Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 22 zář 2019 08:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Auto Europe
PříspěvekNapsal: 07 čer 2019 08:37 
Diskutér

afleben píše:
HankaC píše:
Zdravím všechny zkušené cestovatele s dotazem. Půjčené auto v SKG, AutoEurope-přes billigermietvagen.de, místní půjčovna Drive. Vše proběhlo v pohodě, ale dosud není uvolněna kauce na kreditce. Je to více než týden....Reklamace do billigermietwagen.de zatím bez odezvy. Začínám být lehce nervous :roll: Je to normální, taková doba??

Žiaľ, je to normálne. Presne na toto sú dobré kreditky s vyšším limitom, kde nie sú blokované reálne peniaze.
Reklamovať sa to oplatí maximálne u tej požičovne (Drive). Sprostredkovateľ (billigermietwagen.de) s tým nič nemá.
A je to istá známka serióznosti požičovne. Tie "lepšie" (a zrejme drahšie) zábezpeku zvyknú odblokovať okamžite. Čo rozhodne je v možnostiach požičovne. Len niektorí sa na to proste vykašlú :(

Já si to tak nějak myslím, že zprostředkovatel tohle nemá v dikci, spíš jsem zkusila, jestli nemají páky, jak svoje klienty "popohnat"... Už jsem měla půjčeno mnohokrát a ne vždy od lepších-dražších půjčoven a odblokování bylo vždy hned, max do pár dnů. Proto mě tohle zarazilo. Zřejmě se na to vykašlali, hezky pěkně "po řecku" :roll:

Předmět příspěvku: Re: Auto Europe
PříspěvekNapsal: 07 čer 2019 11:08 
Diskutér

Zažil som odblokovanie hneď po vrátení auta, ale aj blokácie, trvajúce cca 2 týždne po vrátení.
Ak je to do nejakých 2-3 týždňov by som sa nad tou blokáciou netrápil.
(ako napísal afleben vyššie, na toto sú dobré kreditky, že sa tam neblokujú moje peniaze).

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina