Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 07 čer 2020 09:10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 101 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Hertz.com: zkušenosti, problémy
PříspěvekNapsal: 04 úno 2011 13:45 
VIP

to tomaas.p
U Aurigacrown to funguje následovně:
The car hire company offers an optional insurance which covers some of the exceptions (windscreens, wheels, tyres, clutch). The cost of this supplement is 4,00 euros per day, with a minimum of 20,00 euros and a maximum of 50,00 euros per rental. In case the client does not wish to contract the supplement a deposit of 300,00 euros has to be left.

Auto si rezervuju přes hispacar.com a výjde to levněji než přímo u Aurigacrown.
Občas mají akci na dalšího řidiče zdarma!

to Carlos:
o tom insurance4carhire jsem uvažoval, vyplatilo by se to už na 14 dní v roce, ale čekáme 2 dítě, takže si myslím, že chvilku lítání přerušíme, ale díky za tip...

PříspěvekNapsal: 04 úno 2011 14:12 
Diskutér

to puketapu:
Z podmínek AurigaCrown:

CDW Plus
Super CDW is not an insurance cover. CDW Plus is an optional protection that waives the Renter of the financial responsibility of the CDW/TP excess. CDW Plus protection does not cover the damages caused to tyres, wheels, windscreen, the clutch, the interior and the underbody of the hired vehicle.

Super CDW
Super CDW is not an insurance cover. Super CDW is an optional protection that waives Renter’s financial responsibility of the items not covered by CDW Plus: tyres, wheels, windscreen, the clutch, the interior and the underbody of the hired vehicle.

půjčení přímo u půjčovny má doplňkové služby, viz výše. Když si půjčíš, než agenturu, tak je to většinou přímo přes pojišťovnu, což je dle mého názoru méně výhodné (platíš půjčovně a pak vymáháš na pojišťovně)...

PříspěvekNapsal: 04 úno 2011 14:14 
VIP

Já mám pocit, že se tahle debata začíná točit v kruhu a jedni se marně snaží přesvědčit druhé jestli to má nebo nemá cenu se pojišťovat, případně do jaké míry a do jaké míry (ne)jsme páni svého osudu a můžeme vlastním přičiněním vzniku škody zabránit.
Pro mne měla diskuse hodnotu v tom, že jsem se dověděl o možnosti připojištění spoluúčasti. Že něco takového existuje, kromě obvyklých "super CDW" nabízených půjčovnami, jsem doteď netušil. Připojištění pro Evropu je zajímavé a cenově velmi přijatelné.
To pro USA už zdaleka ne, což mne docela mrzí a kdyby existovala nějaká kombinace Evropa+USA za nějakou zajímavou cenu, tak bych o tom asi uvažoval. Už jen proto, že by člověk mohl nakupovat "holé" půjčovné přes priceline, hotwire a last minute akce půjčoven. Takhle asi zůstanu u nákupu předplacených all-inclusive balíčků auto europe, holidayautos apod., které často mívají nulovou spoluúčast a celkově jsou velmi přijatelné.

PříspěvekNapsal: 04 úno 2011 18:01 
VIP

to tomaas.p
U Aurigacrown jsem se připojistil a když jsem píchnul, tak jsem zavolal na tu jejich linku a oni OK, nechte to opravit a vemte si doklad. Stálo to 160 E a při vrácení auta už o mě věděli a proplatili to v hotovosti. Takže v pohodě, žádný problémy s vymáháním...

to Hatikva:
Zkus se mrknout na insurance4carhire.com, tam se můžeš připojistit na celý svět za 84,50 E/rok

Předmět příspěvku: Re: Hertz
PříspěvekNapsal: 24 srp 2011 18:44 
Diskutér

Nemáte někdo zkušenost s půjčením auta od Hertze přes stránky Ryanairu (přes hertz4ryanair.com)? Při rezervaci auta (Oslo - Torp) jsem is nevšimnul toho, že při vyzvednutí auta musím předložit rezervaci či palubní vstupenku od Ryanairu.
Citace:
You must present your Ryanair Boarding pass or Flight Itinerary at the Hertz counter when you pick up your rental vehicle and your pick up time must be either (a) within one hour of the scheduled arrival time on your Boarding pass/Flight Itinerary or (b) during the listed Hertz office hours.

Opravdu toto požadují a kontrolují? Nikde nepíší, jak staré to má být... Lze jim třebapředložit palubní vstupenku sterou dva roky? Od té doby jsem s Ryanairem neletěl.
Při nepředložení vyhrožují zrušením nebo zdražením rezervace.
Citace:
If you fail to match these criteria we reserve the right to charge you at the local rate applicable and/or 'Out of Hours' fees, or to cancel your rental.

Jenže já tam tam přiletím s Wizz Air. Chtěl jsem jim poslat dotaz, ale přes jejich stránky se mi to nepovedlo, psal jsem i na nějakou adresu Hertze, ale nepřišla mi žádná odpověď. Zítra ještě zkusím zavolat. Klidně bych i zrušil rezervaci a bral i něco dražšího...

PříspěvekNapsal: 24 srp 2011 19:07 
VIP

ishu: já jsem měl takto půjčené auto v Madridu, boarding pass od Ryanairu nechtěli

PříspěvekNapsal: 26 srp 2011 16:00 
Diskutér

pavelpmi píše:
ishu: já jsem měl takto půjčené auto v Madridu, boarding pass od Ryanairu nechtěli

Díky za pozitivní zprávu. Uvidíme, jak to dopadne... Ale pro jistotu si s sebou vezmu nějaký starší - o datu tam nic nepsali ;)

PříspěvekNapsal: 05 zář 2011 20:12 
VIP

Kur*y z Hertz na letisti v Atlante (ATL) na me zkouseli podvudek.
Vratil jsem auto s plnou, uschoval jsem si vraceci papirek (mj. "Fuel Out 8/8, Fuel In 8/8").
Za zhruba 3 tydny mi prisel papirovy dopis na adresu ke karte, kde pisou neco ve smyslu: Auto jste vratil a nadrz byla oznacena jako plna, nicmene pri servisni prohlidce jsme zjistili, ze bylo potreba dotankovat 10,9 GALONU ( :D :D :D) . Za benzin a servisni poplatek Vam uctujeme 102 USD, ktere si bereme z Vasi karty.
Okamzite jsem volal na linku 1-800-XXX-YYYY s tim, ze co to zkousi, ze mam v ruce onen vraceci papirek s FUEL IN 8/8. Obratem (3 sekundy) mi odvetili, ze platbu rusi a do 3-5 pracovnich dnu budou penize zpet. Ptal jsem se, proc to na me zkouseli, a ona, ze to si mam zavolat na pobocku na letiste v ATL.
KUR*Y.

PříspěvekNapsal: 06 zář 2011 06:55 
VIP

yellow píše:
a obchodník to bude zkoušet dál a dál...

Jestli to je jak popisuje kolega, tak to je skutečně sofistikovaná sviňárnička a přiznám se že pod dojem z tripadvisoru, flyertalku a jiných jsem žil v iluzi že Hertz je přeci jen nepatrě "lepší" než jiné půjčovny (nebo se tak stylizuje), když ne auty tak aspoň službami zákazníkovi, ale evidentně to asi není až tak pravda.
V takovém případě jaký zmiňuješ bych se asi obtěžoval si ty papíry naskenovat a napsat oficiálně stížnost na jednání personálu dotyčné pobočky (byla to přímo pobočka vlastněná Hertzem nebo jen franchise?). https://www.hertz.com/rentacar/customer ... lobNav_8_1

PříspěvekNapsal: 09 zář 2011 21:23 
Diskutér

ishu píše:
pavelpmi píše:

Díky za pozitivní zprávu. Uvidíme, jak to dopadne... Ale pro jistotu si s sebou vezmu nějaký starší - o datu tam nic nepsali ;)

Tak nakonec nikdo žádný boarding pass nechtěl. Moc mě nepotěšili, že mi nedali/nechtěli dát žádné potvrzení o plné nádrži/bezškodním průběhu při odevzdání auta. Ale na faktuře, kterou zaslali e-mailem po vrácení auta, mi naúčtovali nižší částku za půjčení auta - 1205 NOK místo 1245 NOK. Možná proto, že jsme dostali Peugeot 107 místo avizovaného VW Lupo. Ač jsem projel asi 5 místy s výběrem mýtného, tak na faktuře bylo jen to první.

PříspěvekNapsal: 29 zář 2011 17:17 
VIP

Jen doplnim, ze centrala drzela slovo, a castku do posledniho centu vratila. (ucet v USD)
Po tomto zazitku vsak Hertz u me spadla do pytle se vsemi dalsimi pujcovnami.

Naposledy upravil dmitrijsadlo dne 16 úno 2018 18:20, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 14 led 2012 15:26 
Diskutér

PROSIM,viete mi poradit?nikde sa k tejto info neviem dopatrat ani na nich najst mail na pobocku.pokial si prenajme auto v Brazilii-iguacu,mozeme s nim ist cez hranice do argdntiny?tam budeme mat hotel.

PříspěvekNapsal: 14 led 2012 15:30 
Diskutér

http://www.google.com Docela dobrá stránka stačí zadat dvě slova a máš to. Vyzkoušej to, třeba ti to pomůže.

Jinak abych neplácal do větru tak telefon máš tady
Citace:
0055-45-3529-8789

Tak si tam pomocí nepřeberného množství Voice over IP zavolej a poptej.

PříspěvekNapsal: 14 led 2012 15:37 
Diskutér

chcel som len radu.cez google som hladal a telefon som nasiel.ide mi o mail na IGU pobocku,a hlavne o to,ci ma s tym niekto skusenost.nabo taketo vyryvanie?len som sa slusne opytal.snad pomoze niekto iny

Předmět příspěvku: Re: Hertz - £20 for £60 Towards Weekend Car Rental with Hertz
PříspěvekNapsal: 19 bře 2012 09:14 
Tazatel

Groupon UK
£20 for £60 Towards Weekend Car Rental with Hertz

http://www.groupon.co.uk/deals/london/hertz/4127771

Valid at:
Aberdeen Airport
Birmingham Airport
Bristol Airport
Edinburgh Airport
Exeter Airport
London Gatwick Airport
Manchester Airport
Newcastle Airport
Norwich Airport
Prestwick Airport
Southampton Airport
Teeside Airport

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 101 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina