Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 17 úno 2020 04:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 559 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Alpharooms
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2013 13:40 
Diskutér

for avathar

vyzkoušeno, když ověřím kreditní kartu tak to tam píše credit a když tu debitní mastercard tak to píše debit, takže se jako kreditní netváří :(

PříspěvekNapsal: 05 čer 2013 13:00 
Diskutér

tak problém s platbou u alpharoomc jsem vyřešil. Platba debit Mastercard ČSOB nefunkční, platba kartou debit Visa clasic ČSOB nefunkční, platba nakonec úspěšná přes Visa clasic od Zunobank. Nechápu, proč první dva karty nefungovaly. Věc jsem dal k prověření u ČSOB.

Ještě dotaz, zaplatil jsem deposit 10 EUR a do 3.9.2013 mám doplatit celkovou částku. Voucher mě však na mail nepřišel. To přijde až po doplacení ? zkoušel jsem přes manage booking zaslat dokumenty znova na mail., ale stále nic nepřišlo. Díval jsem se i v mailu ve spamu, ale nic.

PříspěvekNapsal: 05 čer 2013 13:03 
VIP

Asterix píše:
Ještě dotaz, zaplatil jsem deposit 10 EUR a do 3.9.2013 mám doplatit celkovou částku. Voucher mě však na mail nepřišel. To přijde až po doplacení ?

Áno, voucher príde až po doplatení. Aj to nie hneď okamžite, mne sa stalo, že až za 2-3 dni, už už som to chcel reklamovať.

PříspěvekNapsal: 05 čer 2013 13:04 
VIP

Asterix píše:
Ještě dotaz, zaplatil jsem deposit 10 EUR a do 3.9.2013 mám doplatit celkovou částku. Voucher mě však na mail nepřišel. To přijde až po doplacení ? zkoušel jsem přes manage booking zaslat dokumenty znova na mail., ale stále nic nepřišlo. Díval jsem se i v mailu ve spamu, ale nic.

nevim jak Alpharooms, ale Travelrepublic to ma presne jak jsi psal. az doplatis zbytek, muzes si vytisknout voucher (nebo ti ho poslou)

PříspěvekNapsal: 05 čer 2013 13:08 
Diskutér

děkuji za odpověď :)

PříspěvekNapsal: 05 čer 2013 16:59 
Kolemjdoucí

My jsme měli vyjímku-nešlo nám doplatit zbytek.Několikrát jsme jim psali.Pak volali-vůbec nemohli naší rezervaci najít.Prý mají 2 rez.systémy.V 1 jsme nebyli a vtom druhém nás po dlouhém hledání našli až podle PSČ.
Další problém,ale nastal,že nám nepřišel voucher-opět dopisování-tvrdili,že vše už poslali.
Nakonec nám moc pomohl tady z diskuze Goro,který tam volal a prý jsme měli problém s prohlížečem-neznám přesně detaily a nejsem v tom zběhla,ale vyřešil nám to.Pak jsme zvonili na admin.seznamu-a tam řekli,že se jim každou chvíli mění spamy a oni některé vůbec nepošlou.Ale tomu fakt nerozumím,takže to není odborný výklad tak mě neukamenujte.Píši jen osobní zkušenost,kterou bych už nechtěla zažít.Ale zase jsem poznali lidi,kteří nám pomohli,i když se vůbec neznáme.Děkuji

PříspěvekNapsal: 13 črc 2013 18:07 
Návštěvník

Nebookoval teď někdy někdo hotel přes alpharooms? Já objednávala včera/dnes 3x a pokaždé mi vyjelo itinerary number a taková ta stránka že je úspěšně objednáno, ale na mail mi vůbec nic nepřišlo, v blokacích mám jen bloknutou 1kč (ne zálohu 10Euro) a v manage my booking se objednávky vůbec neukazují...tak nevím, jestli to booknute mám nebo ne...dík za každou radu

PříspěvekNapsal: 13 črc 2013 18:55 
VIP

Změn si v nastavení tvůj email na cokoliv jiného než *.seznam.cz. V týdnu jsem kupoval 3x a ani na jeden mail *.seznam.cz nic nepřešlo, tak jsem změnil email v nechal si dokumenty znovu přeposlat a vše dorazilo

PříspěvekNapsal: 17 črc 2013 09:00 
Diskutér

Uuuff tak jsem prelouskal cele tema,nejdriv jsem byl presvedceny hledat ubytovani na AR,ale po precteni cele diskuze jsem docela v obavach a v nejistote.Nechtel bych a nehledam zadne "libovky" za par eur,ale normalni ubytovani nekde u more.Jsou s takovym ubytovanim pres AR taky problemy..??To posledni co bych chtel,aby mi AR zrusili rezervaci apod.,kdyz uz bych mel koupene letenky.Takze mam otazku: Je AR na normalni ubytovani duveryhodny,nebo mam byt pripraveny na nejake jejich "podrazy",nebo je to jistejsi pres booking.com..?

PříspěvekNapsal: 17 črc 2013 09:38 
VIP

Je to v pohode, zkusenost mam i co se tyce refundace u storna Ok (jen tedy vraceno 60 % myslim, ale to vychazi z podminek). Ale mozna bych spis doporucil Travelrepublic.com, vetsinou jsou o par eur levnejsi.

PříspěvekNapsal: 17 črc 2013 09:58 
Administrátor

bkbv píše:
Je AR na normalni ubytovani duveryhodny,nebo mam byt pripraveny na nejake jejich "podrazy",nebo je to jistejsi pres booking.com..?

Alpha je dobrou volbou zejména pro případy, když hledáš ubytování v klasických koupacích lokalitách s požadavekm na polo/plnou penzi. Pro jiné varianty bez jídla asi existuje mnoho jiných prodejců, možná i levnějších.

Za mě hodnotím jejich služby kladně.

PříspěvekNapsal: 17 črc 2013 11:18 
Diskutér

ja mám snimi dobré skúsenosti využil som ich služby viacej krát a vždy to bolo bez problémov

PříspěvekNapsal: 18 črc 2013 10:14 
Diskutér

Luko píše:
bkbv píše:
Pro jiné varianty bez jídla asi existuje mnoho jiných prodejců, možná i levnějších.

Za mě hodnotím jejich služby kladně.

No chtel bych self catering,muzes jeste prosim te poradit ty jine "levnejsi" prodejce.?Kazdopadne diky vsem za odpovedi.!

PříspěvekNapsal: 30 črc 2013 16:28 
Kolemjdoucí

Mam zaplaceny transfer na Kosu a zatim mi prisel jen "Booking itinerary", kde neni uveden prepravce ani nic, jen ze je to z letiste na hotel a cislo letu. Odletam zitra. Nemel by mi prijit nejaky Transfer voucher nebo neco? Nevite kde pak mam ten transfer po priletu hledat? Diky.

PříspěvekNapsal: 30 črc 2013 18:30 
VIP

indi píše:
Mam zaplaceny transfer na Kosu a zatim mi prisel jen "Booking itinerary", kde neni uveden prepravce ani nic, jen ze je to z letiste na hotel a cislo letu. Odletam zitra. Nemel by mi prijit nejaky Transfer voucher nebo neco? Nevite kde pak mam ten transfer po priletu hledat? Diky.

Většinou čekají v příletové hale s cedulkami se jménem

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 559 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina