja to same. Nelze obnovit, ale stavajici pojistka plati v plne vysi az do konce. Mozna by stalo za to uzavrit novou do 31.12.

PříspěvekNapsal: 01 lis 2020 16:39 
VIP

schwott píše:
Ja to same. Nelze obnovit, ale stavajici pojistka plati v plne vysi az do konce. Mozna by stalo za to uzavrit novou do 31.12.

to iste napadlo aj mne, ale system dokonca dovoluje uzatvorit zmluvu aj so zaciatkom v 2021.... skoda dobreho produktu

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 419 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina