Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 20 črc 2019 19:06

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 559 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Alpharooms
PříspěvekNapsal: 13 srp 2013 22:18 
Diskutér

indi píše:
Mam zaplaceny transfer na Kosu a zatim mi prisel jen "Booking itinerary", kde neni uveden prepravce ani nic, jen ze je to z letiste na hotel a cislo letu. Odletam zitra. Nemel by mi prijit nejaky Transfer voucher nebo neco? Nevite kde pak mam ten transfer po priletu hledat? Diky.

Tak ako to nakoniec dopadlo s transferom? Cakal niekto na letisku s tabulkou s tvojim menom? Dostal si nejaky voucher pre transfer? Bol to shuttlebus or nejaky taxi? Dik za info .
Pripadne mate s tym niekto nejaku skusenost?

PříspěvekNapsal: 16 srp 2013 16:37 
Návštěvník

ZDravím a vím, již se něco podobného řešilo. Můžete prosím poradit. Mám rezervaci u Alpharooms pro 12osob, záloha zaplacena, teď potřebuji doplatit zbytek, ale nejde to a píše to , že během operace se na jejich stránkách vyskytla chyba, ale doplatek můsíme zaplati do zítřka. Chtěli jsme zaplatit tou samou kartou co rezervaci. Je to opravdu tak, že doplatek si strhnou automaticky z té karty ze které byla zaplacena záloha? Má již někdo podobnou zkušennost ? Uvítám každou radu..
Děkuji Veronika

PříspěvekNapsal: 16 srp 2013 18:02 
VIP

ano, pokud tam budou peníze

PříspěvekNapsal: 17 srp 2013 12:37 
Návštěvník

Psala jsem na zákaznický servis Alpharooms a odpověděli mi toto.

Good Morning, Please note that your balance payment of €799.97 declined. To settle the outstanding balance, please select the ‘pay balance’ option on your Alpharooms online account, or call one of our customer service representatives on 0872 112 8745. Please note if this is not settled by 3pm on 24/08/13 this reservation will be cancelled. Cancellation fees will be charged as per our terms and conditions. Many Thanks Alpharooms

Na účtu je dostatek peněz, limit je také o dost vyšší. Tak nevím proč nám to nejde doplatit a píše to pořád to samé, že se na jejich stránkách během operace vyskytla chyba. Volat se mi nechce, jelikož moje angl.není zas až tak dobrá.
Poradíte někdo?

PříspěvekNapsal: 19 srp 2013 06:48 
VIP

veronika píše:
Na účtu je dostatek peněz, limit je také o dost vyšší. Tak nevím proč nám to nejde doplatit a píše to pořád to samé, že se na jejich stránkách během operace vyskytla chyba. Volat se mi nechce, jelikož moje angl.není zas až tak dobrá.
Poradíte někdo?

pokud to hlasi takovouhle chybu, je mozne, ze je nejaka chyba ve skriptu v prohlizeci. zkusil bych nejdrive nejakej jinej prohlizec: IE, Mozzilu, Chrome...

PříspěvekNapsal: 19 srp 2013 08:59 
VIP

Druhá varianta je, že to blokla banka. pře nejenom je to hodně peněz, zkusil bych zavolat a pozeptat se. mě to třeba udělala citibank.

PříspěvekNapsal: 19 srp 2013 19:27 
Návštěvník

Zkoušela jsem to přes IE a Chrome a zaplatit 3 kartama od třech llidí - podotýkám na všech je dostatek financí i limit, kamarádka se snaží dovolat na jejich zákaznický servis, leč marně. Už jsme z toho celkem zoufalé (jede nás 6 dospělých + 6dětí)

PříspěvekNapsal: 11 zář 2013 15:28 
Moderátor

už jste někdo přes AR zamlouval kombinaci ubytování+auto?
jde mi o to, kdy se dozvím, od koho mám auto půjčený, v rezervaci to vidět není, tak asi až ve voucheru po zaplacení?
v podmínkách se tam totiž píše že auto dostanu s plnou a vracím s plnou nádrží, ale co jsem neska hledal různý půjčovny v Malaga, tak všechny měly podmínky na víc jak tři dny full to empty s doplatkem za full nádrž až na místě

PříspěvekNapsal: 24 říj 2013 06:46 
Moderátor

takže nakonec to bylo jak jsem čekal, podmínky půjčovny nadřazený těm u Alpharooms, když jsem se to u AR snažil nějakým způsobem řešit, tak to jednoznačně zamítli aniž by se se mnou vůbec bavili. navíc, až po zaplacení mě zaslali voucher od na tomhle foru nedoporučovanýho Goldcaru, kde jsem pak ve frontě stáli na letišti 2 hodiny, než jsme dostali auto a zaplatili za plnou nádrž 82 EUR. jako bonus nám pak ještě v hotelu zamluveným přes Alpharooms řekli že u snídaně nesmíme jést šunku a teplý věci, že prej máme nějakou social verzi ubytování. ne že bysme si s tím coby češi neporadili po svým, ale na AR bylo zmíněno Bed&Breakfast a nic víc.
takže AR napoprvé moc nepřesvědčil.
někdo podobnou zkušenost?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24 říj 2013 09:11 
VIP

Pro jistotu vždy oboje sólo, Gold car je mor a šíří se...

PříspěvekNapsal: 11 lis 2013 21:18 
Tazatel

Ahoj, doufám, že můj dotaz není zcela mimo toto téma: neznáte někdo kontakt (e-mail) na obchodní oddělení Alpharooms nebo na jejich zastoupení pro reklamu (zajímají mě jejich bannery na internetu)? Díky!

PříspěvekNapsal: 04 pro 2013 09:44 
Diskutér

může mi někdo zkusit, zda funguje web alpharooms? včera jsem celou noc hledala hotel, ted ho chci rezervovat a vyskakuje mi, že alharooms již není, a přesměrovává to na nový web vacenza.com

PříspěvekNapsal: 04 pro 2013 09:47 
Diskutér

Funguje mi normálně,bez problémů.

PříspěvekNapsal: 04 pro 2013 09:47 
Diskutér

funguje, ale není to alharooms :-)

PříspěvekNapsal: 04 pro 2013 09:58 
Diskutér

...funguje...je to alpharooms...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 559 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina