Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 06 pro 2022 03:50

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 85 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Půjčení auta na Havaji
PříspěvekNapsal: 26 říj 2021 12:45 
Diskutér

Přes Alamo to bude vždy s komplet pojištěním, nemůžou nabízet non US residentum auta bez plného pojištění. Na Carrentalhawaii napiš mail, že to takto chceš půjčit na všech třech ostrovech - měli by ti k tomu přihodit ty výhody - plnou nádrž zdarma, víc řidičů aspoň na dvou ostrovech.

Jestli nemáte koupené ještě prelety, tak bych se zamyslel, zda se nepodivat jen na dva ostrovy.

PříspěvekNapsal: 13 led 2022 12:41 
VIP

Tak jsem hledal nějaký půjčení auta na KOA a narazil jsem u němců (billiger-mietwagen.de) na podezřele nízkou cenu u AVISu za 660 euro za 13 dní. Druhá nejnižší nabídka je ALAMO za 1132 eur.
Na googlu jsem na ně našel hrozný recenze. Nemáte někdo osobní zkušenost?
Díky.

PříspěvekNapsal: 13 led 2022 13:39 
Diskutér

puketapu píše:
Tak jsem hledal nějaký půjčení auta na KOA a narazil jsem u němců (billiger-mietwagen.de) na podezřele nízkou cenu u AVISu za 660 euro za 13 dní. Druhá nejnižší nabídka je ALAMO za 1132 eur.
Na googlu jsem na ně našel hrozný recenze. Nemáte někdo osobní zkušenost?
Díky.

Ja som mal pred tyzdnom auto z Avisu v HNL, ale iba na den. Za 66$. Ziadny problem, vsetko ok.

Předmět příspěvku: Půjčení auta na Havaji
PříspěvekNapsal: 07 srp 2022 16:12 
VIP

Ahoj, nemate nekdo promo kod na Turo, pripadne tip na autopujcovnu na Havaji, ktera ma přijatelné ceny? Diky

PříspěvekNapsal: 07 srp 2022 17:51 
VIP

Na jakým ostrově si chceš půjčit auto?

Předmět příspěvku: Půjčení auta na Havaji
PříspěvekNapsal: 07 srp 2022 17:52 
VIP

Oahu, Kauai a BI, na kazdem ostrove potrebuji 2 auta. Priletam 28.10.,odletam 10.11.

PříspěvekNapsal: 08 srp 2022 19:48 
VIP

tomik1000 píše:
Ahoj, nemate nekdo promo kod na Turo, pripadne tip na autopujcovnu na Havaji, ktera ma přijatelné ceny? Diky
Sorry, nerozumím otázce, ale chyba bude na mojí straně, předpokládám.
Jakej kód? Turo jsem si nainstaloval v květnu, mám/můžu tam někoho doporučovat?
Ceny na Turo si asi srovnáš sám, autopůjčovny vlastně taky. Já jsem na poslední chvíli řešil problém ten, že autopůjčovny žádný auta už neměli (Kauai), taxem musel instalovat Turo.
Využil jsem konkrétně Alii Rental Cars LLC. Auto bylo perfektní, vše zafungovalo jak mělo, ale místo vyzvednutí/vrácení je na naprosto debilním místě. Z letiště stojí taxík nesmyslných 60 USD (pěšky je to cca 5 km, ftom poledním vedru jsem to poctivě šel), ale když vylezeš z letiště a ujdeš cca 2 km away, tak už Uber nabídne lepší ceny (o desetinnou čárku), což je zkušenost při zpáteční cestě na letiště před odletem.

PříspěvekNapsal: 08 srp 2022 20:11 
VIP

tomik1000 píše:
Oahu, Kauai a BI, na kazdem ostrove potrebuji 2 auta. Priletam 28.10.,odletam 10.11.

Na BI jsem bral auto přes B-M.de od AVISu, viz. příspěvek výše. Nakonec AVIS byl zavřený a zastupoval je Budget. Cena skoro poloviční oproti konkurenci a až na to, že jsme museli hned měnit auto za jiné, tak všechno proběhlo v pohodě.
Na Maui jsem bral auto napřímo u Maui Budget Cars. Chtěli zálohu $100 předem převodem, na letiště jsem jim volal, aby pro nás přijeli. Pak jsme jeli cca 10 minut k nim do kanclu, kde jsem zaplatil doplatek v hotovosti a kauci $300 blokovali na kartě. Při vrácení, okamžitě odblokovali. Takže spokojenost.

PříspěvekNapsal: 09 srp 2022 07:34 
VIP

puketapu píše:
tomik1000 píše:

Na BI jsem bral auto přes B-M.de od AVISu, viz. příspěvek výše. Nakonec AVIS byl zavřený a zastupoval je Budget. Cena skoro poloviční oproti konkurenci a až na to, že jsme museli hned měnit auto za jiné, tak všechno proběhlo v pohodě.
Asi podobnej příběh. Na BI vycházelo nejlevněji auto od Avisu. Po dvou dnech ucházela jedna pneu, výměna u zastupujícího Budgetu, vrácení nakonec taky u Budgetu, protože Avis měl ráno zavřeno. Celkově spokojenost.

PříspěvekNapsal: 09 srp 2022 08:09 
VIP

Nám už řidič shuttle busu říkal, že Avis je zavřený, protože je málo kšeftů, tak je zastupuje budget.
U prvního auta hrozně hučely ložiska až z toho bolela hlava, takže je dojeli do kempu u letiště, postavili stan a jeli zpátky do půjčovny. Kiu sorento nám vyměnili GMC 4x4, tak se nám to hodilo, pač jsme si mohli vyjet na Mauna Kea.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 85 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina